שרשור שאלות קצרות

Shoolaשולה

New member
שאלונת..

וסליחה מראש על הבורות. בדף הראשי של הפורום כתוב שהפורום עוסק באופנת פאנק.. למה בדיוק הכוונה? הסברים/תמונות יתקבלו בברכה. (ד"א- הייתי קוראת סמויה בקומונה
)

'פאנק' זה מהמילה פאנקיסט...

זו אופנה שהיתה נפוצה יותר בשנות ה-80, והיא כוללת הרבה בגדים קרועים/חתוכים, רשתות, חולצות בצבעים זרחניים ועוד. הנה כמה דוגמאות שמצאתי... וסליחה מראש על הדומנית המכוערת...

יאמי=]

אני כ"כ אוהבת את הסיגנון הזה, אחד האהובים עלי הייתי לובשת את כל מה שעל הדוגמנית... רק... מה קרה לה לפרצוף?

Blade Of Fire

New member
אולי זה מה שקורה

כשאומרים לדוגמנית "תעשי דג" והיא טיפשה מידי מכדי לדעת איך עושה דג?

../images/Emo124.gifעידן! ../images/Emo124.gif

שמת לב שההודעה שלך שהיתה בתחתית השרשור נמחקה? פירסמת כאן את מס' טלפון של דנה (מה שלא עושים ע"ג הפורום...) ולכן מחקתי אותה. דווקא בגלל שאתה מנהל פורום, חשבתי שאתה אמור לדעת שלא מפרסמים מספרי טלפון...
אבל אני אסלח לך. להבא- מספרי טלפון להעביר דרך המסרים. תודה...

Blade Of Fire

New member
הו כן..אבל

היא מפרסמת את זה ע"ג הכרטיסי ביקור שלה שכל אחד יכול להשיג... זה לא כאילו זה מספר שהיא נתנה לי או משו....

סליחה אבל.....

היא ניראת כמו זונה והמ'ס הזה למטה זה ניראה כמו טלפון למישלוח זטומרת לקבוע טורים ... אוי ...פעם ראשונה שאני רואה בגדים כאלה יפים על מישהי כזאת זנותית

psycho maiden

New member
../images/Emo99.gif אוהבת =)

גם את התמונה השניה , ז"א הלבוש.. והקעקוע
גם אני רוצה...

מאפייני פאנקיסטים

חח זה משעשע 1. פירסינגים, לרוב ברידג'ים, ספטומים, גבות וליפרינגים. והרבה מהם. 2. בגדים קורעים לרוב. 3. בצבעי שחור+צבעים מטורפים. 4. תסרוקות מוהיקן או ספייקים או חצי חצי ודברים כאלה. 5. שיער צבוע לירוק\ורוד\סגול או כל צבע זוהר ומטורף אחר. 6. סיכות ביטחון, הרבה. 7. רשתות, על כל סוגיהן וגדליהן.

חחחח פאנקיסט זה מהמילה פאנק

פאנק בראש ובראשונה זה מוזיקה, אחרי זה- אלוהים גדול.

פאנק זה סגנון מוזיקה. הוא התחיל

בשנות ה70 בעקבות השילטון הבעייתי בבריטני עם להקות כמו ראמונס, סקספיסטולס ועוד. הסגנון לבוש הוא פרוע, שיער ארוך ומלא שמן או תסרוקת מוהיקן. בגדים קורעים, הרבה קעקועים ופריסינגים, יש אנשים שפשוט היו תוקעים סיכות ביטחון בעור שלהם, נעלי צבא, רשת, ניטים, הדפסי צבא, צבעי שיער לא רגילים וכו'... עכשיו הסיגנון הפאנק העכשוי הוא שונה לחלוטין וכבר יותר מיינסטרימי מאשר מחתרתי והשירים כבר פחות פוליטיים ושרים יותר על אהבה שנאה וכו'. לא אוהבת את הסגנון הזה, לא הישן ולא החדש. אבל מי שכן שיהנה.

למעלה