סכמ"ש אחרון של חמץ

veredmp

New member
../images/Emo155.gif סכמ"ש אחרון של חמץ ../images/Emo155.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים? שיהיה לכולם סופ"ש מעולה!

איריס מ

New member
../images/Emo157.gif מסכמת ../images/Emo162.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
"שיר תקווה", "אף אחת", "ילדה שהתבגרה", "ככה זה".
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
שירים של מיקי גבריאלוב, קצת בספרדית וכל מיני קרן.
תמונת/פליקס השבוע:
מתוך ראיון עם ריקי גל
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
"חברים".
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
יום ראשון.
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
פסח.
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
בקרוב, בהופעה של קרן בע"ה.
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
משמח.
שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים?
מארחים, חג שמח שיהיה.

veredmp

New member
שנים עשר מי יודע.....

הפרסומת הזו מעצבנת אותי ברמות קשות
שיר/י השבוע שלכם (של מירי): לא חושבת ששמעתי מירי השבוע. תקלה חמורה........ שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): לא זכור לי משהו מיוחד תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: כוכב נולד, כמובן איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: כולם היו בערך אותו דבר. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: לא עולה לי משהו לראש...... אה, רגע, נזכרתי במשהו. יום שלישי אני טסה ללונדון וניו יורק!!!!!!! האם פגשתם את מירי השבוע? לא סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: ארוך שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים? מתארחים, למזלי

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):באה אליכם, טיפה טיפה , ומה עשית... שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):המון המון המון,אבל בעיקר אביב גפן ,עידן רייכל,שירי מיימון רוני דלומי, וקרן פלס (זה רק הבעיקר,היו עוד הרבה חחח)... תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: ציטוט/י השבוע:"יום אחד זה יקרה בלי שנרגיש משהו ישתנה,משהו ירגע בנו משהו יגע בנו ולא יהיה ממה לחשוש, וזה יבוא כמו קו חרוט על כף יד זה יבוא בטוח בעצמו כאילו היה שם תמיד וחיכה שנבחין בו..." איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:יום חמישי, והיום!!! יצאתי לחופש... 10 ימים, בטח אחרי שבוע אני אתגעגע לילדים...אבל איזה כיף, קצת שקט, זמן לדאוג לעצמי...ורק לעצמי:) אנוכי משהו, אבל הפסקתי לדאוג לעצמי ואם אני לא ידאג לעצמי מי ידאג? משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:כאבי גב.. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:נזרום עם השבוע,יש חופש ...מותר:) האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: אביבי... שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים?מארחים... חג שמח!!!!! :)

sp400

New member
מסכם

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):אף אחת שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):אם אלה החיים תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:החברים של נאור איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:יום רביעי יום של כיף משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: אין כזה משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:הופעה של קרן האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- שבוע הבא חחח סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מ ה מ ם שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים? לא זה ולא זה

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):הוכחה. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): קובי פרץ- הולה תמונת/פליקס השבוע:http://www.youtube.com/watch?v=keU2d9eEvUk תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:כוכב נולד. אתמול הראיון עם ד"ר רבינוביץ. טריני וסוזנה.בברלי הילס 90210 ציטוט/י השבוע: לא רוצה עוד לעבוד ולא רוצה ללמוד, חושבת כל היום עליך, בוא נברח לנו מכאן לתאילנד או יוון, תישא אותי בשתי ידייך.
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:היום- להפגש עם חמי וחמתי אחרי 7 חודשים שהיו בחו"ל. ארוחת צהריים בבויה. משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: אין משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:תאילנד.
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה-לא א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: עבודתי. שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים: מתארחת. היום בחרתי איזה קינוח להכין.

ady18

Well-known member
מסכמת

שלום לאמונות עינים ירוקות - טנגו עשה: חברים , קבלתי מתנה לחג מהעבודה ומתנה לחג מהמשפחה ובמיוחד יום שלישי מי שרציתי זכתה באיל גולן... תוכנית: קורא לך איל גולן משהו שמחכה לו: הופעה,חופש השבוע: מעייף מתארחים

ofree15

New member
סכמ"שששש

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): אם זאת האהבה שלך, פעם, בנות. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): כל מיני.. בעיקר קרן ושלמה ארצי. תמונת/פליקס השבוע: יש, אבל תפוז אומר שהיא גדולה מידי
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: כוכב נולד ציטוט/י השבוע: "אני באמצעע" כשרצינו להצטלם במשמרת במד"א איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום רביעי, משמרת ערב כיפית ומעניינת משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: יום חמישי, משמרת מד"א משעממת משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: הופעהה בצוותא
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- לא א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מד"אי שאלת בונוס: יום שני ליל הסדר! אתם מארחים או מתארחים? מתארחת אצל דודה של אמא שלי.. הולך להיות גדול.. בערך 30 או 40 איש

למעלה