תכנון שבועי

RockinKeren

New member
תכנון שבועי

בגלל שלא פתחו עד עכשיו. אבל בנות לא לייבש. צריך להחיות את הפורום!
יום ראשון:
יום שני:
יום שלישי:
יום רביעי:
יום חמישי:
יום שישי:
יום שבת: קישור למדיגשומטיק - http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/

שבוע טוב~

יום ראשון: קמתי בבוקר מוקדם כי היה לי תור לרופא שיניים ואפילו הספקתי ללכת לעבודה לפני כן ואיחרתי רק בחצי שעה! הייתי אצל הרופא שיניים, עשו לי סתימה (איך לא התגעגעתי לריח החרוך של השן. בררר) ואז חזרתי לעבוד. סיימתי את כל הפרקים של 2 Broke Girls שיצאו עד כה (14) ואני מחכה לפגרה שתסתיים. פפוויט. אמ. חזרתי הביתה, אכלתי בשביל כל היום שאריות משבת, ואז הלכתי לחדר שלי וראיתי Drop Dead Gorgeous ודיברתי עם קריסטי ושיחקתי עם אחיינוש כפרעליו
והיה נחמד.
יום שני: קמתי בתשע. והתלבשתי. וירד גשם. ולקחתי דברים והלכתי לומר שלום לאבא והוא הזמין אותי לכוס קפה ועוגיות. טעים. ואז-- נסעתי לירושלים ובקו 402 היה איש שעשה לנו שיעור תורה מאולתר וזה היה משעשע אבל גם הייתי עם אוזניות אז בקטנה. ועכשיו אני בעבודה, ובערב הייתי אמורה ללכת לקריוקי אבל תמר לא יכולה. במקום אני אראה את 50/50 עם שרה.
יום שלישי: נפגשת עם גבריאלה בבוקר, מן הסתם בתחנה מרכזית. פעם ראשונה שאני רואה אותה, ויש לנו המון על מה לדבר, בעיקר על קליין וגלי ועל טבעי ושרלוק וסדרות טלוויזיה. יהיה מאגניב. ואז חוזרים לעבוד. ופוגשים את תמר. כי היא מגיעה מחר. ^^
יום רביעי: מה יש בבוקר? *תוהה* ארוחת בוקר עם לאה ותמר, איי גס. ואז כלום. ואז עבודה. ואז הביתה.
יום חמישי: הולכת למשרד. עובדת. בערב שיעור פרטי.
יום שישי: עוזרת לשבת בבית.
יום שבת: נחה.
וקוראת. צריכה לסיים את 'קללת מקבת'.

Little Ray

New member
שבוע חגיגי מאוד

יום ראשון: יום ארוך ומיגיע בבסיס
יום שני: יומולדת ^.^ באתי לבסיס עד 12 ועשו לי ~סוג של~ מסיבת הפתעה והמפקד שלי עשו לי שטרודל 8D בערב מסעדה עם המשפוחה
יום שלישי: בבוקר לישוןןןןןן! ובערב ללכת להצגה 'נתתי לה חיי' ע"פ שירים של דני סנדרסון
יום רביעי: בבסיס ובערב חברה שלי חוזרת ליום אז אנחנו הולכות לחגוג בג'אפניקה את יומולדתי
יום חמישי: בסיס ואולי משהו בערב
יום שישי: חגיגות יומולדת לחברה שלי!
יום שבת: המשך חגיגות יומולדת לחברה שלי!

Little Ray

New member
טנקס

ואכן.. סושי
אבל מהחברות שלי אני היחידה שאוהבת סושי.. הן באות לג'אפניקה בשביל הנודלס

ריהותם

New member
מזל טוב רייבנית!

מקווה שהיה לך יום הולדת נפלא!המון בהצלחה

RockinKeren

New member
מתכננת~ באיחור.

את האמת כבר עשיתי תכנון מהפלאפון ישר אחרי שכתבתי את ההודעה, ישבתי עליו מעל חצי שעה, והפלאפון פשוט עשה רענון לעצמו ונמחק לי הכל
בכל מקרה -
יום ראשון: ~עבר וכאלה~ היה לי סיור של כימיה באוניברסיטה של אח שלי.
היה מאוד מאגניב לראות את אח שלי הולך בגאווה עם כובע של בארסה
ובכללי התגעגעתי אליו אז היה נחמד לראות אותו
ואז ישנתי. ^^
יום שני: ~גם עבר~ לא עשיתי יותר מידי מעבר לבצפר שינה וחרישה לכימיה~
יום שלישי: סיימתי שמינית. היה לי מבחן בכימיה. >.<" ויותר מאוחר היום כנראה יש חזרות לפסטישבט. ^^ אולי לישון מוקדם~
יום רביעי: בצפר, לסיים תשיעית. ארוחה משפחתית אצל בת דודה שלי. (זאת היומולדת של בעלה ז"ל שנפטר השנה. אז עושים ארוחה לזכרו. \:
) בארסה
יום חמישי: כנראה שאני לא הולכת לבצפר. וזה מאושר.
אני הולכת לחדש את הדרכון שלי ^^ ואז בצהריים אני נוסעת לסמינר השני לקראת פולין~
יום שישי: סמינר לקראת פולין~
יום שבת: חוזרים מהסמינר. ^^ בארסה בלילה
(אוף. כמה נורא זה שאני ממש רוצה להבריז מהסמינר? יש לסבא שלי אזכרה בסופ"ש. ויום אחר כך כל המשפחה נוסעת לטייל עם חברים משוויץ. ואני מרגישה שאני ממש אאכזב את סבתא שלי אם אני לא אבוא כי גם פספסתי את היומולדת שלה בגלל הסמינר הראשון
הקטע שאם אני לא אלך לסמינר אני אאכזב אותה כי היא ממש גאה בי על זה שאני יוצאת למסע. ואני משתגעת!@#!@@#!
) שבוע טוב בנות

השבוע שלך--

חלקו עצוב.
אבל בארסה! איזה יופי!
והלוואי והייתי יכולה לבוא איתך לפולין. בחיים לא נסעתי לשם כי בבית הספר שלי זה לא היה מקובל.

RockinKeren

New member
חחח, את האמת תהיתי אם לספר~

על כל הדברים העצובים. לא נורא, שרדתי אותם. ^^ אויי \\: את האמת אני בכלל לא יוצאת דרך בצפר - שונאאאאאאת בצפר - אני יוצאת עם התנועה.

למעלה