פלייליסט גלגל"צ לשבוע הבא

hilali1

New member
../images/Emo125.gif פלייליסט גלגל"צ לשבוע הבא../images/Emo70.gif

חג שמח לכולם... חצי מהפלייליסט אני לא מכירה
משעשע קצת
פלייליסט יום: ( 2-3 השמעות בין השעות 06:00-20:00) עם הגב עלמה זהר עומד בשער עמיר בניון אדם צובר זכרונות אברהם טל פיצריקה אייל גולן עם טריפונס מונוגמיה ג'ירפות במקום הכי נמוך בתל אביב דנה אינטרנשיונל נמאס לי ממך התבלינים באמת ומקרוב מוקי לא יכולתי לעשות כלום נינט טייב בת שישים סאבלימינל עם הגבעטרון רצה הביתה קרן פלס מבין הפוך תומר מתנה
השמעה יומית במסגרות שידור: מתגלגלים מה קורה לי? כהן @ מושון הבחירות כמה אהבה קובי פרץ אוטונמי חייל להשכיר יהלי סובול ורע מוכיח נעים חלומות שפספסת בית הבובות סינגלס – שיר השבוע אני אשיר לך התקווה 6 סינגלס טוב יונתן רוזן סינגלס תאהבי קצת את עצמך שירי מימון סינגלס Hangwoman אסף אבידן לילה כשצלצלת רעד קולך אסף ארליך לילה אנשים משתנים יצחק קלפטר לילה אפילו לא אני איתי פרל לילה Postcards עמית ארז
בין 1-7 השמעות בשבוע: חלומות גדולים (בהופעה) אביב גפן ואולי\מלחמה יומיומית אביגיל רוז חתונה לבנה אביתר בנאי הוזה אותך מולי אייל גולן טיפה אמילי קרפל אני ואת ארז דן מה אעשה ארז לב ארי דבש ארי גורלי ורעות יהודאי כאילו כאן בועז מעודה משהו חדש מתחיל דני רובס לא פראיירים (בהופעה) הדג נחש בובות טרי פויזן ורוני אלטר שלושה ימים יהודה פוליקר הבוקר שאחרי יונתן רוזן ריקוד קטן יזהר אשדות ריקוד רומנטי ישי לוי אמונה כפיר אפשטיין שיר של יום חולין מאור כהן עד אליי מאור פיניה הצד המואר מיכה ביטון אלייך משה פרץ מבחר משירי האלבום קובי אפללו מבחר משירי האלבום ריטה אני אש רן דנקר ועילי בוטנר כשהלכת שירי מימון האמנם (את תלכי בשדה) שלומי סרנגה נהר של טעויות שרון קרלן

L e e e e e

New member
תודה

כמעט אין דברים חדשים מעניינים. עבודה עברית מציף עם גירסאות הכיסוי שלו.

למעלה