NasTy GirL

New member
../images/Emo10.gif

אוחחח... אתן כ"כ נשיות פה כולן... זה כזה לא הוגן!!! האם בשביל להיות אישה אמיתית אני חייבת ללבוש חצאיות, ללכת לקניות כל שני שלישי(פעמיים, כי טוב...), למצוא חן בעייני 5,000 בנים ותוך כדי זה לשמור על רזון מתמיד?!?! זה מה שהפורום הזה שידר לי... ואני סה"כ באתי לדבר על אופנה-ולא בתור חיית טרף גוצ´יטית במיוחד, אלא בתור אישה-נערה מתבגרת... אבל כנראה שאני לא יכולה להיות אישה-כי אני לא אף אחד מההגדרות האלו... האם זה באמת מה שאני צריכה לעשות בשביל להיות אישה-להתיפיף??? לדעתי אני יפה (הכל יחסי...) גם ככה, בלי איפור והכל... בכל מקרה-זה מה שאני מרגישה לגבי הפורום הזה, ועם רגשות-כידוע-אי אפשר להתווכח...
@
@
לירי

Angel Of Tears

New member
לירי יקירתי...

אז ככה.. אני ממש מצטערת אם הפורום הזה שידר לך דברים כאלו, כי זהא ומר שאני משדרת דברים כאלו ואני ממש לא! אני אישית, כמעט ולא מתאפרת (צללית מדיי פעם ופס מתחת לעיניים לפעמים!), אני גם שונאת חצאיות, המטרה שלי היא ממש לא להרשים בנים (את אהבה חיי מצאתי!), אני לא הולכת לקניות כל שני ושלישי (יש לי מאתיים שקלים לקניות כבר שלשה חודשים) ואני ממש לא שומרת על רזון תמידי. אני חושבת שהמטרה שלי בפורום זה היא לדבר על בגדים שהם לאו דווקא ליציאות, אלא יותר ליום יום ובכלל, לדבר על מה שאישית מעסיק אותי ואני נהנת להתעסק בו- בגדים! העניין הוא שמטרת הפורום היא לדבר על בגדים, אופנה ומה שהולך היום (לאו דווקא התיפייפות). אני מקווה שהבהרתי לך (למרותש אני לא במיטבי היום..) ANGEL

אכן המלאכית צודקת-אין בפורום שום

דבר שמקטלג או משהו כזה, אני מניחה שצורת החשיבה היא זו שמשפיעה, ואם את מעוניינת את יכולה לחוות את דעתך בנושאים חופשיים שמעניינים אותך ולראות איך יגיבו אליה, קחי הכל באיזי לילי

NasTy GirL

New member
אה, OK...../images/Emo13.gifאני חייבת לכן התנצלות!

אז הנה-התנצלות...
אני לירי. SORRY SORYY SORYY SORRY SORYY SORRY... ויש לי שאלה... מישהו מכיר חנויות טובות (וזולות!) שהן לא רשתות מוכרות [לא כגון לוצ´י, קסטרו, FOX (תזכירו לי לספר לכם סיפור יפה על FOX) ושות´...]
@
@
לירי
@
@

Angel Of Tears

New member
סולחת!../images/Emo6.gif

תראי, חנויות שהן לא רשתות תלויות מאוד במקום בו את גרה, מכיוון שחנויות שהן לא רשתות נמצאות במקום אחד. לכן, תגידי איפה את גרה ואולי נוכל לעזור לך למצוא משהו באיזור.. חוץ מזה, אם את מחפשת בגדים פשוטים ליום יום אני ממליצה בחום על TNT מכיוון שבאמת לא יקר שם (40-70 ש"ח לחולצה, 50-120 ש"ח מכנסיים) ויש בגדים ממש יפים ליום יום, אני אישית עושה את קניותי הרגילות של ובציפי וריקי, כפי שכבר טענתי. ANGEL

NasTy GirL

New member
אז ככה...

