שירשור מכירות ושאר הירקות

ThE 70s GiRl

New member
../images/Emo100.gifשירשור מכירות ושאר הירקות../images/Emo100.gif

אז, מכיוון שבקומונה חן הייתה שמה מדי פעם שרשור מכירות.. אני מעבירה אותו לפה! אז קדימה! שרשרו מכירות שלכן/ם וחיפושים! אני.

רגע רגע רגע...

יש לוחות של הפורום. והעליתי לוח קונים/מוכרים/ מחליפים. לכן מעכשיו כל ההודעות של המכירות/ החלפות- יועלו ללוחות... SORRY.

Marble Arch

New member
זה נוהל של תפוז?..

כי ממה שאני ראיתי, עניין הלוחות עובד הרבה פחות טוב מאשר להציע על גבי הפורום - מכיוון שאין דיון על הפריט לעיני כל, שזה מאוד חשוב.

לא בהכרח נוהל של תפוז...

פשוט בשביל זה קיימים הלוחות, ולא כדי שהם ישארו ריקים ושוממים...
ואסור להחליף פרטים אישיים ומספרי טלפון ע"ג הפורום. לעומת זאת, אין כל בעיה לפרסם מס' טלפון בלוחות.

Marble Arch

New member
אז לא הבנתי..

את אוסרת לפרסם מכירות על גבי הפורום או שאת ממליצה לפרסם בלוחות? כי לדעתי הלוחות של תפוז הוכיחו עצמם כלא יעילים לחלוטין.. אז מה את אומרת?

fast food

New member
../images/Emo45.gif

אני לא ידעתי בכלל על קיום הלוחות האלה, ופורום הופך את המכירה להרבה יותר זמינה

תראי, בעיקרון אני לא אוסרת...

אני מבקשת בצורה יפה. כדי שלא יהיה כאן בלאגן- בבקשה תשתמשו בלוחות. והלוחות יכולים להיות יעילים כל עוד אנשים באמת יטרחו להציץ בהם.

מממממ אני חושבת שעדיף לפרסם פה...

ולא בלוחות, כי גם פה אפשר לשים תמונות של הדברים ופה הרבה יותר שמים לב לזה.. ואם מישהו רוצה משהו ממה שמישהו מוכר/מחליף, תמיד אפשר לשלוח מסר ושם לתת פרטים אישיים כגון טלפון/כתובת... את לא חושבת כמוני? LOL אני רק מציעה

טוב, אז ככה...

אין לי בעיה שנערוך שרשור מכירות אחת לשבוע-שבועיים, והוא יסומן בסמל
. אבל
אין להעלות מספרי טלפון (מותר להעלות כתובת אייסי/ מסן), ואת הדיון על מחירים והסדרים שונים ומשונים להשאיר למסרים. סבבה?

../images/Emo45.gif. לדעתי פעם בשבועיים ושרק את

תפתחי את השרשור ביום קבוע שבוע כן שבוע לא *או שאני אפתח אם אני אהיה שוב מנהלת מתישהו XD*. לדעתי פעם בשבוע זאת הגזמה, אבל זה צריך להיות מסודר, אז פעם בשבועיים ביום קבוע נראה לי הכי הגיוני

psycho maiden

New member
../images/Emo45.gif

כבר אמרתי לך שאת חמודה?! באמת.. (מצטערת שאני מציקה, פשוט כשאני רואה אנשים עם אופי טוב [וזה לא קורה הרבה] אני מעריכה אותם..)

חחחח תודה ../images/Emo9.gif

ואוקיי- אני אתן לרונה לפתוח את השרשור אחת לשבוע.

למעלה