איפור!

stav lavi

New member
לקוספלי שלי אני לא ממש צריכה איפור....

אני מתחפשת לL כך שאני אצטרך רק מלא עיפרון שחור לעייניים בשביל להראות מסטולה

akane

New member
איפור D: יאי - אחד החלקים המרגיזים של קוספליי

אני בהחלט הולכת להתאפר, שכן למדתי משנים עברו שכשלא מתאפרים פשוט נראים נורא בתמונות. אני גם בן אדם עם אף שתמיד מבריק, אני מנומשת, והעיניים שלי די קטנות. ביום יום לא אכפת לי, בקוספליי כן. את מה שהטבע לא נתן נתקן עם איפור ליום אחד D: מכיוון שהמינוס שלי בבנק לא מאפשר לי לבזבז עוד כסף... אני פשוט אשתמש באיפור שכבר יש לי בבית. מייק אפ, הרבה פודרה, קצת סומק, אייליינר, איפור ירוק כדי להדגיש את העיניים הירוקות שלי (למזלי גם לדמות יש עיניים ירוקות) וריסים מלאכותיים. למה אני מגזימה עם הריסים? כי הריסים הטיבעיים שלי די קצרים, לא רואים אותם וכתוצאה העיניים שלי נראות קטנות בתמונות. כשהתחפשתי למיואקו (שיש לה ריסים מוגזמים בטירוף) ראיתי עד כמה זה הוסיף למראה שלי ולדרמטיות, ולהראות כמו דמות אנימה ^^ אז מה אם זה כל היום מציק, תולש לי את הריסים האמיתיים ונכנס לי לעין וגורם לי לדמוע? זה שווה את זה בסוף היום... בערך X_X החלק הכי מרגיז זה שבגלל שהתחפושות שלי לרוב לא נוחות, וחם בהן, אני תמיד מזיעה וצריכה לחדש את הפודרה. ולהגרר לשירותים כל הזמן עם תיק איפור זה ממש מציק :X + עפרון שחור תמיד יורד עם הזמן.... מרגיז.

akane

New member
בואי לחנות ותראי לי ;O;

אני כנראה השבוע אקנה מייק אפ D: יש מבצע לשפורפרת גדולה ב60 שח עם כרטיס לייף סטייל~ שווה. ותראי לי גם איך שמים סומק? תמיד כשאני שמה אני נראית כמו בובה/זונה/פסיכית ^~^;;;

Kiyommi

New member
ריסים מלאכותיים ../images/Emo45.gif

למרות שבכנס האחרון קניתי איזה סוג אחר כי רציתי לנסות וכששמתי את זה זה נראה כאילו הדבקתי על עצמי איזה שפם על העין... אז בסוף ויתרתי על זה..חחח ובמקום העיפרון למה את לא משתמשת באייליינר? זה תמיד מחזיק יותר זמן.. רק שלפעמים זה מתפורר וזה מעצבן...

akane

New member
רשמתי שאני כן אשתמש באייליינר P:

"...הרבה פודרה, קצת סומק, אייליינר, איפור ירוק..." P: אבל אני גם שמה אייליינר מעל וגם עפרון שחור בתוך העין על העפעף התחתון. ולגבי הריסים X____X שואה, ברצינות, בכיתי כ"כ הרבה בכנסים בגלל זה. דמעתי ז"א. אבל זה עדיין שווה את זה ם,ם;

CibiHeart92

New member
סנפאי ;;

את תוכלי לעזור לי להתאפר בבוקר של הכנס? T________T במקרה שסבתא לא תקום XP

akane

New member
סוררי, אני לא חושבת שאני אוכל

בכנס הקוד רק התרוצצתי כל שניה והכנס הזה בטח יהיה פי מיליון יותר שואתי בשבילי. אני בספק שיהיה לי זמן פנוי לאפר משהו או משהו מעבר :X

CibiHeart92

New member
וואה אז אכלתי אותה >_<

סבתא שלי בחו''ל בסופ''ש הזה!!! מישהו יודע לאפר? אני מפחדת להוציא לעצמי עין ;;

Serf SaN

New member
יש למישהי [/מישהו...?..] טיפ אולי לאיפור

של עור של לבקן? XD אני מתחפש ללבקן לביצפר. XDDD זתומרת, פאה לבנה, איפור, עדשות אדומות [רוב הסיכויים שבסוף לא] ובגדים רגילים! D: הכי קל, לא? XD בהתחלה תכננתי לעשות שני תחפושות..אבל...פשוט...אין לי זמן! ;O;

Serf SaN

New member
תודה. D: [אה..ו../images/Emo207.gif קטן. ^^; ]

אבל נראה לי שאני מחליף תחפושת. XDDD [שוב.] אמ, בעצם, הכל תלוי באם יהיה לי מבחן במתמטיקה באותו יום או לא.
הקיצר, יש לך [או לכם O: ] רעיון לאיך להעמיד שיער...ארוך? כאילו, יש לי שיער עד הכתפיים, ובחרתי דמות שהשיער שלו עומד..ודיי בצורה מסויימת. XD חשבתי על אולי אפילו לשים בקבוק בתוך השיער, לחבר כמה שיותר שיערות לסוף של הבקבוק עם גומיה, ואת השאר למשוך מסביב עם ג'ל...או..ווקס? אבל אני לא יודע, אין לי מושג מה ידביק יותר. ס,ס ואני גם בתכלס צריך שהשיער יראה נטורל, לא נוצץ כזה כמו בג'ל. XDDD יש למישהו רעיון לחומר חזק? אולי אפילו כזה שיחזיק בלי הבקבוק? XDDD שיער הכתפיים ממש למעלה כמו קוצים? XD

Serf SaN

New member
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

אה...לא. XD; אין לי שיער בלונדיני. XDDDDD אני כזה...לקחתי משהו שאני יכול עם הרבה דבק חם והרבה בדים שכבר יש בבית לייצר יום לפני הפורימון בביצפר. :ם ואני מעדיף לא להגיד מי זה, כי יש פה כמה אנשים שבדוק ירצחו אותי @__@ כי הדמות היא על סף קוספליי [בעצם, הוא קוספליי, אבל זה משהו שגם בביצפר אנשים יבינו] ואני פשוט אהרוס אותו עם כל החפיפניקיות שאני מתכוון לעשות. XDDD הקיצר, יש לך רעיון לאיך להעמיד שיער? ^^ XD

למעלה