שרשור התקדמות שבועי!

Serf SaN

New member
ויניל!!!!!!!!!111111111111 פאקינג ויניל!!!!11

את עיסה!? אני עיסה@#!$~

CibiHeart92

New member
נהיה עיסה מבעבעת בגווני שחור סגול כחול XDDD

ולחשוב שכל זה יהיה באקווריום... השמש רק תצחק לנו בפרצוף T.T זה צריך להיות ביום כמו היום, נעים ואין שמש. זה גם טוב לאווירה של הדמות שלי >ם<

Serf SaN

New member
ב'אקווריום' את מתכוונת לאולם סמולרש? XD

אכן..יותר מדי זכוכיות. @_@;;;; הקטע הוא שהייתי בטוח לעצמי שעם התחפושת זירו שלי לקיץ אני אמותתתתתת מחום, ודווקא היה איתה אחלה. ס,ס היה מיזוג מצוין במקום, מה אני אגיד לך. XD ואומנם זה לא היה עם ויניל כמו עכשיו, אבל היו 3 שכבות בד וזה לא היה נעים בכלל. @_#

D N ANGEL GRIL

New member
גם לי היה נעים~

אבל מצד שני...הייתי בחצאית קצרה וחולצה קצרה אז זה לא נחשב X3;

cRitiCaL KitTy

New member
היום היה לך נעים?O____O;

נראה לי שאני שונאת את הנגב. היה פה חם כמו גיהינום>< כל היום אני נמסה. אנשים ממש התרחקו ממני, כי כשחם לי אני גם מקרינה חום לסביבה._.;

CibiHeart92

New member
בת''א היה נעים

לפחות לי XD טוב נו אחרי זה פגשתי את דפנה והיא מתה מחום... גאד, מה נסגר איתכם אנשי מרכז?

Keitarou

New member
../images/Emo45.gif .. זה מה שקורה

כשנותנים לבן גוריון להחליט איפה צריך להקים עיר.. בלב המדבר! >< למרות שאתמול היה לי ממש נעים.. ^^ כלומר, שרבי וחם אבל התגעגעתי לזה (אחרי החורף עם הקור המקפיא של המדבר..) כל כך שזה לא הפריע לי.. ^^

cRitiCaL KitTy

New member
אני מעדיפה את הקור,

בחום המוח שלי נמס... וכשיש לך פיזיקה, מתמטיקה והנדסת תוכנה(וספרות), מוח זה די הכרח.

XannieChan

New member
לא אני :D

או שכן.....................? למרות שלא. יש לי מניפה בגובה שלי.

akane

New member
אני @_@;;;

שרוולים ארוכים עם מיליוני שכבות, 3 שכבות בד על הגוף (חולצה+מחוך עם שתי שכבות מעל), שמלה ענקית עם בד עבה, 2 שכבות טול ועוד כמה שכבות של בד. לפחות בבוקר יהיה לי "יחסית" נעים כי אני מתכוונת לבוא עם חצאית מיני ואז להחליף לטירוף הנפוח.

Keitarou

New member
האהאהא~~~! D=

התחפושת שלי מורכבת מגופיית בטן ומכנסי טרנינג כאלה.. בהחלט לא הולך להיות לי חם. =)

rocket

New member
אני ;_;

שתי חולצות ושתי חצאיות והרבה הרבה ריצה ממקום למקום.

akane

New member
מעדכנת לפני השינה ~O~

טוב, יכולתי להספיק יותר, אבל אני עדיין מרוצה מזה שסיימתי את רוב התחפושת שבועיים לפני :] הטופ מוכן לגמרי~ עם רוכסן, הצרות וכו'. אני לא יכולה להרים ידיים שוב, אבל זאת מותרות בקוספליי X3 החלק התחתון כבר 80% מוכן D: סיימתי עם הגזירה של החצאית פעמון הארוכה בתבל, עם כיווצים מאחורה, שני פסים מקדימה, הכנתי גם את החלק הלבן הקדמי עם 3 השכבות בלבן ורק נשאר לי לחבר את שני החלקים ולהכין עוד שכבה של מלמלה כחולה :] כמעט 8 מטר של מלמלה, אבל זה סתם מייגע ולא באמת קשה לעשייה~ הכנתי גם שני פופיונים לשרוולים, סיימתי עם המלמלה על המחוך, מתכננת להכין מחדש את כ-ל הסרט ראש בגרסת אנימה ולא בגרסת מנגה. עדכון השריון AL: סיימתי את רוב חלקי הראש, את כ-ל הבסיס שריון של הגוף, את כ-ל הקונוסים הקטנים ואת המגני כתפיים. נראה עוד כמה נספיק עד הכנס ~O~ הדבר היחידי שכרגע מלחיץ אותי בצורה מפחידה זו החרב ;~; שרק אלוהים יעזור לי עם זה.

gogatsu

New member
סיפרתי לך שראיתי חרב דומה מפלסטיק בשוק?

כשהסתובבתי בשוק הייתה שם באחת החנויות צעצועים מאחורה חרב פלסטיק ארוכה, מזכירה קצת חרב סייף, עם בסיס חצי-עיגול כזה, בצבע זהב.

akane

New member
O.O מגניב

אבל גם אני הייתי בשוק וראיתי רק חרבות זולות מפלסטיק או פריקיות מגניבות ממתכת :< אה, ואני גם עושה את הגרסא של האנימה, לא של המנגה- אז אין לה בסיס חצי עגול, אלא בסיס של כנפיים. תמונה ---->

למעלה