אמר להרים

• פותח הנושא nawa
  • פורסם בתאריך

nawa

New member
../images/Emo161.gif אמר להרים ../images/Emo45.gif

אז אחרי שבירכנו הגיע הזמן לעשות שרשור נוכחות והיכרות. כל אחד מכם מוזמן לרשום את השם שלו, גיל, מאיפה בארץ וכל פרט אחר שהוא רוצה שנדע ויאללה נתחיל להרים את הפורום הזה !! אני אתחיל : שם - נאור גיל - 29 מיקום - קרית אתא מוזיקה מועדפת - מוזיקת עולם (אוליבר שאנטי, אניגמה ועוד..), מוזיקה ישראלית/אתנית (מוש בן ארי, שוטי הנבואה, מוקי, אתניקס, שבע, אהוד בנאי ועוד...), מוזיקה לועזית (פופ, דאנס, אמטיוי). שתהיה לכולם שהות נעימה, נאור.

אהלן ../images/Emo13.gif

אני אורטל, בת 15 מפ"ת, אני אוהבת בעיקרון את כל סוגי המוזיקה [אנגלית קצת פחות.] ואוהבת מאוד את השירים של מוש בן ארי [וגם שוטי הנבואה ואתניקס ושבע.. ובערך כל מי שרשמת אצלך
]

fleaboy

New member
אני נדב

גיל - עוד יומיים 17 מיקום - נטף מוזיקה מועדפת - ואוו יש כלכך הרבההה... הממ ישראלי קצת, גם רוק וגם מוזיקת עולם כזאת וגם פ'אנק ורגאיי (ברי סחרוף, שוטי הנבואה, קנגרו, הדג נחש, ועוד ועוד) רגאיי (פיטר טוש, ג'ייקוב מילר, משפחת מארלי (חלקם) ועוד ועוד) אין לי כוח לפרט עוד חח... רוק, ג'אז, פ'אנק, ישנים, פיוז'ן מה שבא בקיצור :]

../images/Emo187.gif

אז אני לי בת 17 מחיפה.. ואני שומעת המון ישראלי...:) שבק, מוקי, מוש, שוטים, תומר יוסף, הדג נחש, בוטן בקרקס, כנסיית השכל, איפה הילד...ועוד שלא עולים לי עכשיו בראש=]

אנייי

שם- צוצה (טוב..צוף) גיל- 12 אני גרה ברקפת (חור בצפון) אני אוהבת מוזיקת עולם, רגאיי, מוזיקה ישראלית (שוטים, מוש, שבע, אהוד בנאי, מאיר אריאל, שלמה ארצי ועוד ועוד...) אני פחות אהבת מוזיקה לועזית.... שונאת מזרחית, ראפ, זיכאון וכל האיכס...זהו לבינתיים...

Rasta Nesta

New member
ממש קצת...

מרקפת אני מכיר את שחר...הוא היה קומונר לפני שנתיים בערך אצלי.. אני מכיר גם את מאור בקל שהיה קומונר שלי.. ואני מכיר עוד כמה מישובים במשגב..

../images/Emo9.gif

היי הייי
קוראים לי ורד בת (כמעט) 18 משוהם סיטי (בעצם לא ממש עיר)
ואני מאוד אוהבת את מוש (ואת הראסטות שלו)
ומי שרוצה- 314131916 נשתמיייע

° w a v e °

New member
נמ..תורי ../images/Emo9.gif../images/Emo131.gif

שם - גל גיל - 16 וקצת מיקום - חולון מוזיקה מועדפת -מוקי
, קאשי, קוואמי, מוש
, השוטים, ג'וני שועלי, בוטן מתוק בקרקס
, הדג נחש... אויש יש עוד כ"כ הרבה...אין לי כוח. :p ננסח את זה ככה: רוק ישראלי והיפ הופ ישראלי.

שנוני

New member
גם אני בא

אממ אז ככה אריאל בן 19 מכרמיאל מוזיקה מועדפת: ישראלי- מוש
, שוטי הנבואה, מטרופולין, בית הבובות. לועזי: מדונה
, אלאניס,

תותי-בת

New member
כמה טוב שנפתח סופסוף הפורום לאדם שראוי לו ואפילו יותר ../images/Emo9.gif ליאת 20 ועוד פחות מארבעה חודשים 21 יהוד אוהבת לשמוע הכל מהכל ../images/Emo9.gif והשתחררתי היום!!!!!!

טלשי

New member
../images/Emo13.gifהיי כולם!....

נעים מאוד!.. אני טאל!.. בת 17 (עוד מעט..) גרה באיזשהו חור במרכז/ שטחים.. שומעת בעיקר רוק ישראלי ..! וכמובן- מוש מוש..! מקווה שיהיה אחלה!.. יום טוב וחג שמח!..

Hilaloosh

New member
גמני רוצה.. ../images/Emo3.gif

אני הילה בת 16 מעמק חפר [במרכז...] מוזירה מועדפת? וואו יש הרבה... כמעט הכל... חוץ ממזרחי!

למעלה