+ שאלות

שייאומן

New member
כמה שאלות

היי לכולם,
אני מחפשת מספר בתל אביב או רעננה שיוכל לצבוע את השיער שלי לאדום (אדום ממש, לא ג'ינג'י או אדמדם), יעשה עבודה טובה ולא יגבה ממני משכורת חודשית על שירותיו. אני מעדיפה מישהו שנמצא באזור דיזינגוף סנטר/קינג ג'ורג'/בוגרשוב וכו' כדי שאני אוכל להגיע עם תחבורה ציבורית. אני אשמח להמלצות. כמו כן,
מישהי יודעת איפה אני יכולה לקנות חולצה או גופייה דמויית מחוך בערך באותו איזור (וכן, אני יודעת על NOX, אבל המחירים שלהם שחיטה ובאופן מפתיע למדי המבחר לא אדיר). פעם היו מלא חנויות כאלו באיזור דיזינגוף סנטר אבל נראה לי שהן נעלמו ונכחדו.
שאלה נוספת, מישהי יודעת איך להכתים חולצה בדוגמת כתמי דם ולגרום לזה להיראות אמיתי? האם דם סינטטי (כזה שמכינים בבית או כזה של פורים) נותן את האפקט הרצוי בד"כ או שהוא סתם נראה צמיגי?

dokhudokl

New member
אומנות תכשיטים בעור

/www.facebook.com/Angel.Dorina" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/Angel.Dorina" rel="nofollow" target="blank">אור בעור תכשיטים ארנקים נעליים סנדלים תיקים ועוד הכל מעור אמיתי עבודת יד
כנסו לדף הפייסבוק שלנו לחצו לייק ותהנו ממגוון תמונות תצוגה של עבודות עור
ניתן להזמין בהזמנה אישית או לפי התצוגה
יום טוב לכולם
https://www.facebook.com/Angel.Dorina

RC153

New member
שאלה לגבי צבעי שיער של לה ריץ'

מישהו יודע איפה בתל אביב (באיזה חנויות) אני יכולה למצוא צבעי שיער של חברת לה ריץ' ומה בערך המחירים

תודה רבה לעוזרים

שאלת כביסה והיינס!!

שלום לכולם! :)
יש לי מכנסי טריינינג של היינס - מקוריות, יקרות ואיכותיות. (מצורפת תמונה)
למי שיש לה היינס - יודעת שה"בפנוכו" שלהם ממש נעים.. צמרירי כזה מבפנים. והמבחוץ יפה וחלק.

עכשיו - יש לי כתם נוראי (אמנם קטן אבל נוראי!) על המבחוץ של המכנסיים. לא שמן אלא משו אחר (רוטב טריאקי של סושי.. כן כן)

השאלה איך אני מכבסת בחוזקה בשביל שהכתם ירד בלי להרוס את האיכות של המכנסיים במיוחד בצורה הפנימית שלהן? איך אתן מכבסות מכנסיים של היינס בד"כ?

אשמח לעזרה למי שיודעת ויש לה נסיון עם זה.

חורה

New member
יש לי את התיק

הכי מגניב בגוש דן ואפילו במזרח התיכון
זה תיק ממוחזר, קניתי מהמעצבת. נקנה בקניון גבעתיים.
300 שקל. סכום לא קטן בשבילי. אבל אני מרוצה כי בכל זאת זו עבודת אומנות של ממש.
יש שם גם עוד תיקים ממוחזרים מאוד יפים. עם תמונות ממגזינים ומפחידות שתייה ול מיני דברים מהממים.
אם אני לא טועה לפי השקית המות נקרא natella

Goddess Jewelry

New member
לגבי הדם-

אקריליק או צבע מיוחד לבד יכול ללכת

אם את משתמשת באקריליק, תדללי אותו קצת עם מים ושהאדום יהיה יותר אדום בורדו מאדום בוהק.
חפשי בגוגל תמונות של בדים מוכתמים בדם (או בכלל דברים שמוכתמים מדם) ולפי מה שנראה לך הכי מתאים ויפה תכתימי. שימי לב לטיפות קטנות וגדולות יותר, נזילות של שבילים וכל מה שתוכלי לקחת ממנו השראה כדי שיראה אמיתי.

MacabreDoll

New member
דיזינגוף סנטר

בחנות לציד וצורכי ספרים, ליד שער 1
אני לא זוכרת אם זה 65 או 55, הם לא מוסרים תשובות בטלפון משום מה אז רצוי פשוט לגשת לשם

חורה

New member
ואיך זה קשור

לאופנה אלטרנטיבית?
אין בתפוז פורום כביסה או משהו?

Blue Emptiness

New member
בהחטל הכי מגניב במזרח התיכון

תתחדשי! אני מתה על דברים כאלה, ותקליטים בפרט.
יש בנחלת בנימין גם דוכן בסגנון אבל זה מותג אחר, אני חושבת שזה תופס תאוצה עכשיו וזה משמח

וואו הנחמדות שופעת פה

"אשמח לעזרה ממי שיודעת ויש לך נסיון"
אין לך נסיון? את לא חייבת לענות

יש הרבה בנות שאני מכירה שיש להן היינס ובגלל שזה פורום רק של בנות בין היתר אני די בטוחה שלמישהי כאן היה בעבר/יש עכשיו פריט לבוש של היינס.

בובי קוקי

היי,

את יכולה לקנות בכל סופר יש סבון מוצק באבקות כביסה שנקרא סינטבון, תרטיבי קצת את המקום ותשפשפי את הכתם

יירד תוך שניות, זה חומר קסם

בהצלחה

sliter26

New member
מים רותחים

המקרים של כתם אני מרתיח מים עם חומר כביסה ושם את החלק בתוך המים לכמה דקות ואז משפשף עם מברשת..זה עובד! מים רותחים

MacabreDoll

New member
נדמה לי שזה נקרא "מרכז לצורכי ספרות"

יש מצב שזה לא מדוייק
בכל מקרה את תזהי את החנות

למעלה