סכמ"ש ברוח חופש

veredmp

New member
../images/Emo180.gif סכמ"ש ברוח חופש ../images/Emo180.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: סופ"ש מעולה לכולם

איריס מ

New member
מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): "שיר תקווה", "אף אחת", "עכשיו אתה חוזר בחזרה". שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): הדיסק של אריק ברמן, "כל היתר חולף", "הצפון הפורח". תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: אקסטרים מייקאובר, כוכב נולד, שולחן לחמישה, בנות גילמור. ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: לראות את הגורים החדשים. משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: אין משהו ספציפי. האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: נחמד.

ady18

Well-known member
מסכמת...

שיר של מירי: תן לי סימן שיר לא של מירי:לפנות ערב נורית גלרון תוכנית :שלמה ארצי ההופעה בזאפה \24 שעות עם ירמי קפלן עשה:הופעות\חופש מחכה:עוד הופעה \להסתפר השבוע:מוזיקלי

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): באה אליכם,עכשיו אתה חוזר בחזרה,תן לי סימן. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):כל מיני אביב גפן ,שלמה ארצי,עידן רייכל ומוש בן ארי,ונינט טייב-יחפה. תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:כוכב נולד,אל תפיל את המליון. ציטוט/י השבוע: איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:הארוחות של שבועות:) וים בחופש ביום שלישי בבוקר,והיום כיף בפארק עם הגן היום...היה ממש נחמד. משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:עליתי חצי קילו בגלל שבועות ואני חשבתי שזה חג לא משמין,אז חשבתי:) ונשרפתי בים למרות שהתמרחתי...ונשרפתי גם היום כי היתי כמעט כל היום בחוץ... משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:שבוע שגרתי...אין לי משהו מיוחד לשבוע הבא, רק הולכת לבדיקת מעקב עיניים בקאר (איפה שעשיתי את הניתוח לייזר), ושבוע הבא אני הולכת לראות תינוקיה ברמת גן לשנה הבאה... האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:שרוף.. סופ"ש מעולה לכולם

למעלה