שרשור סטטיסטיקות והתפקדות

ריהותם

New member
שרשור סטטיסטיקות והתפקדות

בנות,מצב הפורום בכי מר.זה באמת עצוב יל לראות את הסטטסיטיקות הללו. נכתבו החודש 392 הודעות,לאחר שבחודש שעבר נכתבו 1384. בגלל שאני בצבא קצת קשה לי להיות פה ולהגיב,אבל בנות בבקשה תעזרו יל אם אתן רואות שאני אל מצליחה להיות פה כמו שאני רוצה,תפתחו שרשורים,הודעות ובעיקר תשתפו פעולה. אני לא אפרסם כמה הודעות כל אחת כתבה כי זה באמת מביך,אבל אני מורידה את הבנות שהיו אדומות החודש כי באמת אין סיבה להאדים אף אחת. תתפקדו בשרשור הבא.

ריהותם

New member
התפקדות פברואר

קוראים לי:
יצאתי לאוויר העולם:
ותק:
מוצא גיאוגרפי:
דרגה:
קומיוניקציה:
חצי הכוס המלאה:
חצי הכוס הריקה:
שאיפות עתידיות:
מתנגן:
פרופיל:
מוטו:

Hadar AllStar

New member
התפקדות?! למה לא

קוראים לי: הדר יצאתי לאוויר העולם: 6/9 ותק: מי זוכר >< מוצא גיאוגרפי: הרצליה דרגה: מה??? קומיוניקציה: סליחה??? חצי הכוס המלאה: הכי כיף זה לחוות דברים גם עם זה כולל דברים רעים עם הרבה הרבה בכי חצי הכוס הריקה: לא תמיד כדאי לחוות אותם מספר פעמים :S שאיפות עתידיות: ללמוד באוניברסיטה.... באוקטובר 2014 ובתקווה שיקרה משהו שאני לא אצטרך להגיע לצבא ב-5 במרץ...או לפחות שיחזירו לי את השיבוץ שלי! יונות שכומתם! מתנגן: everybody hurts פרופיל: מה??? מוטו: צבא = חראות!

מתקפדת!

חבל שהפורום לא ממש פעיל... אם היה לי אינטרנט בבסיס הייתי משתתפת יותר... =\ קוראים לי: אנסטסיה או סטס יצאתי לאוויר העולם: 93'... צעירה שכמותי ><" ותק: כמעט 19 מוצא גיאוגרפי: חור קטן בערבה דרגה: טוראי ~נמאס לי שיורדים עליי~ קומיוניקציה: פייסבוק בעיקר חצי הכוס המלאה: למרות שחשבתי שיהיה לי חרא בבסיס וששמירות 12/12 יהיו מייגעות, היה לי כיף רצח! ואחד המתוחקרים שלי שהוא ממש חתיך וממש חמוד מדבר איתי באופן קבוע.. .אחחח חתיך שלי XD חצי הכוס הריקה: מתגעגעת לחברה שלי שלא איתי בבסיס שאיפות עתידיות: לצאת עם המתוחקר שלי XD, לצאת לחופש השבוע מתנגן: נעעע אין לי כוח לכתוב את זה פרופיל: מוטו: תישנו הרבה!

RockinKeren

New member
מתפקדת באיחור מטורף! D:

אוקיי מה ההיגיון שעושים של פברואר באמצע פברואר? זה דפק לי את המוח עכשיו.XD קוראים לי: קרן, בלונד, לבנה, פקאצה. ^^ יצאתי לאוויר העולם: אי שם ב95' ותק: 16 מוצא גיאוגרפי: הקיבוץ שמאחורי הפארק
דרגה: יא'
קומיוניקציה: Keren Amir - פייס.
חצי הכוס המלאה: זה כאילו על ינואר רייט? אז האמ --
סמינר פולין
הרבה בייביסיטרים.
חברות. ^^
בארסה
חצי הכוס הריקה:
בצפר.
אנשים. אני לא אוהבת אותם בשום צורה. ואני מוצאת אותם מיותרים.
שאיפות עתידיות: טוב בגלל שזה כבר אמצע פברואר -
שייגמר ומהר. :)
שננצח בפסטישבט. D: מתנגן: כל מיני שירי דיכאון למיניהם. השיר הפורטוגזי ושירים של שאקירה.
פרופיל: טוב תכלס כל התמונות שלי בפלאפון ואין לי באמת משהו על המחשב. אז פשוט תהנו מתמונה של חתיכי, כי מה לעשות שהוא חתיך.
מוטו: life sux, and then you die. *מושפעת טווילייט*

למעלה