שרשור מכירות/החלפות
!!!

הממ.

הכנסי לאתר הזה, בריאות, מחשבונים, אינדקס מסת הגוף, וחשבי, זה הכל. אגב, אני 1.55, 46 וחצי קילו, ואני רזה להחריד. X:

והלינק. >-<

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2031,00.html (זה כבר המחשבונים. תגובה מקוצרת, אז אין לינק ישיר)

אני גבולית X_________X

חציתי בקצת את הקו של תת משקל :| המממ אני שוקלת 58 והגובה שלי 1.75 אולי אני אהיה דוגמנית?

psycho maiden

New member
אני מכירה את זה...

אני צריכה להוסיף 9.4 ק"ג
אממ.. אני עדיין נראית פרה זה בסדר =)

bLuEyeDraGOn

New member
מכנס ויניל שחור

מידה 26-28 (לא רשומה עליו מידה-אבל זו היתה המידה שבה אני עוד נכנסתי...) של 'ברנרד' נלבש בערך 4-5 פעמים ימכר תמורת 50 ש"ח פרטים נוספים למי שרוצה- במסרים או במייל [email protected]

lemons

New member
גופיית דמוי מחוך שאני הכנתי

אין לי מצלמה לצערי, אז אני אשתדל לתת את התיאור הכי מדוייק שאני יכולה: זאת גופייה רגילה שאני שיפצתי לבד, צבע ירוק זית, גזרתי אותה בצורת מחוך והשחלתי שרוך בצורת איקסים איפה שהחזה... חשוב לציין שזה לא נראה כאילו קנו את זה מחנות- רואים שזה שיפוץ חובבני, אבל בכל זאת היא נורא יפה, מתאים לבנות די רזות שאוהבות מחשופים... מתאימה יותר ליום-יום כי בבסיס שלה היא מאוד פשוטה ונקיה. אני מוכרת אותה ב-20 שח, אם מישהי באמת תאהב ולא יהיה לה כסף אני מוכנה לתת במתנה...

Keitarou

New member
מממ... KITTY HAT?

כובע עם אוזני חתול... או... מה שבא לכם עליו... ^^ אין בעיה עם בקשות לסוג הבד של הכובע (דק\עבה), גודל או סוג האוזניים, צורה של הכובע (כל עוד זה לא משו סופר מסובך, כמווו נגיד כובע צילינדר ענק... P=), כרגע, רק שחור.. אם כמה אנשים ירצו אני יכול לעשות בעוד צבעים... אה.. 30 שקל... ^^

אבל הראשון מובטח לי~

הו, אור, אני הופכת אותך לתעשייה, יעני. :> (בוא להדר, נה, עליי לרכוש את הכובע~)

Keitarou

New member
ממממ.. האמת היא שאת הכובע הזה

אני מוכר לגברת super furry yosh...וכשאני אמכור לה אותו אני באותה הזדמנות גם אקנה בדים ואתפור עוד כאלה.. אז אני יכול לצרף עוד תמונה של זה אבל מה שאת תקבלי, אם תרצי לקנות, יהיה כובע קצת שונה....

Pink Pig

New member
אני נורא

נורא אוהבת כובעים עם אוזניים (יש לי כבר אחת). אני ארצה לקנות אחת אבל אני רוצה לראות קודם מה אני קונה.

למעלה