McWeekend

RockinKeren

New member
McWeekend

מצעד הלהיטים של מקפליי:
כל שיר אחר שעשה לכן את זה השבוע:
הלהקה המגניבה של השבוע:
קליפ שעשה לכן את זה:
תוכנית הטלוויזיה / סרט השבוע:
ספר / פיק השבוע:
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
משהו ששימח:
משהו שהעציב:
ציטוטיה:
מתנגן בראש / בפלייליסט:
המלצת השבוע:
התמונה הכי חמה:

שבוע טוב.

מצעד הלהיטים של מקפליי:
אוקי. מתנגן עכשיו TTT. ♥
וגם AAY.
והבלדה על פול קיי.
Lindsay Lohan - Ultimate You
Britney Spears - Sorry Adam
Stacy Orrico - Stuck
Nickelback - Photograph
Paradiso Girls ft. Lil Jon & Eve - Patron Tequila וכל שאר השירים שאחותי החליטה שאני אוהב. וצדקה.
הלהקה המגניבה של השבוע:
מממ. אין.
קליפ שעשה לכן את זה:
לא בדיוק קליפ כמו איזה יוטיוב טוב. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X2WH8mHJnhM שמרתי את זה בטאבים עד שיפתח המקוויקנד. XD http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LklWlY6icGo אמג אמג אמג. *מתה*
שרלוק
על טבעי. אני רואה פרקים נבחרים.
2 Broke Girls
מכל ה
. רוצו לראות את זה. זה אדיר.
ספר / פיק השבוע:
Someone You Might Have Been
הפיק הייסקול!AU שעדי שלחה לי שעדיין לא למדתי את השם שלו בעלפה.
איזה פיק NC-17 מטורף של J2 שאמג, וואו.
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
לא.
משהו ששימח:
טהדההההההההההההה~ השיעור הבא שלי הולך להיות קדם-מבחן! IN YOUR FACE MOTHAHFUCKAH!
משהו שהעציב:
כאב שיניים מטורף. לקחתי 4 אדוויל ביומיים. אני אף פעם לא לוקחת כדורים.
ציטוטיה:
יום יבוא ויהיה לי פה משהו. יום יבוא.
מתנגן בראש / בפלייליסט:
Death Cab For Cutie - Crooked Teeth (כמה... אירוני.)
המלצת השבוע:
אוף, אל תדחו דברים. :-\
התמונה הכי חמה:
זה המסך נעילה של האייפון.

noa2ibiza

New member
מקוויקנד! :)

מצעד הלהיטים של מקפליי:
falling in love iF U C Kate
save you- simple plan we fuond love love on top kelly clarkson- stronger how to save a life
הלהקה המגניבה של השבוע:
מקפליי
קליפ שעשה לכן את זה:
העוקץ כמובן ! חברים חופשייה לאהבה - ממליצה בחום על הסרט !
ספר / פיק השבוע:
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
בעעע נמאס לי מהמורים בבית ספר שלי
משהו ששימח:
מלא דברים אני לא זוכרת אבל :p
משהו שהעציב:
כנראה התנתק לי ולחברה ממש קרובה הקשר ואת זה אני אפילו לא יודעת.. כי היא לא עונה לשום הודעות..
ציטוטיה:
אביטל: וואי עם איילנר ועוד כמה דברים שגורמים לי להראות סינית אני מה זה נראת סינית." יש לנו חברה שעוברת לקנדה ובדיוק דיברנו איתה על זה.. ים:" לאיפה את עוברת?" נסטיה:"לא יודעת איך קוראים להעיר הזאת.." ים:"כן אבל את תגורי למשל ליד משהו מוכר? למשל דודה שלי גרה ליד פסל החירות" אני:" דודה שלך לא גרה בקנדה?" ים:"כן נו.." אביטל:"פסל החירות זה בניו יורק.." אני:"ים איפה זה איטליה?" ים:"נו זה ביבשת בריטניה.." אביטל: וואו מצבך גרוע.. ים זה נמצא באסיה !" אני:"אירופה! זה נמצא באירופה!" ים:"אותו דבר.." אמא והאחים שלי רבים בארוחת שישי על המסר שהם רוצים להעביר לי.. אמא: אתם לא חושבים שהכי טוב זה להוות דוגמא?.." עודד: " למה להוות דוגמא אני לא רוצה שהיא תעשן ! מה זה קשור אליי?" אמא: כי אתם באים אליה בטענות ואתם בעצמכם מעשנים.." יאיר:"בסדר..זה שאנחנו מעשנים לא אומר שאנחנו רוצים שהיא תעשן כמונו.." אני: אוקיי בואו נתחיל בזה שאני בכלל לא מעשנת !!!!"
מתנגן בראש / בפלייליסט:
דומינו של ג'ייסי ג'י
המלצת השבוע:
לראות תמונות ישנות עושות הרגשה כיפית.. תנסו
התמונה הכי חמה:
איזהה חמודדד

