שרשור מכירות/החלפות
!!!

Science Fiction

New member
O: ../images/Emo119.gif

אני זקוקה לחולצה הזו
למעשה, אני זקוקה לכל הבגדים ששמת. באמת. -מתה-

Blade Of Fire

New member
הבהרה-

מגברתמנהלת בעיקר-לא ענית לי, למה למחוק את ההודעה עם המספר של דנה? אחרי הכל-זה מספר שכל אחד יכול להשיג מכרטיס הביקור שלה... זה כמו שאני אפרסם את מספר הטלפון של וולווט-דנה עובדת דרך הפלאפון שלה בינתיים...

כי לא(!) מפרסמים טלפונים בפורום...

זו תקנה שתפוז עצמם קבעו... אתה מוזמן לשאול אותם. מה הבעיה להעביר לכל חברי הפורום את המס' של דנה במסרים? למה זה חייב להיות בפומבי? ומצטערת שלא יצא לי לענות לך עד עכשיו... עכשיו רק הגעתי מהעבודה...

ToryMaster

New member
אמאמ

אפשר להיות חמור ולקפוץ? האיסור על פרסום טלפונים מטעם תפוז הוא למעשה המלצה חמה מאוד, זה נתון לשיקול מנהל הפורום האם לאפשר מספרי טלפון ומאיזה סוג. אני לא אפשרתי את זה באף פורום שניהלתי.

../images/Emo45.gif

קודם כל רונה, כל הכבוד לך על העירנות לחוקי הפורום... אני שמחה לראות שיש מי שכן קורא את התקנון ומקפיד עליו. גם לי יש כמה דברים שאני אשמח להיפטר מהם... אז קודם כל... שתי כפפות תחרה שחורות מדהימות שהביאו לי מניו- יורק. נקנו ב-20$. (80 ומשהו ש"ח...) מוכרת אותן ב-50.

וגם שתי חולצות

של Emily the strange. שתיהן מידה S, חדשות לגמרי (לא נלבשו). גם אותן הביאו לי מחו"ל והן פשוט לא במידה שלי...
מוכרת כל אחת מהן ב-60.

וגם גופיה חמודה...

שהדפסתי ב"פונגו" מקובץ שאני ערכתי... היא מידה S, מלייקרה (בד נמתח). מוכרת אותה ב-40.

וגם ג'קט קטיפה שחור

שנתרם לי פעם ע"י אמא שלי. מידה 38. יש לו שסע קטן בגב מלמטה. לא חדש אומנם, אבל במצב מעולה. נמכר ב-60. (כל המחירים אגב ניתנים למיקוח...)

וכמה דברים פאקציים... ../images/Emo122.gif

שתי טבעות פקאציות. כל אחת ב-5. צמיד חרס בסגנון גותיק- לוליטה- פקאצה.
נמכר ב-10.

וגם פאצ'ים

שאחד מהם חדש באריזה. הצהוב- 10 ש"ח. השניים האחרים- 5 כל אחד.

ועוד כמה פיצ'פקעס חסרי תועלת...

סיכה גדולה עם משפט מצחיק- 5. תליון שמש גדול (אני יכולה לצרף לו גם שרוך...)- 10. תליון סיני- 10.

ושרוכים עם כוכבים לואנס/ אולסטאר

שנקנו ב-30 ונמכרים ב-20. כמו שאתם רואים, אפילו לא הפרדתי מהם את הטאג...

אוקיי...

רק שלא נראה לי שאני מגיעה בקרוב לת"א. ומשום מה, כל מי שאי פעם קבעתי איתה להיפגש בת"א פשוט הבריזה לי...

למעלה