תכנון שבועי!

Adimenzer1

New member
תכנון שבועי!

יום ראשון:
יום שני:
יום שלישי:
יום רביעי:
יום חמישי:
יום שישי:
יום שבת:
שבוע נפלא לכולן

RockinKeren

New member
מתכננת. D:

יום ראשון: ~עבר אבל לא נורא~ בצפר, סיימתי תשיעית כרגיל. היה בארסה, ואני מאוהבת בהם ואם לא היה לי אותם כנראה שמישהו היה נרצח היום. (נמאס לי מאנשים והם זונות. אז באמת שאני לא יודעת מה הייתי עושה בלי בארסה
) הייתי בבייביסיטר, ודיברתי עם האינגליש טיצ'ר היקרה שלנו
ובקרוב אני אתחיל לעבוד על הלוג המז*** הזה.
יום שני: יומולדת לעדדדי!#!@!#!@#@!
בצפר. לחרוש אזרחות.
יום שלישי: בצפר - מבחן באזרחות. לעשות עבודה במתמטיקה על אינטגרלים (אני לא מבינה כלום. אבל שיהיה
) חזרות לפסטישבט. ^^
יום רביעי: בצפר. קלאסיקו ><"
יום חמישי: בצפר. לישון. והרבה. אני מקווה לפחות.
יום שישי: אני חושבת שאני נוסעת לת"א בבוקר לעזור לאנשים כי אני בן אדם טוב כ"כ. חוגגים לחברה בערב. D: ואז אני ישנה אצלה~
יום שבת: לחזור הביתה מהחברה שלי. לישון.

5ifi

New member
נצלש" במסווה, זה לא באמת נצל"ש.

היי
אני הסמויה האהובה עליכן. אם מישהי מזקנות הפורום זוכרת, אני הסמויה ההיא שציירה למיקי פאנארט על הפיק שהיא עשתה פעם through the mirror אם אני עוד זוכרת... בכל מקרה! חזרתי כדי להגיד שציירתי את הארי ודאגי, הזוג הכי לוהט בממלכה המאוחדת, ורציתי לשתף אתכן. היר יו גו קישור: http://vvifivv.deviantart.com/gallery/#/d4my94i (איפשהו בתחילת הגלריה יש גם את הציור שציירתי למיקי, ואין שם כלכך הרבה אז אם בא לכן
) יומקסים והכל...

Hadar AllStar

New member
בתור סמוייה ותיקה, את אמורה לדעת שלא מנצלשים

בשירשור הזה.... אבל
זה מ-ה-מ-ם-

5ifi

New member
אבל אין איפה לנצלש פה!

וחוצמזה שהפורום לא רוגש וגועש מרוב פעילות שהוא לא יכול לסבול את הבלאגן שהניצלוש שלי ייצור...
ותודהה!

Hadar AllStar

New member
יש למטה.... רק היית צריכה לעשות הקפצה....אבל

בקטנהההה................ גם ככה הוא חצי שומם....אז זה רק מוסיף....

5ifi

New member
הוא לא היה קופץ, הוא ישן מדי.

באיזשהו שלב שרשורים מפסיקים לקפוץ.

שבוע טוב.

יום ראשון: קמתי והלכתי לעבוד. ואז התחיל הגשם. היה נהדר להיות במקום עם חימום כשיורד גשם זלעפות בחוץ.
בכל מקרה, סיימתי לעבוד, הלכתי הביתה, אכלתי צהריים בשש בערב ואז ההורים שלי החליטו שהם הולכים לקניון. אמרתי, "באה!" והצטרפתי אליהם. קנו לי מעיל חדש (משבצות באפור) ופיג'מה (יש) ועכשיו אני בבית, דיברתי עם בלונדי וניקיתי את המטבח ואת החדר שלי ועכשיו אני צריכה לארוז.
יום שני: יומולדת לבייבי-גירל.
נוסעת לירושלים. עובדת. מכינה את השיעור כמו שצריך ליום רביעי. מתקשרת לרכזת של התואר השני לגבי פגישה. פאדיחה. הייתי אמורה להתקשר אליה ביום חמישי בערב. *FACEPALM* רואה גרים. (צריכה להשלים פרקים. כן.) מן הסתם אצפה בשרלוק/על-טבעי/באפי.
יום שלישי: עובדת. טרלהלהלה. בערב אחראית RR. שוב, להכין את השיעור כמו שצריך. בררר.
יום רביעי: על הבוקר מעבירה שיעור לכיתה ז' על Fun Travel. יאיי מי. המדריכה הפדגוגית הכלבה שלי עדיין לא החזירה לי תשובה לגבי המערך, שתלך ל***************. (וכן, אני עצבנית עליה. כונפה.
) חוזרת לעבוד. ואז נוסעים הביתה. מן הסתם נשיג את 'סרוגים' לאבא.
יום חמישי: עובדת במשרד. חוזרת הביתה. שיעור פרטי. נוסעת למיתר. וואלה, כמעט שכחתי מזה.
יום שישי: אצל תמר! יש! לא עושים כלום! (סתם. נעזור להם לבשל לשבת.
)
יום שבת: נחה, בעיקר. קוראת את 'שם הרוח'. במוצ"ש נצא לסרט. אני רוצה לראות את 'נערה עם קעקוע דרקון'.

Hadar AllStar

New member
תכנון שבועייייי
יאיייי....

יום ראשון: ~עבר~ אמא הייתה בבית חולה....ושתינו בילינו בשינה עד השעה 13:45 אני במיטה שלי והיא במיטה שלה.... אני התעצלתי לקום כי היה אפור בשמיים
וכול היום היו טלפונים ><"
יום שני: ~התחיל~ טל קיבלה גימל אז אולי הלך לעשות סידורים קטנים ונחזור לישון.... יום שלישי: כרגע כלום יום רביעי: לנקות את הבית יום חמישי: כלום
יום שישי: לישון
יום שבת: לישון עוד

למעלה