סינטטית

איבדתי אותך בשרשור. אני לא מבינה מה התלונה כי הדברים נכתבו באופן כללי מדי כתבת על "זה" ועל "דברים" ועל "נפילות" ועל כל מיני דברים שאין לי מושג מה הם. גם כתבת באופן מאוד מוחלט שניסית כבר הכל ושאת יודעת שאין מוצא או דרך וכו'... ואני אפילו לא יודעת מה לכתוב שיהיה סתם "דעתי" על מה שכתבת - כי אני לא לגמרי סגורה על מה בדיוק כתבת. גם להיעלם זה ערטילאי. הרי ברור לי שלא התכוונת לבקש עזרה בלהפוך לדני-דין. אז מה כן? בא לך לנסות להזביר לי?

סינטטית

New member
מצטערת על הבלבול

אני לא ממש רציתי, ועדיין לא רוצה לכתוב על מה אני בדיוק מדברת, לא בפורום הזה. [ויש לזה כל מיני סיבות..] בכל אופן, המון תודה על הסבלנות

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif [....]

תגדירי להעלם? הייתי שם, אני רוצה לומר שאי אפשר למרות שכן אפשר השאלה אם את באמת רוצה להעלם או שהכאב ייעלם?

סינטטית

New member
אני רוצה שהכאב יעלם

אבל לפעמים זה נראה כאילו זה לא מתאפשר בלי שכולי אעלם..

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif {{{../images/Emo201.gif}}}

הכאב הוא לא את הוא רק חלק ממך למרות לפעמים נדמה שהוא מכיל חלק גדול.. תוכלי לשלוח אלי את המסנג'ר שלך?...

סינטטית

New member
בטח../images/Emo26.gif

[email protected] ונכון, הכאב הוא לא אני. אני גם לא רוצה שהוא יהיה. אני אוהבת להיות שמחה, לחייך, תמיד הייתי כזו. אבל יש רגעים שפשוט שוברים אותי.. ולאחרונה יש יותר מידי כאלו, אני לא יודעת איך להתמודד עם זה. אני לא בטוחה שאני רוצה להתמודד עם זה. אני פשוט רוצה לחייך וזהו. כמו פעם.|:

noosh

New member
כשיש כאב

אז הוא לפעמים מלווה גם את החלקים היותר טובים. כלומר, הוא שם ברקע, גם כשאת עושה דברים שכביכול לא קשורים או דברים שאמורים לגרום לך להיות שמחה, זה פשוט שם וזה לא מרפה. להעלם זו מן הסתם לא הדרך, כמו שכתבו לך (והסכמת), הכאב הוא לא את. לדעת לאזן רגשות וללמוד לחיות בבאלאנס זה לא משהו פשוט בכלל, כמה משקל לתת לכל דבר, לפעמים כשרגש משתלט הוא פשוט משתלט ולא מצליחים לשים את הגבולות ולהגיד איפה הוא עובר בדיוק, איפה הוא מתחיל לחדור לרגשות אחרים, לקלקל אותם. לאזן רגשות, לצערי הרב, אני לא ידועת, אני בערך הבנאדם הכי גרוע בזה בעולם. אבל אולי תנסי להתמודד עם מה שמכאיב לך?

סינטטית

New member
אני לא ממש יודעת איך להתמודד עם זה...

ואני תמיד מנסה לאזן רגשות... לתת לדברים היותר שמחים לשלוט. ולפעמים אני אפילו מצליחה. זה פשוט להדחיק את זה.... אבל יש רגעים שאני פשוט נופלת וזה כבר לא ממש עוזר.|: ואיכשהו זה כל פעם קשור לאותו נושא, ואותו בן אדם, גם אם אני כל פעם אחשוב מחדש שזה מאחוריי.

