שרשור הארוקון

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

*מגיחה מפינה חשוכה* הממ... נמנמנמ..0-0 הממ מגיעה כנראה אחה"צ. מעניין אם האנשים פה זוכרים אותי מהקומונה...'.' ניחא..3= ואני מתחפשת לגות'יק לוליטה-מכשפה..XD לא הכי קשור לאנימה אבל עדיין..DD:

akane

New member
מאשרת הגעה XD

מתחפשת לשבלייר-זמג-אף-אחד-לא-יזהה-אותי D: התקדמות לקראת הכנס- שלי ---- שמלה תחתונה - 0 % חלק עליון - 90% חרב - 20 % (יש חומרים XD) הד-דרס - 95% של אבי ------- ג'קט- 95% מכנסיים- 100% גלימה - צריך לקנות בד מגני כתפיים- צריך לקנות חומר שריון אל -------- ראש - 95% חזה, כתפיים, רגליים, ידיים - 0%.

akane

New member
מוסיפה תמונה

כי בתפוז נוח להעלות תמונות P:

Serf SaN

New member
אייללללתתת

תחליפי תמונה. XDD נמאס לראות כל הזמן את ניה באותה פוזה. ];

innocence

New member
הממ.. לא יודעת עדיין.

קרוב לוודאי ששוב לאנה סקיי, אבל יכול להיות שאפתיע במשהו לא אנימה-אי. אבל זה לא בטוח עדיין ותלוי בדברים אחרים.

akane

New member
האמת היא שהיה מגניב אם

היית מכינה שמלת/חליפת סיילור לכובע הקטן שהכנת D: לגמרי נדלקתי עליו X3 ובלי קשר ללשכנע אותך להיות לאנה, שמעתי שהולך להיות עוד קאסט פיניקס רייט O.O מעניין מי יעשה את פיניקס~ (כי לא יקום ולא יהיה הבן אדם שיהיה יותר דומה לפיניקס מאבי, גם במראה וגם באישיות XDDD).

innocence

New member
אבל אין לי זמן ויכולת להכין שום דבר...

אני לא בדיוק יודעת לתפור וגם אין לי ממש זמן לקנות בדים וכאלו... כן, גם אני שמעתי, אבל זה אחרת להיות בקאסט בלעדיכם:(

Mana Sama

New member
כל כך! אבי זה ה-פיניקס ^-^

התמכרתי לגמרי שאני שוקלת להצטרף לקאסט,אבל זה באמת לא שווה בלעדיכם

Kiyommi

New member
אה באמת?

אולי אני אסתפח אליהם :X למרות שאני אהיה ממש לא קשורה XD כאילו הגעתי מהעתיד או משו...

innocence

New member
זה בסדר..

אנחנו נהיה מיני קאסט של כל מיני דמויות לא באמת עיקריות או חשובות מפיניקס.

עוד קאסט פיניקס? O.O

מאיפה שמעת??? ותכלס, אין בנאדם שדומה לו יותר מאבי, הדמות פשוט מבוססת עליו XD

Keitarou

New member
זאת כן תחפושת~!

תלבשי ורוד ,תסתובבי עם מקרופון מלא בסוכריות ותרקדי בצורה ממש מטופשת.. ^^ טומי רוקדת בערך כמו שקאנה שרה.. צריך להתרגל לזה לפני מוצאים בזה חן.. ^^

למעלה