שרשור שאלות

rebecca121

New member
כמה שאלות

1. מישהי יודעת איפה מוכרים גינסים של טומי (מותג) באזור תל אביב? 2. יש באיזור המרכז חנות שנקראת 26 Road ? 3. מה אתן אומרות על התיק? כתיק לבצפר

jerusalem10

New member
שאלה..

היי, יש לכן המלצה על חנויות יד שנייה בת"א שאפשר למצוא שם מציאות?

היי לך כמה המלצות../images/Emo9.gif

כן, יש לי רשימה בהחלט לא סופית, אני מקוה שהקוראים יעזרו וישלימו שמות של חנויות שהם מכירים וממליצים עליהם. ברח' שינקין בתל אביב יש לפחות 4 חנויות של יד שניה: מציע'ס ליד רוטשילד, שתיים בשינקין 38 (03-6292887), וחלוימע'ס ואובססיה ליד שניה (03-5286475) בשינקין 37. 2 הראשונות ממש זולות, באחרונות יש פריטים מיוחדים שיעלו קצת יותר. באחד העם 51 תמצאו את נעה עם בגדים ואקססוריז יפים מאוד ובמצב מעולה הלאה. בקינג ג'ורג' 2 כמעט על הפינה של שינקין במרתף, יש חנות יד שניה ועודפי מעצבים בשם..."המרתף" (03-5283659). מצאתי שם שמלות מקסימות של אנה מולינארי וקלואי, ותיקי שאנל מהממים. מומלץ מאוד למי שיש לה תקציב קצת יותר נדיב. בהמשך קינג ג'ורג', במס' 16 יש עוד חנות יד שניה, המחתרת שמה, היא מתמחה בבגדים לא מותגיים במראה וינטג'. (03-6204591) ברח' אבן גבירול יש כמה בצפון הרחוב מגן העיר צפונה. ניחוח אשה באבן גבירול 138 (03-5449612) ושלי שלך באבן גבירול 146 (050-244386) בבן יהודה 72 בקומה שניה יש חנות בשם יד שניה בקומה שניה (03-5276614). לא הייתי אבל שמעתי שכדאי לראות. במרכז שוסטר ברמת אביב יש חנות בכניסה מהחניון. הייתי שם פעם והתרשמתי לטובה, כל מיני דולצ'ה וגבאנה וכאלה אבל אני לא זוכרת לא את השם ולא את הכתובת המדויקת. מקוה שהקוראים יבואו לעזרתי. אם את מרחיקה עד רעננה, תקפצי לחנות "סימיוני" שנמצאת ברח' רמב"ם 3 (09-7484189). תמצאי שם עודפי מעצבים ומותגי יד שניה, כל מיני בגדים שנשים עשירות מאסו בהם אחרי שלבשו פעם-פעמיים, גם מעצבים מחו"ל וגם מעצבים ישראלים, ולא רק בגדים - גם מלא אקססוריז מנעלים ותיקים ועד משקפי שמש וצעיפים. עוד חנות מותגית היא אדריאן במרכז המסחרי הקטן בכפר שמריהו. גוצ'י או ארמאני שנלבשו פעם או פעמיים יכולים להיות שלכם תמורת שבריר ממחירם המקורי. (09-9514008) אם הגעת עד פתח תקוה, ספרי לנו מה חשבת על החנות "ביגוד במחיר סמלי" ברח' מוהליבר 16 (03-9340840) שופינג נעים, והנה עוד מתחילים את הבוקר (בוצריים, כי חנויות יד-שניה נוטות להיפתח בשעות פחות שגרתיות) ב"נונה" שברחוב אחד העם (פחות או יותר פינת מאז"ה). שם תוכלו למצוא מבחר מצוין של שמלות, ומבחר לא רע בכלל של ג'קטים ומעילים. אחת מנקודות החוזק של המקום היא שושי ,הבעלים. אישה