Little Ray

New member
My McWeekend

Ed Sheeran - Little Bird, Give Me Love, Lego House בעיקרון כל הדיסק שלו, אבל בעיקר זה..
הלהקה המגניבה של השבוע:
Ed Sheeran
מצב האומה היה היה פעם המפץ הגדול
ספר / פיק השבוע:
ערבני חקיין (הספר השלישי של משחקי הרעב) סיימתי אותו תוך שבוע!
משהו ששימח:
הייתי עם ההורים בחנות לגעת באוכל (אם מישהי מכירה.. זאת חנות קולינרית, משמע הרבה אביזרי מטבח ובישול) התפרעתי על מחלקת האפייה וקניתי מלא דברים לאביזרים לעשיית ואפיית קאפקייקס
ושבוע הבא אני הולכת לעשות קאפקייס של מיני מאוס ועוגיפלצת
ציטוטיה:
~שיחה בין שתי חיילים שאיתי במשרד, הוא תימני והסתכל על תמונה של אובמה בעיתון~ היא: אתה יכול להיות יותר שחור באובמה? הוא: את יכולה להיות יותר מצחיקה באסייג? ~אח שלי שם כיפה על הראש כי הכריחו אותו בשביל תפילה~ הוא: מתאים לי הלוק המתנחל? אני: חסר לך רק אבן ביד ואתה פרפקט ~אני וחברה שלי בשיחה. היא עובדת בשירות לאומי בבית ספר בעיר~ היא: בבית הספר עשו השבוע יום הפוך. ההורים היו מורים, הילדים היו סגל ההנהלה. והמורים פשוט ישבו בחדר המורים ועשו פיקניק. אני: לדעתי המורים היו צריכים להיות התלמידים, לילדים יש מה ללמד אותם. כמו על דורה, אנגרי בירדס. היא: ג'סטין ביביר אני: כן, מבוא לג'סטין ביבר, זה יכול לתפוס. הוא נולד עם פוני והמילה הראשונה שלו הייתה 'בייבי'. ~חברה שלי סוגרת הסופ"ש. ורציתי שכל החברות נצא אבל זה לא יהיה כיף בלעדייה. זה מה שחברה שלי כתבה לה~ בכל מקרה נצטרך לחגוג לאלמוג שוב כי איך היא תוכל לחגוג בלעדייך? זה כמו פינקי בלי מוח זה כמו ג'יי די בלי טורק זה כמו....הבנת תכוונה
מתנגן בראש / בפלייליסט:
Ed Sheeran - Sofa
המלצת השבוע:
קאפקייקס זה כיף!
התמונה הכי חמה:
הייתה לי שמירה השבוע, אז עקב שיעמום הורדתי תוכנה לעיצוב תמונות בפלא. להלן התוצאות
~לרקורד, אני צילמתי את התמונות~

Little Ray

New member
אני יעשה גם בוק לקאפקייס שלי

כשאני יעשה אותם
ולי אין זמן לקרוא כל יום כל היום, רק ברכבת בדרך לבסיס

למעלה