סיכום שבועי חורפי

M r s S m i t h

New member
../images/Emo188.gifסיכום שבועי חורפי ../images/Emo70.gif ../images/Emo183.gif

השבוע הראשון של הפורום הגיע לסיומו, אז הידד!!
, ואוטוטו לפני תחילת שבוע שני, מסכמת לפניכם את מה שהתרחש פה(לפני שאפרוש לש"ב..אני סטודנטית למי שלא ידע
):
דון סקוטי פתח דיון על חירש במקרא, האם הוא הוצג כהלכה ובאותה רמה כמו לשומעים?
דיון על חירשים שהם סלבס שתאנה2 פתחה. תוסיפו עוד מפורסמים אם יש? ועוד משו...היו פה הרבה וויכוחים לא נעימים, אך מקווה שלא יחמירו.. רק תרגיעו
..זה לא סוף העולם אם לא משרשרים נכונה. מקסימום רק לומדים מהטעויות..
והנה החדשים שהצטרפו לאחרונה: galshifi
ואלו שכתבו הכי הרבה הם: אייני ונופו המטורפת. אתם מוזמנים לפתוח שרשור מעניין...וכל אלו שיש להם שאלות בנוסח "איפה ניתן ללמוד שפת סימנים" או סתם מודיעים על מסיבה, נא תחפשו בארכיון שאלות דומות או שרשורי
ושאלות...כדי שעמוד הראשון לא יוצף יותר מידי.. marco star פתח שרשור עם שאלון הכרות, אז בואו לשרשור הכרות כדי להכיר אותנו
וסה"כ: סופ"ש מהנה ורגוע...

אמיר335

New member
האמת היה לי קצת מוזר

הסטיסטיקה מי כתה הכי הרבה למה זה היה חשוב לציין את זה? לפי מה מודדים כמו מילים? או כמות תגובות? אולי זה הנוהג בהקהילה וירטואלית? העדפתי לשתוק.
אבל מכייון שאף אחד לא ענה וביקשת תגובה אז הנה תגובתי

המרחפת

New member
שלום אמיר

סוזי כתבה סיכום שבוע "לפי הספר", באותו מבנה בו נהוג לכתוב סיכום שבוע בפורומים רבים. ייתכן והיה עוזר לה לו עשתה כותרות, אך המבנה הקבוע הוא סיכום במילים, קישורים לדיונים בולטים, ברכות ואיחולים (ימי הולדת, אנשים חדשים) וסטטיסטיקות- לידע כללי ולא מזיק :] יש אפשרות גם לראות באילו פורומים נוספים גולשים רוב חברי הפורום. לדעתי היה סיכום ממצה ויעיל וטוב לפורום שיש אותו, חבל שהתגובה שלה לעצמה הורידה מהמקצועיות שלו.

אייני

New member
הו הו

וול, בתור מנהלת זה דיי מפתיע שצריך להזכיר לך (כמו שהמנהלים אוהבים להגיד למציפים) ש"פורום זה לא מסנג'ר או אייסיקיו, חכי בסבלנות עד שיגיבו לך, אין צורך בהצפות. בייחוד בהתחשב בזה שעברו בקושי שעתיים מהזמן שכתבת את ההודעה הראשונה"
(אל תקחי ברצינות
) ואחלה סיכום
מזל טוב
הפורום בן שבוע! (זה אומר שכל שבוע חוגגים?
) אגב, מה את לומדת באוניברסיטה? ואיזו שנה את?

M r s S m i t h

New member
הי אייני

לדעתי זה בסדר גמור להקפיץ...הצפה זה הוספת הודעות חדשות בלי שרשורים וזה דווקא לא מומלץ. וכמו שעניתי למרחפת, זה סתם היה לחוש הומור...נו ככה זה בפורומים, מתנפלים על כל דבר קטן כמו שרשור לא נכון. אך תכלס מכאן החלטתי להוסיף משו חשוב: אם יש לכם הערות או ביקורות בקשר לניהול או כתיבת הודעותיי, אז אנא תפנו אליי במסרים ולא פה בפורום. הרי ניהול פורום הזה נועד עבורכם. ובקשר לשאלותייך, אני לומדת אדריכלות...שנה ב'.(שאלות אישיות עדיף לשאול במסרים...כדי לא לבצע אאוטינג).