מעניינת ומוכשרת, שמוכנה לבצע בכל בגד תיקונים ככל העולה על רוחכם (אני נתקלתי כבר בשמלות שהוקטנו עד כמחצית מגודלן המקורי ועדיין שמרו על הגזרה). יתרון נוסף של המקום הוא המחירים- אפילו ביחס לחנויות יד-שניה,המחירים ב"נונה" זולים. אין לי יותר מה להוסיף (נשמעתי לרגע לעצמי כמו פורט גאמפ- "and that's all I have to say about that"). אחרי "נונה", ניתן להמשיך לרחוב שינקין. אם תגיעו דרך רחוב יוחנן הסנדלר, ותפנו ימינה לשינקין, בצד זה של הרחוב מצויות שתי חנויות יד-שניה מוצלחות למדיי. הראשונה בה תתקלו היא החנות "שתיים". בחנות זו, לפחות מניסיוני שלי, ניתן למצוא כל מיני טי-שירטים מדליקים במחירי כלום. פעם אפילו קניתי ליקר-מכל איזו חולצת צווארון כחדשה (יד-ראשונה. מרופא) במחיר מצחיק של 10 ש"ח. שווה להתבונן בפינת המבצעים שמחוץ לחנות בעיון רב, אם כן. החנות השניה שתיקרה בדרככם היא "גולואז", חנות קטנה יחסית, שמחזיקה מבחר מצוין של בגדים ואביזרים. פינת המבצעים בחוץ מעניינת רק לעיתים, אבל בפנים ניתן למצוא משקפי-שמש ענקיים, שמלות שנות 60 ו-70 מדליקות ומבחר טוב של בגדי גברים (לא טריוויאלי בכלל!). חוצים את הכביש, כמו עבריינים תל-אביבים טובים (כלומר, לא במעבר חציה, ותוך הסתכלות נונשלנטית עד חדורת-בוז על המכונית המתקרבת אליכם וצריכה להאט עבורכם), אל עבר הפרגולה המפוספסת- הגענו ל"אובססיה" (אגב, החנות עוברת בעוד מספר ימים לרחוב גאולה. רק לידע כללי). שם ניתן למצוא את כל אותן חולצות מלאות סלסולים רומנטיים, לצד חולצות מחויטות מוצלחות, מבחר סביר של שמלות ומעילים/ג'קטים. גם כאן, קיים יתרון עצום בעובדה שגילי, בעלת המקום, מבצעת בבגדים תיקונים מדהימים, כך שיתאימו ללובשת (מבחר מצומצם ביותר של בגדי גברים). גילי, אגב, תאמר גם את האמת בעניין גזרתו של הבגד והתאמתה ללובשת, ובצורה הנעימה ביותר. כעת נחזור משינקין לכיוון רחוב קינג ג'ורג' [הערת סוגריים- מיד עם הפניה משינקין לרחוב קינג ג'ורג' נמצאת החנות המרתף, היא לא נמנית על חנויות היד-השניה, אבל היא מלאה במותגים, אך ורק מותגים, במחירים מצחיקים... ביחס למקור]. בקינג ג'ורג', נכנס לסמטה האלמונית. בסופה נמצאת "המחתרת". חנות זו מחזיקה אמנם גם בגדים ואביזרים שאינם יד-שניה (מעצבים צעירים למיניהם), אבל אם חשקה נפשכם בבגד לערב (או אפילו בשמלת חתונה) זה ה-מקום. מבחר מצוין של שמלות. מבחר סביר של בגדי גברים. לעיתים אפילו משתרבב לשם איזה אביזר אופנתי שווה (אני מצאתי שם תיק חדש של אליזבת' ארדן, מהתיקים הענקיים שיכולים להכיל תכולה של חדר, במחיר מצחיק של 100 ש"ח). שוב חוצים את הכביש, הפעם כמו ילדים פרובינציאלים טובים, במעבר חציה תוך