אני אספר לכם את הסיפור של FOX, ולמה אני לא יכולה לקנות שם... הכל התחיל ביום הראשון בכיתה ז´, בו שמנו לב שהמורה לבושה (המורה-חשוב להבהיר-אישה מאגניבה בגיל 30 בערך לחייה) בגדי FOX מכף רגל ועד ראש. בסדר, גם אנחנו לבושים ככה כל כמה זמן, הכל מאותה רשת. עבר שבוע, עבר חודש עברו חודשיים והדבר נהיה לעקבי. ברחבי הכיתה צצו שמועות (שמיד הופרכו) שהמורה היא היא עצמה בעלת הרשת העצומה הזו, שלא לדבר על כך שהיא הייתה "טחונה" רצינית. יום אחד, אני וחבריי לכיתה (עודד ואיתי) הלכנו למכונית שלה (יחד איתה) ועזרנו לה לסחוב את העבודות שלנו. פתאום אנחנו קולטים שעל האוטו שלה יש סמל של "FOX" למטה. כששאלנו אותה לפשר הדבר, היא ענתה לנו שהיא חשבה שאנחנו כבר יודעים שבעלה הוא מנכ"ל החברה...:) אז מה שיצא יצא, ואנחנו (תלמידי הכיתה) כל הזמן מעבירים איתה דאחקות. בכל מקרה, היה לנו טיול ליומיים לפני חודשיים בערך, והיא אמרה שכולנו נבוא עם בגדי FOX וציירה לנו את הלוח את הסמל...מתוקה! בסופו של דבר כל אחד בא עם איזה משהו, ורק היא באה עם GAP וכ"כ ירדנו עליה...
הסיה שאני לא יכולה ללבוש את בגדי FOX היא: א. מי שלובש FOX נחשב (בצחוק, כמובן) לחנפן... ב. מה יקרה אם אבוא באותם בגדים כמוה? זה קצת אה...מפדח, לא?
@
@
לירי
@
@

nirush~

New member
חי חי סיפור נחמד..=)

אבל למרות זאת, אני חושבת שזה שהיא תמיד באה עם בגדים של פוקס, לא אומר שאתם צריכים להגביל את עצמכם.. כי אם את רואה שם בגד ממש יפה.. למה שלא תקני אותו?? למרות שעלינו היו יורדים אם כזה יש לנו בגד כמו של המורה.. אבל אם את חושבת שהוא יפה, אז לדעתי תלבשי אותו ובסבבה לך, את לא צריכה להגביל את עצמך בגלל המורה, כמו שהיא לא מגבילה את עצמה בגללכם התלמידים.. ובכל אופן.. אני חושבת שאנג´ל צודקת בטיאנטי.. יש שם בגדים ממש חמודים... והם גם בכלל לא יקרים, ואם אני לא טועה זאת אחת הרשתות הכי זולות בארץ.. גם פוקס די זולים אם אני לא טועה.. וחוץ מזה, בטיאנטי יש בגדים בכל הגזרות המידות והצבעים, ככה שזה ממש נוח לקנות שם!! =))

NasTy GirL

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo24.gif../images/Emo66.gif../images/Emo20.gif../images/Emo8.gif../images/Emo13.gif

אז ככה... בקשר לFOX (זה פשוט משגע אותי לראות את באנגלית): ישבתי היום ודיברתי איתה יחד עם אמא במשך שעה ורבע, כי אפ את מבינה-אני קצת אה...דיכאונית:) בכל מקרה, אני לא ממש מתה על הבגדים שלהם שם, אני מרישה איתם נורא לא נוח. זה גם לא הקטע של החנפנות כי כל הכיתה שלי (בלי להתארן-ממש ממש ממש במקרה) קנתה את המחברות שלהם, אז זה לא כזה התחנפות...אבל אני פשוט לא מתה על מה שמוכרים שם, כי חצי עולם קונה את זה... בקשר לTNT-לי, אישית, לא כ"כ משנה המידה , כי במילא כמעט בכל מקום מוכרים מידות לאנורקטיות בלחץ, אז התאמתי את עצמי...ולפעמים גם יותר מדי:)
@
@
לירי
@
@

נאי לא חושבת שאת צריכה להתאים את

אמצך לחנויות, תאמיני לי שתמצאי בגד הרבה יותר יפה שגם יהיה לך נוח איתו בכל חנות שדואגת להכוונן לכל קהלי היעד בחונת שלהם, ואם הם לא עושים את זה תתלונני, ושהם ילכו לחפש אותך באין כניסה, עם כל הכבוד להם, שימרי על כבודך העצמי.... לילי

נראה לי שזה ממש לא אתי

לפרסם חנות כשאת מחנכת כיתה. אני הייתי שותקת על זה ובטח שלא מבקשת מהתלמידים לבוא לטיול עם מוצרי החנות. מילא שגיליתם את זה כי על הרכב יש את הלוגו- אבל זה חוצפה לנצל את זה במעמד כזה. ומה זאת אומרת "טחונה"? האם שרמוטה? יש לה בעל, לא (אלא אם כן הוא לא קיר)?