noosh

New member
יכול להיות

שכשאת נופלת, את פשוט צריכה ליפול. נשמע דפוק, אבל להדחיק לא באמת עוזר, וכן צריך לההתמודד לפעמים. וכשנופלים לזה, מעבר לכאב, אפשר לנסות ולחפש את הנקודות הכי רגישות, לנסות לזהות מה בדיוק מפיל אותך, ולמה. כמה זה מזוכיסטי, הכאב מעלה למעלה את המקומות שאנחנו חלשים בהם, ושצריך לחזק. אני לא יודעת בדיוק מה קרה, אבל אם לא התמודדת מול זה אז סביר להניח שזה קשור לאותו סיפור ואותו בנאדם, וזה ימשיך להיות קשור, כי לא פתרת את זה. אני לא מאמינה שדברים חולפים מעצמם, זה יכול להרגיש ככה, עד שיגיע משהו שיזכיר ויציף את זה למעלה. אולי את יכולה לנסות לחשוב מה בכל הסיפור הזה פגע בך, ואיפה את יכולה לנסות לטפל בזה ברמה שלך. אנשים אחרים אי אפשר לשנות, אבל את עצמך את יכולה לחזק.

סינטטית

New member
אני יודעת מה בדיוק מפיל אותי

כבר נתתי לעצמי ליפול, הרבה פעמים. זה לא באמת עזר אף פעם... זה לא שאני צריכה לחפש את הנקודות הרגישות, אני מכירה אותן, אני כל פעם מנסה להתמודד איתן, ובכל זאת כל פעם שזה חוזר - זה חוזר. זה מעגל כלשהו שהוא לא ממש סגור, ולא באשמתי. ואני לא יכולה לסגור אותו לבד, והצד השני כבר סגר אותו, כנראה. ולכן אני גם לא מצליחה לראות איך אני יכולה לפתור את זה...

ToryMaster

New member
לפעמים צריך ליפול כדי ליפול

כיאי אפשר לחיות בקו סטטי של שביעות רצון ושמחה, לפעמים יש זמניםקשים יותר וצריך להרגיש אותם fort he sake of feeling, לא רק כדי לפתור משהו. ולפעמים, לפעמים למרות שברציונל פתרת את מה שמפריע לך, הרגש לגביו עדיין קיים כמו שהיה, וגם פה - צריך פשוט להרגיש. לא לכל דבר יש מטרה גדולה וחשובה, לפעמים זה פשוט שם.

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif לא תמיד

אנחנו יודעים איך להתמודד עם המשברים שנופלים עלינו ומפילים אותנו איתם אין תשובה אחת נכונה יש את זה שהכי נכונה בשבילך את אומרת שזה כל פעם קשור לאותו נושא ולאותו בן אדם, זה לא יהיה מאחורייך כל עוד לא תפתרי את זה. אם לא תפתרי את זה.. כל פעם שתנסי להמשיך הלאה או תחשבי שהמשכת זה ימשוך אותך בשניה אחורה לאותו מקום. אני יודעת שכשלא יודעים איך להתמודד הכי קל נראה פשוט להעלם ולהעלים את זה אמרת שאת אוהבת לחייך, את יכולה לחזור לחייך, זה לא מצב קבוע מה שאת עוברת עכשיו [אמרת בעצמך] לפעמים כפי שאמרה נוש[?] באמת צריך ליפול כדי לעלות.. הרבה תשובות אין לי, רק נסיון הזדהות והבנה אני פה לדבר אם תרצי גם הוספתי אותך למסנג'ר.. אני חושבת שאת צריכה לעשות עם עצמך חשבון נפש כדי לראות איך את יכולה לצאת מזה בכוחות עצמך [ויש לך כאלו בתוכך, מבטיחה לך.]

סינטטית

New member
זה לא יכול להיות מאחורי

מאותה סיבה שזה לא יכול להפתר. זה שאלות שנשארתי איתן...בלי תשובות. וזה מסתכל. אי אפשר לסגור משהו שלא יודעים מה הסיבה לזה שהוא אמור להסגר. אם הייתי יודעת, אולי זה היה יותר קל.. ולא ראיתי שהוספת אותי, מה הכתובת שלך?

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif כמו שאמרתי לך במסנג'ר

המעגל בסופו של דבר ייסגר תני לזמן לעשות את שלו ובנתיים אל תתייאשי ואל תפסיקי להלחם בנפילה.

למעלה