היום הופעה אקוסטית בזאפה

veredmp

New member
../images/Emo168.gif היום הופעה אקוסטית בזאפה ../images/Emo168.gif

מי מגיע? כל מי שמגיע, בואו לספר לכולם איך היה
נתראה

תהנו!!! :)

הזמנתי היום כרטיס לזאפה ת"א שב27 ביוני,וכבר!!! אין לאולם:/ יותר מ20 יום להופעה ונשאר רק לצידי במה ולבר... מה אני צריכה להזמין שנה מראש?:S הקיצר אני אולי אצליח להצטרף לשולחן של הפורום כמו שאני תמיד מצליחה,מקסימום צידי במה.. :/

לצדי הבמה זה לא טוב?

הזמנתי כרטיסים על הבמה בשולחנות הצדדיים, יש בעיה עם טווח הראייה?

veredmp

New member
זה תלוי

יש כמה שולחנות בצידי הבמה. חלק ממש בצד, ולא רואים כזה טוב. תבואי מוקדם כדי שיהיה לך מבחר של השולחנות באיזור הזה. אני אישית מעדיפה בר קדמי על צידי במה.

לאורי יש כזה גדול ../images/Emo70.gif

גדול. זה מה שמירי אמרה שהיא דיברה על אורי והתכוונה להקדיש לו את השיר של רמי קליינשטיין על הגשר הישן.. אחר כך שמירי דיברה על קרן פלס (ק.פלס) ושיתפה את כל הקהל (למקרה שמישהו פספס) שהיא יוצאת עם נ. טור ונתנה לו מחמאות משהו בסגנון שכמה שאנו חושבים שהוא מדהים/נחמד אז הוא פי 10 אז אייל הלר הוסיף שהוא היה בנ"מ אז מירי הוסיפה ברצינות שלא , הוא היה ב669. מירי שרה היום את שתי גדות. סרטון מקווה יעלה מחר. שמירי נתנה את המחמאות לאורי, האנשים שישבו בקהל רצו לראות אותו, אז אייל הלר שיחק אותה נפגע וקם וירד מהבמה. זה היה מצחיק. מירי ששתתה מהבקבוק היא אמרה שהשניצל של הזאפה מצמיא - אז מיקי הוסיף שגם המוקפץ והסלט. מירי היתה נורא מופתעת למה היו בקהל היום הרבה גברים- אז מיקי הסביר לה שנגמרה העונה של כדורגל וכדורסל. תמונות- מקווה מחר.

אבל שכחתי את הפאנ'ץ

שאורי אחר כל השתמש בבדיחה של מירי ואמר שגם לנועם טור יש כזה גדול תוך שהוא מסמל עם הידיים. טוב, הייתם צריכים להיות שם כדי להבין.

פתאום אני נזכרת

למירי נכנס לעין זבוב (או ככה לפחות טענה) אבל זה לא פגם לה באיכות השירה. להפך. מישהו בקהל אמר לה שאם ככה היא שרה עם זבוב בעין שיכנסו לה כל הזמן אוביקטים זרים.

../images/Emo6.gif

שכולם באו להשתחוות לקהל אורי עלה על השרפרף כי הוא עמד ליד אייל הלר (הגבוה)

veredmp

New member
היתה הופעה מקסימה

שמענו בבלאנס את "שתי גדות" כל כך הרבה פעמים, שהיינו בטוחים שאין מצב שהיא תשיר את זה בהופעה עצמה כי זה יימאס לה, אבל לשמחתי התבדינו. היה ביצוע מעולה לשיר, עם עיבוד שונה ממה שהיה בהופעות ה"גדולות". מירי נראתה ונשמעה מליון דולר! שולחן מאחוריי לא הפסיק להתפעל מהקול שלה כל ההופעה (באיזשהו שלב זה אפילו התחיל להציק
). כשסיפרה את הסיפור על ניו יורק היא שרה כמה שורות מהשיר שטענה שהבחורה ההיא שרה, ואחד מהקהל שר איתה קצת, אז היא אמרה לו "אתה מכיר את זה!" והוא אמר לה "בטח, זה מתקופתי" אז היא אמרה לו שהוא לא נראה כאילו הוא משנות העשרים
מירי ניסתה להיות רומנטית ולשיר לאורי שיר אהבה לרגל יום הנישואין שלהם, אבל אורי כהרגלו הרס את החגיגה..... היה גם עוד שיר, לא זוכרת כרגע איזה, שהנגנים היו אמורים להתחיל לנגן אבל היו עסוקים מדי בעצמם ומירי פשוט הסתכלה עליהם עד שנמאס לה ואמרה לאורי "נו צ'וצ'ו, תנגן!". תמיד משעשע אותי שהיא קוראת לאורי צ'וצ'ו

למעלה