הישמעות לרמזור (כי קצת מפחיד לבצע פעולת התאבדות-חצייתית כשכל הזמן חולפים מול עיניך אוטובוסים. ההתאבדות ברחוב זה היא נשימתית). אם חציתם, כאמור, ברמזור, הרי שכעת אתם נמצאים בקינג ג'ורג' פינת רש"י, ומול עיניכם נמצאת "אהבה לשנייה" (או "אהבה בשנייה", אף פעם לא זכרתי את זה). יופי של חנות, עם יופי של אווירה (לדעתי, כמובן). מבחר מצוין של מטפחות ועניבות. מבחר לא רע בכלל של חולצות גברים ונשים. מבחר סביר של שמלות וחצאיות, ומבחר סביר-מינוס של מעילים וג'קטים (מפצה עליו- מבחר כיפי של כובעים, שצריך לפשפש לא מעט רק כדי לאתר אותו). ניתן לדוג שם גם כלי בית נהדרים (שימו לב לטייפ בצורת קסדת-חלל, ולמייבש שיער של המספרות של פעם...מעלים חיוך). המחירים גם נהדרים...מצב הבגדים (בניגוד לכל אלו שנמנו עד כה) מגוון. ממשיכים על רש"י עד להצטלבותו עם רחוב טשרניחובסקי, בו פונים שמאלה. במספר 11 (אם זכרוני אינו מטעה אותי. נו...אתם תזהו את זה. זה צבוע ורוד. עם משקופים בטורקיז. כמה כאלו כבר יש?) נמצאת החנות "אשת חיל". גם כאן, הצד החזק הוא בגדי הגברים, אבל גם בעניין השמלות, הג'קטים ואפילו החולצות המסלוסלות הרומנטיות, יש מה לראות. המחירים טובים. מבחר האביזרים מועט. המוזיקה חזקה. יוצאים מהחנות, וממשיכים עד להצטלבות עם רחוב אלנבי. בנקודה זו, אפילו אני נשברת ולוקחת מונית שירות (קו 4) עד לרחוב בן-יהודה, פינת פרישמן. כאן נמצאת החנות "היה היה" (בבן-יהודה 72). מבחר מעולה-מצוין-מגה-סופר-דהלוקס-נהדר של אקססוריז. קיר שלם (טוב, אולי אני קצת מגזימה..) של סיכות. מבחר נהדר של חגורות. שעות הפתיחה...הממ... צריך להכיר... היכרות הדוקה עם הבעלים (כך שיהיה אפשר להתקשר אליה, לסלולארי,ולוודא שאכן פתוח, ושיהיה פתוח גם בעוד שעה). טוב, שוב אני מגזימה. יש שעות פתיחה מסודרות. פשוט הן כוללות גם מנוחת צהריים. שזה די מפתיע. בעיקר בחנויות תל אביביות. ועוד ברחוב בן-יהודה. סיימנו עם "היה היה", וכעת אנו ממשיכים על פרישמן עד להצטלבותו עם רחוב דיזינגוף. בפסאז' נמצאות שתי חנויות- "ארה" ו"היו זמנים" שתיהן לא זולות, ומצטיינות בעיקר בכלי-בית, צעצועים, ומעט אקססוריז (ופחות בבגדים). אם לא בכך חשקה נפשכם, אפשר להמשיך עם בן-יהודה עד הצטלבותו עם רחוב בוגרשוב, לפנות לבוגרשוב ולהגיע עד "אדרת" (DAMN ME, אני לא זוכרת מספרים! איפושהו אחרי ההצטלבות עם פינסקר...). אמנם לא מהחנויות המועדפות עליי, אבל מצאתי שם בעבר ג'קט צמר בצבע בורדו עם פרווה-סינטטית שחורה בצווארון, שוב במחיר מציאה של 90 ש"ח. הבגדים לא מצטיינים בקוהרנטיות של עשור מסוים, כך שניתן למצוא גם נגיעות של שנות ה- 80 וה- 90 (וואטאבר שזה אומר). המשכנו?

