מחירים של קוספליי?

Ayelet chan

New member
הו, גם הייתי אלפית בכנס אייקון~

זה היה בעיקרון תחפושת של פורים בכיתה ז', והאייקון שהלכתי אליו עם זה היה בכיתה ח'. 3: (2006) וזה עלה לי בערך 60 ש"ח. האוזני אלף עלו בערך 50 ש"ח כי זה היה ב"יער" בקניון ברעננה, ויקר שם בטירוף, והייתה לי גם גלימה שעלתה 10 ש"ח בערך, האיפור היה בבית והשמלה הייתה שמלה שמצאתי בבית ואחותי עזרה לי לשפץ אותה. 3: אם למישהו יש תמונות מהכנס הזה, אני אשמח לקבל! המון אנשים צילמו אותי ולא ראיתי תמונה אחת. ._.;;;;

Ayelet chan

New member
קניתי בדים~ יצא לי 410 ש"ח על הקוספליי. X:

(הבדים עלו 40 ש"ח~ D: )

D N ANGEL GRIL

New member
ננסה לענות~

כמה בעצם אתם מוציאים על קוספליי? כמה אתם מוציאים על בדים? על תופרת (אם צריך)? על אביזרים? תופרת לבד,בדים אוממ...הכי הרבה אוממ..150 גג,אף פעם לא קניתי בד באמת יקר~ 150 הכי יקר על הקוספליי הקודם גם בד וגם טול~ הגרזן של ראנה היה האבזר היחיד שהכנתי והשתמשתי בדברים שהיו בבית,חוץ מהאקרליק האדום שקניתי מה הגבול שאתם שמים לעצמכם (אם בכלל)? לא שמה,אבל משתדלת לא יקר כמה אתם *מוכנים* להוציא? בכמה בד"כ אתם חורגים מהתקציב? ם: אין לי מושג על מה אתם מתפשרים ועל מה לא? בנתיים התפשרתי על פאות XD; וכמובן - כמה שילמתם על הקוספליי הנוכחי? בנתיים אוממ..70 על הבדים ועוד לא קניתי את האקרילן אז נראה

שאלה טובה

אני לא חושבת שיצא לי להוציא על קוספליי יותר מ150 שקל, ואני גם לא חושבת שאני אוציא יותר. אולי עד 200 אם אני מצליחה להביא מימון קטן מההורים (תירוצים כמו "זה פורים!" וכאלה XD) בד"כ אין לי זמן ללכת לנחלה והייתי קופצת לבני ברק בשביל בדים (היתה החנות ההיא של בדים ב10 שקל על ז'בוטינסקי) ועכשיו כשהיא סגורה אני קודם בודקת בבני ברק אם יש זול (בכל זאת, יותר קרוב לבית), ואם אין אני מניחה שאני אקפוץ לנחלה (אפילו שעדיין לא יצא לי |מתחבאת בפינה|). הבד הכי יקר שקניתי היה ב25 שח למטר, וקניתי ממנו רק מטר XD; השאר הכל השגתי ב10 למטר. (ואולי פעם אחת 15) אביזרים לרוב אני מכינה מחומרים זמינים (בריסטולים, קרטונים, עיתונים, סלוטייפ) או פחות זמינים אבל זולים מהחנויות יצירה למטה. סה"כ הכנתי רק 2 כובעים וחצי מסכה (סגג), וכל אחד מהם לא עלה יותר מ5 שקל על כל החומרים ביחד. (בקוספליי הנוכחי דיי חרגתי וקניתי חומרים יקרים כמו כדורי פלסטיק וחרוזי פנינה, אבל הכל לא עלה יותר מ20 שקל). בקשר לעניין הפאות- כשצריך קונים. פאה בד"כ לא תגרום לי לא לעשות קוספליי אבל קוספליי בלי פאה זה יתרון...עדיין, לא יצא לי להוציא יותר מ50 שקל על פאה. בינתיים לפחות
בד"כ אני לא עושה תקציב ואז בודקת כמה אני חורגת. אני קונה מה שצריך אבל כמה זול שאפשר. אם צריך להתפשר זה יהיה על איכות הבד נראה לי, אבל זה מאוד תלוי (נגיד אם ההפרשי מחירים מוגזמים ולא מוצדקים, או שההבדל בקוספליי לא מספיק מורגש בשביל לעמוד על סוג הבד היקר יותר) על הקוספליי הנוכחי כבר הוצאתי 130 שקל ועדיין לא סיימתי אותו (וכנראה שאני גם לא אסיים T_T) אבל אני לא חושבת שאני אוציא עליו עוד הרבה אם בכלל. אולי עוד 20 שקל, לא יותר. אני חייבת לציין שקרה לי פעם אחת שהקוספליי יצא כל כך גרוע (לדעתי) שיומיים לפני הכנס החלטתי שאני לא עושה אותו, ויום לפני הקוספליי הכנתי קוספליי חדש מאביזרים שהיו בבית עם קצת חומרים מהחנויות למטה. אהבתי ממש את הקוספליי החדש, רק חבל שזה יוצא שזרקתי איזה 80 שקל לפח XD;

