פתחתי שרשור חדש כי השני נעלם ויש

Hadar AllStar

New member
פתחתי שרשור חדש כי השני נעלם ויש

לי מה לשאול!!!!!! תקשיבו בננות
יש טיול לחרמון ומרכז קנדה....בשבוע הבא בתאריכים 17-18 הטיול כולל: לינה בבית מלון, ארוחת שישי בערב, וארוחת בוקר בשבת.... וכול זה רק 540 ש"ח.... ויש נקודת איסוף ב-אם הדרך [בין נתניה לחדרה] ויש נקודת איסוף באשקלון.... אם משהי רוצה להצטרף שתשלח לי הודעה מסרים
.... אני מאוד מאוד מאוד אשמח אם משהי תצטרף.... בנות ששומרות שבת, הטיול הזה הוא שישי שבת... ונוסעים בשבת
קחו את זה לשומת

Adimenzer1

New member

לא נטשתי את הפורום. אבל יש לי המון לחץ בלימודים כרגע, וגם התחלתי שיעורים פרטיים במתמטיקה שזה עוד הרבה עבודה, והתחילה עונת ההופעות של התזמורת ושל ההרכב ואפילו כמה הופעות לבד. וחוץ מזה אני ממש מדוכאת כשאני נכנסת לפורום ורואה שהוא שומם. אז פשוט החלטתי לעזוב לכמה זמן... אני כנראה אחזור בסוף פברואר/תחילת מרץ. החלטתי שאני חוזרת כשאני עוברת בית - נתחיל מחדש בפורום וננסה שוב להחיות אותו. אני נכנסת לכאן כל יום, אז אם מישהי רוצה לשתף פעולה ולעזור לי לתכנן איך להחיות את הפורום כשאני אחזור, דברו איתי!. מסרים, טוויטר, פייסבוק - איך שבא לכן. דברו איתי!

Hadar AllStar

New member
הודעות על ג'יימס
למרות שהוא

לא ממש מעניין פה משהו.... אבל עדיף לעדכן משהו קצת, על משהו שאיך שהוא קשור למקפליי, בזמן שמקפליי משעממים אם הזמן שהם מקליטים, והארי היה/עדיין בסיבוב הופעות של SCD... טוב, אז ג'יימס ירד מהרעיון של ה- future boy וחזר לשם שלו, [הוא כנריאה הבין שזה לוזרי מידיי] הוא הולך להופיע באנגליה 4 הופעות [ניוקאסל,לונדון,מנצ'סטר ועוד מקום שאני לא זוכרת].... הוא החליט הפעם לעשות מופע אקוסטי של חלק מכול השירים שהוא כתב מהתחלת באסטד, עד מקפליי דרך בקסטריט בויז, מישל מוסקו [או איך שלא קוראים לזה מדיסני], סאן אוף דורק ועוד.... אני חושבת שהוא סוף סוף הבין שאם הוא ישאר עצמו הוא לא יראה וישמע כמו לוזר.... בהצלחה לו!

למעלה