שב"ק ס' באים להתארח

The Macker Girl

New member
תודה מראש לשב``ק על שיתוף הפעולה

אני לא יהיה נוכחת באירוח הערב בגלל הלימודים, אבל מקווה לראות שרשור ארוך, גועש ורועש כשאחזור הביתה. תארחו את החבר`ה יפה, אה? /tapuzforum/images/Emo8.gif

anonimouse1

New member
כמה שאלות...

איפה אפשר לקנות את הדיסק של חלוצי החלל? מה קרה שהחלטתם לעבור מרוק לראפ? שאלה לחמי מירו- למה החלטתם לעזוב את הלהקה אחרי האלבום הראשון ולחזור אחר כך? שאלה לנימי נים- למה עזבת אחרי "בעטיפה של ממתק"? מה גרם לכם להתאחד אחרי כל כך הרבה זמן? איפה אפשר לשמוע את החומרים הגנוזים שלכם?

ש ב ק ס 7

New member
חמי:

מירו כרגע עזב לשיעור יוונית ומאוד רצה להיות כאן, אבל זה שיעור עם שני סטודנטים, כך שאם הוא היה עוזב המרצה היה מרגיש, אז אני אענה בעצמי לגבי עצמי בלבד בסוף האלבום הראשון הרגשתי שאני צריך להתאוורר קצת, פתחתי אולפן וחזרתי לשירות הצבאי שלי ולעזוב את הלהקה היה צעד קשה אבל הכרחי חזרתי לשבק כי הציעו לי שוחד מיני - עד היום הם חייבים לי את זה שבק התאחדה כי תמיד היינו חברים טובים וקלטנו שיש איזה חלון חד פעמי לפני שג'יימס נוסע לחו"ל ורצינו להספיק. הגורם הכי חשוב אולי זה הקהל שליווה אותנו כל כך הרבה שנים, המופע בבארבי וכמובן רעננה שהוסיף לחשק שלנו. גם הנכונות של נימי להצטרף אלינו כסולן רביעי, נתן עוד דחיפה, הרגשנו שאנחנו יכולים לעשות כאן משהו נדיר שעוד לא היה

שבקס אהבת חיי כל הדרך איתכם בלב

ושאלה לי אז פילוני ראיתי אותה בהופעה של מוש בן ארי באלפנט בקיץ ואתה עדיין חייב לי חתימה :p אבל זה לא קשור מה תפקיד שלך בלהקה של מוש בן ארי ואם תהיה גם בהופעות נוספות שלו כמו ביט ב9.12?

כמה שאלות לשבק (WOOT אני מדבר עם שבק ס) חחח

היי! קודם כל- אתם ממש טוביייייייייייייייים!!!!!!! אהבתי את כל האלבומים שלכם מאוד D: ! ועכשיו יש לי כמה שאלות =O : האם אתם מתכננים להוציא עוד אלבום בקרוב? מה דעתכם על הסרט נופל וקם? קיוויתי שאולי תהיה לכם מתישהו הופעה באזור קריית שמונה - ראש פינה (או משהו יחסית קרוב xP, ממש מחכה לזההההה!!!!), יש סיכוי?
איפה אני יכול לשמוע את החומר הגנוז שלכם (גם לזה אני ממש מחכה!!!)? תודה רבה, בהצלחה בהמשך הדרך :)

תודה רבה לשב"ק על הזמן, הכנות והאהבה

אחד הדברים המאפיינים את שב"ק זאת האהבה בין הקהל ללהקה. כבוד לי להיות חלק מהאוהדים. תודה רבה!

ס מהשבק

New member
לשבק"ס (אני מקווה שלא מאוחר מידי שלאול)

אני מקווה מאוד שלא מאוחר מידי לשאול אבל בכל זאת יש לי כמה שאלו: לנימי: קראתי את הספר שלך "אדי בלאגאן" (עם הקדשה אישית ד"א) ונורא אהבתי את הספר האם יש סיכוי שתוציא עוד ספרים בסגנון הזה (כלומר האם תוציא ספר המשך או משהוא בסגנון)???? לשבק: האם אתם תהיו בכמה מההקרנות של הסרט???? האם יצא עוד דיסק שלכם בזמן הקרוב או אם יהיו לפחות עוד כמה סיבובי הופעות????

למעלה