stav lavi

New member
O_O

אוקי אני כנראה הכי קמצנית מכולכם לקוספליי של שנה שעברה לפורים עלה לי בסביבות 50 - 60 שקלים לקוספליי של חנוכון יצא לי בסביבות ה60-70 שקלים ושל פורים השנה יוצא לי בסביבות ה50 שקלים אני לא קונה בדים או הולכת לתופרת אלה אני מחפשת מה יש לי בבית משתמשת בזה ואם צריך מוסיפה עוד דברים שניתן לקנות(אני יותר מידי מתקמצנת על לקנות בדים וללכת לתוברת, זה יקר מידי) בתור בגד רגיל שלא עובר את 30-40 שקלים הגבולות שלי הם לצבוע את השיער לגזור אותו והתקציב שלי שלא יעבור את ה80 שקלים

akane

New member
ממתי לצבוע שיער זול יותר מפיאה? ם.ם

גם אם צובעים בבית זה לפחות 45 שח לצבע ועוד כמה שקלים לבקבוק חמצן. ובכלל, ההקרבה הנפשית שווה עוד כמה שקלים לא?

Kiyommi

New member
תכלס...

לא יודעת אם אני איי פעם אצבע את השיער בשביל קוספליי, אולי רק אם זה יהיה צבע מגניב שהייתי רוצה בלי קשר, אבל אני בחיים לא אגזור את השיער שלי אם הקוספליי ידרוש את זה ואעדיף לשלם הרבה יותר על הפיאה X_X

stav lavi

New member
......

שכתבתי גבולות אלה דברים שאני לא אעשה כמו לצבוע את השיער או לגזור אותו בשביל קספליי פאה הרבה יותר זול מלהקריב את השיער שלי בשביל קוספליי

Kiyommi

New member
אההההההה עכשיו יותר ברור..

גם אני הבנתי מקודם שאת מעדיפה לצבוע ולגזור את השיער על פני לקנות פיאה.

אני עונה D:~

כמה בעצם אתם מוציאים על קוספליי? וואי.... זה ממש תלוי. בד"כ בסביבות ה-500-400 במקרה היקר ובמקרה הזול 200. אני אף פעם לא מתכוונת להוציא כל כך הרבה אבל זה פשוט יוצא :( כמה אתם מוציאים על בדים? על תופרת (אם צריך)? על אביזרים? בדים בד"כ 100 ש"ח, תלוי ממש את כמות הבד, הצבעים והסוג מן הסתם..... הפעם הוצאתי לקוספליי הרבה יותר מבד"כ @_@ 200 ש"ח!!! או אפילו 250... אני לא זוכרת.. .אבל רק בדים 200 ש"ח? זה ממש עשה לי רע לחשבון בנק~ לתופרת אני לא צריכה.. אני תופרת בעצמי... (תודה לאל! וגם לא תודה... XD) ואביזרים..... עולה לי בד"כ יקר אם זה כלי נשק..... בסביבות ה100 ומעלה אם יש עוד אביזרים. מה הגבול שאתם שמים לעצמכם (אם בכלל)? אין גבול. הכל שייראה הכי טוב שאפשר..... אבל מן הסתם אני לא אוציא כמה אלפים על קוספליי XD כמה אתם *מוכנים* להוציא?בכמה בד"כ אתם חורגים מהתקציב? אני מוכנה להוציא בסביבות ה-500 ש"ח לקוספליי מושקע עם הרבה פרטים, ו-200 לפחות מושקע. כמובן שאני תמיד תמיד חורגת מהתקציב >_> על מה אתם מתפשרים ועל מה לא? לא מתפשרת על שום דבר, כמו שעינב אמרה בייחוד לא על הפיאות כי זה חלק קריטי שאם הוא לא נראה טוב, גורם לשאר החלקים גם לא להראות טוב...... פיאה מאיביי זה פשוט *O* מתנה! אני לא מבינה איך הסתדרתי בהתחלה עם פיאות מהארץ >_> וגם אם משו לא נראה לי טוב אני אשפצר אותו עד שזה כן ייראה. לא בצורה פרפקציוניסטית אבל אני אשתדל הכי שאני יכולה.... ^^" וכמובן - כמה שילמתם על הקוספליי הנוכחי? O_O אני לא חושבת שאתם רוצים לדעת. אפילו אני לא רוצה לדעת ולכן אפילו לא ספרתי את הכל ביחד כי אני יודעת שזה יעשה לי רע ^^" בדים- 250, אביזרים - 150, פיאה - 100, תוספת של 200 לאיזה משו מפתיע.. ויכול להיות ששכחתי משו. אבל בעיקרון אלה, הינה, 700. יכל לתרום רבות לחסכון PSP-WII-PS3 שלי ;~; שכנראה אף פעם לא יחסך כי אני קונה כל הזמן משחקים לPS2 :(

cRitiCaL KitTy

New member
הרמ...

אני לא ממש שמה לב, למען האמת. אני לוקחת כמה שיותר דברים ממה שיש לי בבית, שואלת כמה שיותר מחברות. השנה זה הכל אני מכינה(וקונה פיאה), חוץ מנעליים שלקחתי מחברה(שגדולות עליי באיזה 2 מידות;;) ומצת אקדח... הבדים עלו לי 59 שקלים ואני די בטוחה שאני לא אקנה עוד מהם, הפיאה עוד לא נקנתה ואני צריכה לקנות סוויטשירט, נראה לי... יצא בערך 100-150.

למעלה