באסטר1

New member
אם אני לא טועה

סילבה כבר רצה לרדת לWW או במשקל ביינים
פשוט נראה לי שדיאז משפיע עליו הוא לא היה מדבר על אף אחד פעם
שיתרכז בקרב מול דיאז הוא הבטיח שלדיאז מגיע KO כי לכל השאר לא הגיע אז הוא החליט לנקות איתם את האוקטגון רק.
אבל את דיאז הוא אומר הוא לא ינקה..

moriarty

New member
באמת? דווקא GSP חי בסרט?

מכל הלוחמים ב-UFC, מצאת דווקא את האחד שחי בסרט? לדעה שלו אין שום משקל בעיניך?

GSP גם טוען שלדיאז מגיע קרב נגדו ולא להנדריקס

וזה למה? כי לדעתו קושצ'ק ניצח את הנדריקס עם ההאבקות שלו בקרב בניהם.

כל מי שיכול להוריד אותו בנוקאאוט הוא יורד עליו. גם הנדריקס ולאחרונה שמועות שגם סילבה רוצים את הכתר של GSP, ושניהם יכולים לשלוח אותו לישון.

אבל זו רק דעתי

moriarty

New member
אני רוצה להשוות לטראש טוק של סונן

לפני הקרב של סילבה מול אוקאמי סונן אמר שאוקאמי ינצח את סילבה בלי בעיה, ולכולנו היה ברור שמדובר בשטויות ושאוקאמי חסר סיכוי. מעבר לזה, היה ברור שסונן אומר את זה רק במסגרת הטראש טוק השגרתי שלו כלפי סילבה.
GSP לעומת זאת בד"כ לא מדבר שטויות, תמיד מכבד את היריבים שלו, ואף פעם לא מדבר טראש טוק.
אז למה חי בסרט?

BeniTaz

New member
באמת כבר אין לוחמים ב-LHW?

או שכולם מפחדים.. לא יכול להיות שאחרי ראמפייג' יבוא ג'יימס טה הונה. מה הקרב הזה שווה באמת? אם טיישיירה מנצח זה לא אומר כלום.

moriarty

New member
זו גם היתה התגובה הראשונה שלי

ואז בדקתי את המאזן של טה הונה, ומתברר שהוא כבר 3 שנים ב-UFC ושהוא ברצף של ארבעה ניצחונות.
ברור שהוא לא שייך לטופ, וברור שהוא לא יריב ראוי לטישיירה, אבל הוא לא מתחיל כמו שחשבתי.

BeniTaz

New member
אני מאוד אוהב את טה הונה

הוא כיף לצפיה, יש לו KO פאוור וסנטר מפלדה.. הוא ברולר קלאסי. אם טיישיירה יסיים אותו זה רק בקרקע. ובכל זאת הוא ניצח רק לוחמים בינוניים להוציא ראיין ג'ימו, שלטעמי הוא לוחם ברמה גבוהה קצת יותר.. אבל הקרב נגד ג'ימו היה צריך להסתיים תיקו. הוא קיבל מתנה מהשופטים. אני לא יודע מה הוא יכול לעשות מול טיישיירה אבל נראה לי שהקרב יהיה מהנה. הקרבות של טה הונה תמיד מהנים.

זאת הבעיה הכי גדולה בLHW

שלוחמים יכולים להיות מאוד מוצלחים ועדין לא יקבלו את ההכרה ליכולות שלהם בגלל שיש הפרדה בין ה"כוכבים" לבין ה"חדשים"
לדעתי טה הונה לוחם מאוד חזק וכישרוני שיעשה לטישיירה הרבה צרות.
הלוחמים שנמצאים במומנטום הכי טוב במחלקה הם:
ג'ון ג'ונס - 8 ניצחונות
אלכסנדר גאסטפסון - 6 ניצחונות
ג'יימס טה הונה - 4 ניצחונות
גלובר טיישיירה - 3 ניצחונות
ליוטו מאצ'ידה - 2 ניצחונות
אנטוניו רוג'ריו נוגיירה - 2 ניצחונות
ג'ימי מינואה - 2 ניצחונות

הקרב של טישיירה וטה הונה בהחלט אחד הקרבות הכי איכותיים שניתן להוציא מהמחלקה הזו ויקפיץ את המנצח להיות קונטנדר מוביל ולהערכתי גם לקרב אחד מקבלת הטייטל שוט.