koshka81

New member
רח' בוגרשוב

יש שם חנות יד שניה-ווינטג' ממש מגניבה אני לא זוכרת את המס' המדוייק אבל אם הולכים מבן-יהודה לכיוון קינג ג'ורג' אז היא תהיה יעסית בהתחלה מצד ימין, קצת אחרי החניון. מקווה שעזרתי ושתמצאי אותה

koshka81

New member
קניות באירופה

האלו! חודש הבא אני נוסעת לשבוע האופנה בלונדון!!! למי יש המלצות על חנויות נחמדות שם שלא יעשקו אותי בט-י-ר-ו-ף? יש לי כבר כמה חנויות שאני מכירה אבל בטוח יש פה בנות שמכירות את החנויות החבויות והמגניבות... מחכה לטיפים יום מקסים

חניות בלונדון

בלונדון כיף לקנות בגדים. יש שם בגדים לכל כיס, החל מבגדי המעצבים הכי לוהטים, במחירים מזעזעים, וכלה בבגדים במחירים נוחים בחנויות הכלבו ברחוב אוקספורד. אם אתם רוכשים הרבה בגדים - אל תשכחו לבקש טופס להחזר מס ערך מוסף. סלפרידג'ס והרודס הן חנויות יוקרה גדולות שבהן אפשר למצוא ביגוד יקר במיוחד, אבל כשיש סיילים - זה מומלץ. ברשת החנויות של בארטון הנמצאות ברחוב אוקספורד פינת טוטנהאם קורט ובעוד מספר מקומות לאורך הרחוב תוכלו למצוא בגדים איכותיים במחירים זולים. הצעירים יפשפשו בין הקולבים בחנות טופ-שופ ברחוב אוקפורד פינת רחוב ריג'נט. יש שם אופנה מעודכנת במחירים מפתים, כמו גם ברשת חנויות גאפ ונקסט. מעבר לזה, אסור להחמיץ את מרקס אנד ספנסר, בעיקר להלבשה תחתונה.

koshka81

New member
תודה

אבל לא התכוונתי לעצה שמועתקת מאתר באינטרנט או כתבה בעיתון, אני מתכוונת אם יש כאן מישהי שגרה בלונדון או ביקרה שם לאחרונה ויש לה חנויות נחבאות שאף חד לא מכיר והן מומלצות בשל המבחר המעניין ומחיר סביר. חנויות של רחוה אוקספורד אני אמצא לבד. תודה

koshka81

New member
שוב תודה

אבל כפי שאמרתי לא פניתי למי שלא יכולה לעזור לי. יש פה בנות שחיות באירופה ומכירות חנויות כמו מנהלת הפורום שלנו תודה שהתאמצת בשבילי ואני מקווה שבעתיד יהיה לך כסף לנסוע לכל מקום בעולם שתחפצי

loligoth

New member
../images/Emo214.gifשאלת שילוב

קניתי אתמול חצאית אפורה בגזרה גבוהה ואין לי באמת עם מה לשלב אותה... אז חוץ מהשילוב הנדוש של גופייה לבנה, למישהי יש רעיונות לחולצות?

תעלי את התמונה שלה ונסנה לחשוב יחד../images/Emo3.gif

ממליצה לקנות בגדים שאפשר, להתאים אותם עם בגדים שיש לנו בבית

loligoth

New member
../images/Emo214.gifאני תמיד חושבת על הבגדים שיש לי,

אבל מאוד רציתי בוטום כלשהו בגזרה גבוהה, למרות הידיעה שמעט מאוד חולצות יתאימו... לא נורא, עם הזמן אני אקנה עוד טופים שכן יתאימו לה. בינתיים היא תסתפק במה שיש :]

natali11114

New member
תשובה

את יכולה לשלב ביחד עם חולצה מכופתרת בתוך החצאית או אם את רוצה קצת לשבור חולצה מפוספסת.

תתחדשי

ובאמת כדי להעלות תמונה שלה, אפשר לצלם בטלפון או משהו כזה. אני הייתי הולכת על סגול כהה בחולצה ואת החצאית, אבל שוב תלוי לאיזו מטרה ליום יום או לעבודה?

למעלה