COMIC RELIEF

DesertRose7

New member
אף אחד לא מושלם../images/Emo8.gif

והם עושים הרבה דברם מוזרים תוך כדי הופעות וגם לא בהופעות!!

PunK RocK 1o1

New member
תגידו מתי מקפליי היו?

ראיתי רק את הראיון עם סיימון! המחנה כל כך מצחיק! כשהוא שאל את ג'יימס עם בראיון מה הוא ירצה לעשות כשהוא יגדל! והפס שהוא שם אתמול בשיער!
איך הצליחו לעשות שסיימון יבוא כשקאט שם?! סיימון שונא אותה ואת CDUK! בטח כי זה למטרה טובה! אני אוהבת את סיימוון
! הראיון עם מקפליי היה כל כך מצחיק כשהיא אמרה לדני לחתום עליה.. ואז היא הלכה ואמרה שהוא אפילו לא יודע לאיית!
ובאיזה צורה סקסית דאגי ישב

beyonce3

New member
הייתה להם גם...

בהתחלה הופעה שהם שרו את all about you ודני התחיל להתנהג קצת מוזר.אמ...למרות שהיה איזה קטע קטן,שהראו אותם מצטלמים עם האף האדום הזה......ובאמת היה מצחיק כשמנחה של התוכנית,ג'ונתן שאל את ג'יימס מה ייעשה כשיהיה גדול,ושהוא השווה אותו לקוף.וגם עם הכוס,שנראה לי הוא אמר לו שהאף ייצא יותר גדול ממנו.פחחחחח

DesertRose7

New member
עם סיימון ../images/Emo99.gif

הראו את הצילומים מהפרסומת עם הצ'יפס עם סיימון!! איזה חמודים הם! אני אהבתי את ההשוואה למשפחת המלוכה.. חח.. והמנחה כזה.. אני וויליאם.. נאה, מבוקש.. חחחחחחחח... קרע אותי! היו 3 שעות מצחיקות

beyonce3

New member
../images/Emo12.gifאיזה סיימון??

מהפופוורלד או מאמריקן איידול???

beyonce3

New member
../images/Emo6.gifלאאאאאאאאא

הקטע עם ג'יימס לא היה אתמול.אבל יש לי את הראיון שהיה עם באסטד בתוכנית של הג'ונתן הזה אם את רוצה..........?

beyonce3

New member
הכנסנו אותו כי.....

המנחה שהנחה אתמול את התוכנית,ראיין אותם שנה שעברה...כאילו,מי שראתה את הראיון זיההתה את המנחה.....חח

dani 182

New member
מישהו..

משיהו ראה אתמול.. red nose day??? הם היו כאלה חמודים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והם שרו כזה יפה! יו אני כל כך מתה אליהם! ומזל טוב לדני!

beyonce3

New member
i did!!!!!../images/Emo6.gif

זה היה כ"כ מצחיק!אבל לא הבנתי מה היה הקטע של הילדה הזאת????מאיפה היא הקרציה את צ'ארלי פתאום?!והשנייה ששאלה אותם,איך היא רעדה!זה היה מפחיד....חחח.למרות שמה שבאמת הצחיק,אלו שני הבנים האלה,ההוא מהארי פוטר והבלונדיניתהזאת שהתחילו לצעוק במוזיאון שעווה.....חהחהחהחהחהחהחהחה!!!!!

למעלה