הי נאסטי

מצטרפת אליך ברגשות... אני עוד לא מכירה את האוכלוסיה כאן אבל קיבלתי רושם ראשוני של שיטחיות. האמת שאופנה זה לא דבר שמעניין אותי כשאני מתלבשת- אני מחפשת שיהיה לי נוח. וזה לא אומר שאני יוצאת למועדון עם טרנינג. גם אני לא חושבת שצריך להתאפר כדי להיות אישה, אולי בגלל זה עדין מחשיבה את עצמי ילדה למרות שכבר בת 21. אולי אם נשאר יהיה טוב. בלי קשר- לדעתי האופנה השנה של השילובים של התחרה עם עור ושאר השילובים כמו תחרה עם טרינינג - גועל נפש- אולי אם עור זה נראה הרבה יותר טוב אבל ממש לא בשבילי. (למי שלא יודע על מה אני מדברת שיבדוק את ה"לאישה" האחרון...)

את צודקת במיליון % אבל....

אני לא אומרת שצריך להתאפר ולהתחשב בצו האופנה, רק לשים לב טיפה לצורה ולצבע, וללכת עם מה שבא מתי שבא (בלי טרניגים למועדונים כמון... למרות שזה יכול להיות שוס הורס, פעם עשינו ערב טרנינגים ויצאנו כל החבר´ה למועדון בעיר עם טרנינגים... באילת נו טוף.... היה ממש משעשע, חוץ מזה גם פעם אורגנה מסיבת פיג´מות במועדון כלשהוא והיינו צריכים לבוא עם פיג´מות, כך שגם לטרנינג מקום מכובד ביותר...) אני רק מקווה שיהיו עוד הרבה כמון שלא ישימו על אף אחד וילבשו מה שנוח להם ומוצא חן בעיניהם... השאיפה המושלמת... לינוי

NasTy GirL

New member
וב, מצטערת שלא הייתי פה שנים...

פשוט הייתה לי בעייה להכנס, ומי שמתעניין-לכו לסהר תמיכה לצעירים או ללהרגיש טוב-הכל כתוב שם. לפינגווינית-זה לא ככה... גילינו את זה בכלל לא במקרה, ואני לא הייתי בין הראשונים לדעת-אלא בין האחרונים...:) היא לא משתמשת בזה בשביל לפרסם או משהו... אנחנו מעבירים איתה "דאחקות" והיא מחזירה לנו באותה לשון... תרגעי, הקטע עם הטיול היה בציניות גמורה...היא לא באמת התכוונה לזה... אבל משהו עובר עלייה לאחרונה-אני לא יודעת... היא מתעצבנת בקלות, והכתב שלה השתנה(אני חצי גרפולוגית...
) ו...היא עצמה השתנתה... היא בנאדם נפלא, יפה ונחמדה והכל...כמעט שיא השלמות. כשאני אהיה גדולה-אני רוצה כ"כ להיות דומה לה...העיקר לא להיות דומה למה שאני עכשיו...אבל משהו עובר עליה, והיא השתנתה. היא כבר לא כ"כ יפה כמו שהייתה תמיד, היא כבר לא כ"כ שמה לב למה שקורה סביבה. טוב, זה אחד הדברים שאני באמת יכולה להגיד עליה לאחרונה. כאילו שהיא...לא יודעת, עיוורת... היום ישבתי ובכיתי בחצר ביצפר-וכל החברות ניסו לעודד אותי. היא הייתה שם מורה תורנית-ראתה שאני בוכה ולא עשתה כלום...והיא יודעת שיש לי דיכאונות והכל. בכל מקרה, לא יודעת... בקשר ללבוש-אני לא אומרת שאני לא קונה בחנויות המוניות. אני אומרת שבד"כ אני לא מוצאת שם דברים יפים ונוחים-כי או שאני נראית בהם שמנה נורא (אע"פ שזה לא נכון) או שפשוט...לחצי מהשכבה יש אותם-ואני לא אוהבת את זה, כי זה לא מיוחד או מקורי. חוצמזה, אף אחד לא יחמיא לי שיש לי את אותם מכנסיים כמו שלו יש...:) וזהו
@
@
לירי
@
@

למעלה