שיר השבוע No. 2

loner in love

New member
../images/Emo168.gifשיר השבוע No. 2../images/Emo168.gif

מהו שיר השבוע שלכם?
מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם?
מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם?
משהו אלבום השבוע שלכם?

Miss Kitty

New member
../images/Emo27.gif

מהו שיר השבוע שלכם? Jem - Closer מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? You've Got A Friend מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם? לא אוהבת את באסטד. מהו אלבום השבוע שלכם? Lucie Silvas

may90

New member
me

מהו שיר השבוע שלכם?-all my lofe- foo fighters מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? - Obviously מהו שיר השבוע הבאסטדי- SWTLO מהו אלבום השבוע שלכם?- one by on- foo fighters

beyonce3

New member
עונה!!

מהו שיר השבוע שלכם?full moon/ברנדי מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם?that girl!! מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם?peaches משהו אלבום השבוע שלכם?full moon/ברנדי זאת רק אני,או שחסר גם תמונת השבוע?????אני בכל מקרה אוסיף תמונה....חח

DesertRose7

New member
שני דברים לי אליך..

1- תמונת השבוע היא בנפרד ~ 2- אומנות השרשור
ללמוד לשרשר נכון!

DesertRose7

New member
../images/Emo126.gifאני..

כי אני חולה ומשעמם לי..
מהו שיר השבוע שלכם? peter kay - is it the road to amarillo
מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? brocoli
מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם? without you
משהו אלבום השבוע שלכם? the killers - hot fuss

Moran Beep

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo168.gif

מהו שיר השבוע שלכם? the beatles -I Me Mine מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? You've Got A Friend מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם? Fall at your feet משהו אלבום השבוע שלכם? Midian

just jenny

New member
עונע../images/Emo67.gif

מהו שיר השבוע שלכם? Phantom Planet- California
מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? That Girl
מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם? thunderbirds r go
מהו אלבום השבוע שלכם? Linkin Park- Meteora שבת שלום לכולם!

T a l14

New member
לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה

מהו שיר השבוע שלכם?She said no מהו שיר השבוע המקפליי שלכם?אמ...אובוויסליי (קושי באיות בעברית :p) מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם?מעלה מהו מהו אלבום השבוע שלכם? אוף מקפליי זיהו! שבוע טופ לכולללללללכם! אה ולא לשכוח מקפליי בבי בי סי, ויום שני-ואאאאאאווווהה אמריקה אור באסטד באמ טי וי, וג'ואן מארקדיה (אפילו שזה די מתנגש עם טופ אוף דה פופס :p) אני ב"היי" רציני! ואאאאאאאאאווווווווווווווווווואאאאאאאאאאאאאה!

נופר36

New member
שלי

מהו שיר השבוע שלכם?westlife-obvious מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם?not alone מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם? SWTLO משהו אלבום השבוע שלכם? אממ אין..

M c F l y

New member
מממ

מהו שיר השבוע שלכם? אממממ all about you מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? all about you מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם?אינ משהו אלבום השבוע שלכם? אינ השבוע

loner in love

New member
הגיע הזמן לא?

מהו שיר השבוע שלכם? Blink 182 - Adam's Song מהו שיר השבוע המקפלייי שלכם? Memory Lane מהו שיר השבוע הבאסטדי שלכם? Who's David כי סוף סוף הצלחתי להוריד את הצלצול! מהו אלבום השבוע שלכם? Yellowcard - Ocean Evenue

loner in love

New member
../images/Emo26.gif

תלחצו על הדגל של ישראל (כדי שהאתר יהיה בעברית וידע לשלוח לישראל חח), תבחרו את הצלצול שבא לכן, תפעלו לפי ההנחיות שם (בחירת מכשיר, רשת, וכו'), תשלחו SMS עם הקוד שנותנים לכן למספר שנותנים לכן (אל תתקשרו זה שיחה לחו"ל!) ואז תקבלו SMS למכשיר שלכן עם לינק ופשוט תעתיקו אותו לאינטרנט בפלאפון שלכם ו-הופ! יש לכם צלצול!
לי היו בעיות בהתחלה כי כנראה לא העתקתי את הקישור טוב אז שימו לב!

למעלה