שרשור מכירות/החלפות
!!!

Dirtbag

New member
כפכפים ממש גבוהים. ../images/Emo62.gif

אוו... לאיודעת איך לקרוא לזה
. מידה 39. של רוקט דוג. ננעלו פעמיים. קניתי ב220, מוכרת ב200. :)

Daniela R

New member
בננות (ובננים), רק תשתדלו שהבגדים

שאתן שמות כאן ישארו בגדר ההגדרה "אלטרניטיבים" ואל תנצלו את זה כהזדמנות להיפטר מדברים לא רצויים.

akane

New member
אבזור גותי'יק-לוליטה סטייל../images/Emo129.gif

נתפר על ידי עבדכם הנאמנה :) * המחיר נע בין 30 ל40 תלוי בחומרים/גודל/זמן תפירה. * אפשרות לתחרה שחורה על סטן לבן או ההפך. * אפשר להביא לי דוגמאות של סרטים שונים ואני אכין אותם במיוחד. * בבקשה רק למי ש*באמת* רוצה ולא מתכוון סתם. אני מכינה אותם אישית בתפירה ביד ולא בא לי להוציא סתם חומרים.

akane

New member
וגם סרטים ארוכים ומורכבים יותר

כמו הדוגמא הזאת-->

ממש אהבתי.

זה מה שאת הכנת? מאיפה את?P: יש לי חצאית קומות לבנה.. נראה לי שזה יהיה יפה אם אשים עליה כזה דבר..:) אבל .. אני לא בטוחה בגודל וזה.. שנדבר במסרים?P:

akane

New member
אכן- אני הכנתי :)

ואני מחולון ואת מוזמנת לשלוח מסר ונדבר על הגודל וכל השאר שם

../images/Emo99.gif זה כל כך יפה..!

אני אחכה ליום ראשון לקבל את המשכורת ואני אשלח לך מסר...

אוקיי נכון למעלה כתוב בכותרת:

"אופנה אלטרנטיבית"? זה בגלל שהפורום הוא של אופנה אלטרנטיבית. אני לא מנסה להיות כלבה, פשוט אם אנשים רוצים למכור בגדים שהם לא אלטרנטיביים שיילכו לפורום אופנה. פה תמכרו רק דברים שהם לא רגילים. כי לא פתחנו את הפורום *יותר נכון חן לא פתחה* בשביל שיהיה עוד פורום אופנה או פורום "תיפטר מכל הדברים שאתה רוצה למכור". מצטערת, אבל נמאס לי שמפספסים את הפואנטה של הפורום. חן השקיעה מלא בקומונה ובפתיחה של הפורום לא בשביל שאנשים יזלזלו בזה בשביל למכור את כל מה שהם לא רוצים/צריכים יותר..! רונה.

שכחתי להוסיף עוד כמה דברים...

תליון דיסקית של המעצבת ליליאנה. נקנה ב-120. נמכר ב-50. יש עליו דמויות קומיקס משני הצדדים והוא מגיע בקופסא...

mip17

New member
חצאית מדהימה

אוקיי התמונות לא ממש ברורות בגלל התאורה.. מי שמעוניינת בעוד פירוט שתפנה אלי למסנג'ר או לאיסי, יש לי עוד חצאית מדהימה להציע היא נסגרת בצורת מחוך במותניים ואז נשפכת מ2 בדים רשת ומתחתיו בד ממש נעים. ועוד המון חולצות תחרה מקסימום שלא ממש נקלטות בתמונה:)msn:[email protected] icq:315868516

mip17

New member
מחוך סרוג.

אוקיי אז זה מחוך שסרגתי והוא בהחלט מדהים, הוא בצבע בורדו ואפשר ללבוש אותו ב2 צורות, אחת היא שהאיקסים מקדימה והשניה בצד, יש לו תחרה עם ורדים:)

למעלה