BeniTaz

New member
שאול, במקרה של טה הונה

זה לא "כמה ניצחת", זה את "מי ניצחת". עם כל האהבה ללוחם הזה שאני מאוד מעריך.. הוא לא לוחם שלם ברמה גבוהה והצליח ליצור רצף רק בגלל שנלחם בשמות חלשים ממנו. גם לקייל קינגסברי היה רצף.. אפשר ליצור רצף של 10 ניצחונות כל עוד נותנים לך להילחם בלוחמים חלשים ממך.
הלוואי ואני טועה.. אבל ממה שראיתי ממנו הוא ברולר בעל משחק קרקע מאוד בעייתי. אם טיישיירה חכם אז הוא מוריד לקרקע ומסיים בהכנעה תוך 2 דקות גג. אני הייתי מצפה בשלב הזה שטיישיירה יפגוש לוחם בכיר יותר ולא לוחם שבסך הכל מחזיק רצף על לוחמים חלשים.

מסכים איתך לגבי רמת התחרות.

אין ספק שמלבד גוסטפסון שלו הוא הפסיד טישיירה הוא התחרות הקשה ביותר שהוא קיבל עד היום.
יחד עם זאת כל המחלקה הזאת חלשה מאוד לטעמי ועם כל הכבוד לביידר, טה הונה לדעתי לוחם הרבה יותר טוב ממנו..
לגבי רצף הניצחונות, כמובן שזה לא המדד היחיד שצריך לקחת בחשבון אבל כשמסתכלים על כל הארגון אז יש רק 9 לוחמים עם רצף טוב משלו ועוד 9 לוחמים עם רצף כמו שלו.
זה מעמיד אותו בעמדה מאוד טובה גם אם התחרות שהוא קיבל לא היית העלית של המחלקה.

לגבי ה10 ניצחונות רצופים אני לא מסכים איתך. גם אם לוחם יקבל 10 יריבים שמדורגים מתחתיו הסיכויים שלו לנצח ברצף את כולם הם מאוד נמוכים!
היחידים שיש להם רצף של 10 ניצחונות ומעלה הם GSP וסילבה. והם כמובן מקבלים תמיד לוחמים שמדורגים תחתם בדירוג..

BeniTaz

New member
לגביי עניין הנצחונות הרצופים

הדוגמא של ה-10 רצופים סתם היתה הקצנה, אם ניתן דוגמא ריאלית אז הסיכוי שטה הונה ישיג 4 ניצחונות רצופים נגד היריבים שהוא פוגש גדול יותר מהסיכוי שליוטו מאצ'ידה יצבור ניצחונות רצופים כשהאחרון פוגש בקרבות האחרונים את הנדו, ביידר, ג'ון ג'ונס, ראמפייג', קוטור ושוגון.

אתה מבין למה אני מתכוון.. ניצחונות רצופים זה טוב ויפה, אבל אם הפסדת ללוחם חזק אבל ניצחת 2 לוחמים חזקים לדעתי זה הרבה יותר חשוב ומשמעותי.

אני לא חושב שטה הונה הוכיח את עצמו יותר מביידר. אני גם לא תופס מביידר מי יודע מה אבל ביידר ניצח את ראמפייג' וליטל נוג וההפסדים היחידים שלו בקריירה הם לג'ונס, מאצ'ידה וטיטו. חוץ מזה יש לו אספקט אחד ברמה גבוהה מאוד וזה היאבקות.

מה הוכיח טה הונה יותר ממנו? הניצחון הכי משמעותי שלו זה ראיין ג'ימו ואין לו שום אספקט במשחק שהוא מצטיין בו. סך הכל לוחם בינוני עם ידיים טובות. יש הפתעות ב-MMA.. אני יודע, לא אומר שטיישיירה ינצח 100% רק חושב שהגיע לו לוחם בכיר יותר.

moriarty

New member
איך שלא תסתכל על זה

מדובר בקפיצת מדרגה בתחרות שטה הונה נתקל בה עד כה.

moriarty

New member
אתה צודק אבל הפסד לא עוזר למאזן

השאלה שעומדת בפנינו היא האם הוא יריב ראוי לטישיירה, ובשביל זה אנחנו צריכים לבדוק את מי הוא ניצח, לא למי הוא הפסיד.

BeniTaz

New member
לא הבנתי

אין חשיבות לעובדה שהוא הפסיד לגוסטאפסון? הקרב ביניהם לא יכול ללמד אותנו על הלוחם וחולשותיו?

אמרת שמדובר בקפיצת מדרגה בתחרות שטה הונה נתקל בה עד היום, כלומר גוסטאפסון לא תחרות?

לא ממש הבנתי אותך..

moriarty

New member
אנסח אחרת

אם אנחנו רוצים לדעת איפה בדיוק מדורג טה הונה, כדי לדעת אם הוא יריב ראוי לטישיירה, צריך לבדוק מול מי הוא נלחם. אם הוא הפסיד למדורג גבוה זה לא מלמד אותנו הרבה. ניצחונות מעלים אותך בדירוג,

למעלה