שאלון הכרות!!

dndboy

New member
../images/Emo103.gifשאלון הכרות!! ../images/Emo13.gif

שם: גיל: אזור בארץ: מסנג'ר/אייסיקיו: החבילה שלי: הקלף שלי: המשחק שלי:

dndboy

New member
../images/Emo103.gifהקורבן הראשון הוא אני ../images/Emo3.gif

שם:עמרי גיל:19 אזור בארץ: ראשון לציון מסנג'ר/אייסיקיו: [email protected] החבילה שלי: חבילת Chamion of Kamigawa - Magic הקלף שלי: Sasuke son of Shehiro המשחק שלי: כולם

sgiladi

New member
שניה... (לא היה לי רעיון אחר)

שם: שיר גיל: 16 אזור בארץ: ת"א מסנג'ר: [email protected] החבילה שלי: קלאסית הקלף שלי: אס לב המשחק שלי: shit-head (נראה לי שככה כותבים)

השמלאני

New member
אממ... טוב...

שם:אמממ שחר גיל:18 ביום שישי אזור בארץ:רחובות מסנג'ר/אייסיקיו:זה ארוך ואין לי כוח החבילה שלי:אממממ אולי הגיע הזמן לחשוב על שם בשבילה.....אולי....Elven defenders (חבילה ירוקה ברובה)-MAGIC הקלף שלי:taunting elf המשחק שלי:magic ו-munchkin

Sabre Runner

New member
???

שם: The Sabre Runner גיל: 22 החבילה שלי: Kung-Fu Samurai on Giant Robot Island הקלף שלי: Mosquitoes Like Harrier Jets המשחק שלי: Grave Robbers from Outer Space על מה הולך להיות הפורום הזה?

dndboy

New member
../images/Emo103.gifעם זה משחק שקשור לקלפים

הפורום מדבר עליו... כל דבר בין מנצ'קין, שודדי הקברים, Magic למשחקים עם חבילה בסיסית כמו רמי או פוקר

אז ככה

איליה, בן 21. חבילה קלאסית, הקלף שלי אס עלה. משחקים: דוראק ופוקר (טקסס הולדם).

דוראק זה נחמד

פוקר הרבה יותר.. קצת לא הבנתי על מה הפורום, לא עדיף להפוכו לפוקר בלבד ?

זה פורום על כל משחק קלפים שתעלה

על דעתך... אני לא חושבת שלפוקר לבד יהיה ביקוש מספיק גדול, אין הרבה על מה לדון במשחק...

LOL

במקרה נתקלתי בפורום הזה וידעתי שהכיתוב הזה ("יש לכם פרצוף פוקר? ... פורום משחקי קלפים פותח בפניכם את שעריו!) יעצבן אותי. עכשיו אני מבין למה. אין מה לדון על פוקר, זה מאוד נחמד :) אני אשמח להפנות אותך לספרייה הפרטית שלי או לחשבון הבנק, אחד מהשניים.

למעלה