תגידו!!!

That McGirl

New member
באמת מת פה S:

הייתי לפני שנה וחודשים למה את שואלת ? חחחחחחח

Hadar AllStar

New member
סתם, עכשיו הם לא יכולים להגיד שהם לא מכירים

בנו, כמעריצים שלהם!!!! הייתי בלונדון פעמיים בשנתיים האחרונות....אבל היה לי חרא של מזל... ולא היה להם הופעות.... אפל פגשתי אנשים אחרים שאני מעריצה! שיין וורד......... WOW!!!!!! הוא ממש מממש ממש ממש נחמדדד!!!! ומקסים, משום מה חשבתי שהוא יהיה סלב פוץ ומסריח, אבל הוא היה ממש נחמד אלי ואל אחותי.... ובנוסף יומיים למחרת הוא עדיין זכר אותנו כי חיכינו ל-איש שאני ואחותי מעריצות!! OLI!!!!!!!!!!!!!!! כפרעליו

Hadar AllStar

New member
הפעם הראשונה הייתה יחסית קצרה

זה היה ל-6 ימים! וזאת הייתה כמתנה מכיוון שהציונים שלי היו גבוהים באנגלית [בעיקר] ובמתמטיקה... LOL והשניה, הייתה ל-9 ימים.... וזאת הייתה התערבות.... XDD [שכמובן ניצחתי בה]

Hadar AllStar

New member
זה לא בדיוק משהו לנצלש כי

זאת שאלה שאני חושבת שהפורום גם צריך לעסוק בה.... לאחרונה, ג'יימס מתכנן טור עולמי, במקומות קטנים...... עכשיו, הוא מעלה מופע אקוסטי של כ-ו-ל-
השירים שהוא כתב מתחילת דרכו.... מבאסטד,מקפליי, סאן אוף דורק, FUTURE BOY, בקסטריט בויז וכו'..... אם הוא יגיע לארץ, תרצו ללכת להופעה שלו
~זאת השאלה BTW~

ריהותם

New member
אני לא אלך להופעה שלו

אני לא מעריכה ברמה כה גבוהה את פועלו לכן אין סיבה שאני אלך.זה שהוא כתב שירים למקפליי זה סבבה,אבל אני לא שומעת את הלהקות שלו,ככה שמבחינתי אני לא אשקול.

Hadar AllStar

New member
רילי? גם אם הוא ישיר שירים של מקפליי??

><" טוב נו, אם הוא יבוא, לפחות אני אקווה שעשר בנות יבואו, אבל בואי ניתן לו לסיים את הטור שלו בעוד חודש.... XD

Little Ray

New member
אני הייתי באה

אני אוהבת לשמוע עיבודים שונים לשירים שאני אוהבת. אני חולה על קאברים, ואני אוהבת את ג'יימס. בכיף הייתי הולכת.

Hadar AllStar

New member
תמיד ידעתי שאפשר לסמוך עלייך רייבן!

חחחח.... עכשיו אני רק צריכה להמשיך לשכנע אותו... וד"א זה נכון מה שהוא עושה, מתחיל להופיע במקומות קטנים בעולם! ככה תהיה לו תפוצה מהירה יותר.... למרות שתכלס, הוא לוזר!

Little Ray

New member
ברור שהוא לוזר..

הרי הוא כתב את Ticket Outta Loserville את חושבת שהוא יגיע לישראל?

Hadar AllStar

New member
הוא אמר שהוא מתכנן לעשות טור

עולמי במקומות קטנים..... ואני מנסה לשכנע אותו..... אני בכול זאת ערה בשעות שהוא פעיל [בלילה/לפנות בוקר]..... וגם ב- AIM XDDDDD יהיה בסדר!
הוא מודע אבל שיש לו מעריצים פה!

Hadar AllStar

New member
ד"א הוא כתב שיר שנקרא:

loser with no life אני חושבת שזה מסכם את הלוזריות שלו.... על אף שהוא טחון בכסף!! מלאאאא!!!!!!! ד"א ציינתי שהוא רשם כמה שירים לג'ונאס ברדרס?! [חוץ מהקאברים שהם שרו]

Little Ray

New member
היי, לוזרים לשלטון!

בסוף הם ינהלו את העולם, ראי דוגמא: מארק צוקרבגר (או איך שלא רושמים את שם המשפחה שלו) אני ידעתי שהם בקשר, אבל לא ידעתי שהוא כתב להם שירים :-O

Hadar AllStar

New member
צוקרברג***

אז כן.....הוא עזר להם עם שיר או כמה שירים... ולמיטשל מוסקו הזה.... XDDD הוא כתב גם לבקסטריטבויז... ולחבורת הטיפשים שאנחנו מאוד אוהבות! אני לא אמרתי שלהיות לוזר זה לא טוב, במקרה שלו זה רע....

RockinKeren

New member
OMG, בא לי! O:

הוא כזה מדהימיייייייי. *~* רגע, אבל מי אמר שהוא יגיע לארץ? אף אחד לא באמת אוהב אותנו מספיק בשביל להגיע לארץ.

Hadar AllStar

New member
כמו שרשמתי, הוא מתכנן לעשות טור עולמי

ולהתחיל במקומות קטנים במדינות שונות..... ובנוסף, הוא הפיע בבר בניו יורק.... שלא היו שם הרבה אנשים שהכירו אותו, אבל מאז יש לו מעריצים גם מניו יורק..... ותסמכי עליי שאני אחפור לו ב- AIM ובטוויטר! אנחנו ערים באותה שעה.... ואני חופרת כשאני רוצה.... וגם בדף הפייסבוק שלו אפשר לחפור! והוא גם אמר לשלוח לו מדינות בעולם שכדאי לו לבוא ולהופיע.... חפרתי לו על ישראל 100000000 מפעמים! ואני עושה את זה כמעט כול יום!

למעלה