תעלומת השירים החדשים

../images/Emo150.gifתעלומת השירים החדשים../images/Emo12.gif

אולי עקב כל ההתרגשויות העניין קצת נשכח, אבל זה עדיין ממש ממש מוזר לי. אחרי שבתחילת הסיבוב הקודם הובטחו בפרסומים חמישה שירים חדשים, בהופעות הראשונות היו שלושה, אחר כך אחד ולפעמים אפילו לא זה. ואז הגיע הסיבוב החדש עם הלהקה, ושוב - פירסמו שיהיו שירים חדשים (הפעם בלי להתחייב על מספר, למדו משהו
), ואחד מהם - "ילדים" - אפילו כיכב בכל הכתבות והראיונות שנעשו לקידום הסיבוב. ו - הסיבוב התחיל באופן רשמי, עברו כבר שתי הופעות בלי שיר חדש אחד לרפואה. מה דעתכם על העניין? רק לי זה מוזר?

מיטלס1

New member
לא רק לך זה מוזר

זה מוזר גם לי... אני יכולה לנסות ולנחש שמדובר בגימיק שיווקי בלנסות ולמשוך קהל להופעות עם פרסומים על כך שיבוצעו שירים חדשים. אבל, מצד שני, לא יכול להיות שהם באמת חושבים שהקהל טיפש ולא ישים לב ש"עבדו עליו". מצד שלישי, יכול להיות שאביתר עדיין לא מרגיש מספיק בנוח עם השירים האלו. מצד רביעי, אז למה לו לקפוץ מעל לפופיק ולצאת עם כזאת הצהרה ולחשוף את "ילדים" במסיבת עיתונאים, אם הוא עדיין לא מרגיש בנוח ושלם עם השירים האלו? בקיצור, כן זה ממש מוזר!

shoham95

New member
זה לא מוזר בכלל...

קודם כל, אולי התכנון הראשוני היה לשיר חמישה שירים (בסיבוב הקודם) ואז הוא לא הרגיש שלם עם שאר השירים (כלומר, השניים הנוספים), או מסיבות אחרות, הוא החליט לא לשיר אותם. הסיבות ש"ילדים" ו"תל אביב" ירדו אח"כ יכולות להיות- זהר פרסקו והאצבעות, או אפילו כי פשוט... לא התחשק לו. בסה"כ זה היה סיבוב מאוד טעון רגשית ואולי הוא לא הרגיש שזה נכון, בהופעות מסוימות, לשיר את זה. ובסיבוב כ"כ אינטימי ההחלטות האלה יותר משמעותיות, לפחות כך נדמה לי. הדבר היחיד שבאמת מוזר הוא- למה הוא לא שר את "ילדים" בסיבוב החדש. יכול להיות שהוא מתכנן לשיר את זה בהופעות הבאות, ויכול להיות שלא- ויכולות להיות לכך כמה סיבות, שלא את כולם אנחנו יכולים להבין, כנראה. בסה"כ מדובר באדם שיוצר מוזיקה, ובמקרה הזה- מוזיקה שיוצאת מהמקומות הכי עמוקים, מוזיקה אמיתית, לא מסחרית (באיזשהו אופן), אז הוא לא חייב כלום לאף אחד, בטח לא כשמדובר בשירים שלו. הוא יכול להתחרט ולדעתי זה בכלל לא מוזר. ובכל זאת אני מקווה שנזכה לשמוע מהשירים החדשים בסיבוב הזה
(למשל, בהופעה בשוני מחרתיים. מחר, בעצם.
)

כל מה שאמרת נכון

אבל עדיין, למה ההתעקשות לפרסם שיהיו שירים חדשים בהופעות? רק כדי להביא אנשים, ולקוות שהם לא ישימו לב ש - אופס, לא היה אפילו שיר חדש אחד?

shoham95

New member
לא בטוח שכדי למשוך אנשים

לא חושבת שיש כ"כ הרבה אנשים שזה מעניין אותם שישירו שירים חדשים בסיבוב הזה... וגם מבין אלה שזה כן מעניין אותם, יש הרבה שיבואו בכל מקרה להופעות כי זה אביתר והם מאוד אוהבים אותו. לכן הם ירצו לשמוע שירים חדשים שלו, אבל רוב הסיכויים שזה לא מה שיביא אותם להופעה. כנראה הם החליטו לשיר שירים חדשים בסיבוב הזה, וכך פרסמו. זה משהו שכן צריך לפרסם- כמו שתמיד כותבים בפרסומים של הופעות- "בהופעה ישיר ____ את השירים מאלבומו האחרון וכן שירים מאלבומיו הקודמים" (או משהו כזה). אז אם יהיו שירים חדשים- זה משהו שצריך לציין. יכול להיות שאח"כ אביתר התחרט והחליט שלא, אבל הפרסום נשאר (כמו עם חמשת השירים בסיבוב הקודם). וגם יכול להיות שסתם לא התחשק לו לשיר את השירים בהופעות הקודמות של הסיבוב הנוכחי אבל בהמשך הוא כן ישיר (נראה לי פחות סביר, אבל זו גם אופציה).

למעלה