אייני

New member
מצטער אם פירשת את זה כהתנפלות

זאת לא הייתה הכוונה... פשוט, בכמעט כל הפורומים שהסתכלתי בהם הייתה הודעה בסגנון הזה שהמנהל/ת הרגיע מישהו שלא ענו לו
הכוונה שלי הייתה הומוריסטית, שכאילו כאן צריך להרגיע את המנהלת, זה הכל
איך המקצוע? אדריכלות נשמע מעניין... לומדים משהו מיוחד?

nickey

New member
סוזי אל תדאגי...

עם האנשים החדשים שאני רואה כאן הפורום עוד ירוץ מהר מהר מהר... מצאתי קצת זמן לגלוש באינטרנט ולהתעדכן קצת במה שקורה כאן... מצחיק אותי שכולם בוכים על הגשמים ואילו אני נהנית כאן מהשמש
צ'או בייבי

אייני

New member
מממממ,

אם יורשה לי לשאול, איפה זה "כאן"?
ממה שכתוב בכרטיס את גרה באיזור המרכז
בכל מקרה, אנשים לא בוכים כי יורד גשם. אנשים בוכים כי יש על מה להתלונן
גם היה שמש, אנשים היו בוכים על זה
וכשלא יהיה על מה לבכות, יבכו על זה שאין על מה לבכות

nickey

New member
נכנסנו לקטנוניות אני רואה

זה שעברתי לאיזור הכי דרומי בארץ לא ממש מצדיק שינוי פרטים בכרטיסישי. ולגבי ההודעה של בלאק מג'יק, היא לא כוונה נגדך אייני. ובואו לא נפתח את זה לשרשורפלצת.

אייני

New member
למה קטנוניות? רק סקרנות../images/Emo13.gif

מצטער אם ככה הבנת אותי בכל אופן... ותראי, לגבי בלאק מג'יק, לא ראיתי שהיא התעצבנה על עוד הרבה אנשים מלבדי. בנוסף, בהודעה נוספת שלה בקומונה של "שקט" היא כתבה בדיוק לאיזה אנשים, או ליתר דיוק, לאיזה אדם היא מתכוונת, אז בבקשה, אל תספרי לי סיפורים או תנסי להגן עליה. היא ילדה גדולה (אמנם לא בוגרת במיוחד, אבל עדיין גדולה) וצריכה כבר להתמודד עם העניינים שלה לבדה. (לא שאני מנסה להאשים אותך, חס וחלילה, שלא תביני לא נכון).

nickey

New member
נו,

אתה רק מוכיח את ההיגיון שבדבר שאני עושה. כמעט ולא נכנסת לפורומים/קומונות של הקהילה, תמיד יהיה לכלוך. אל תתייחס אליה והיא לא תתייחס אלייך
יאללה, אילת מחכה לי.

אייני

New member
אכן, אני יודע, זה בדיוק

מה שכתבתי לmarco star שאעשה
בכל מקרה, אם הבנתי נכון, את גרה באילת? מגניב
איך זה לגור שם? כאילו, אני בא לשם רק בחופשות וזה בשביל הכייף (נו, אני מניח שאת יודעת למה
) אבל אף פעם לא ממש ראיתי אותה בתור "עיר" ממש, שגרים בה וזה, אם את מבינה למה הכוונה שלי... אז איך אילת בתור עיר ממש, ולא סתם מקום בילוי?

black_magic

New member
וואלה

אין לך מה לעשות בחיים חוץ מלהיות זה שכותב הכי הרבה הודעות בפורום ומלחפש הודעות אחרות שלי אה? וכתבתי שיש פה אנשים לא נכונים בלי קשר לזה שכתבתי בקומונה עליך, אל תרגיש חשוב, אתה לא היחיד שמעצבן פה סדר?

אייני

New member
תרגיעי

דיברתם כאן דיי הרבה על הקומונה של "שקט" (שעד עכשיו מפורסמת בחתימה של המנהלת) אז החלטתי להיכנס לראות מה היה שם, כי הבנתי שזאת באמת הייתה קומונה משהו וזה. ואת יודעת, להיכנס לפורום ולכתוב בו ש"יש בו אנשים מעצבנים" זה לא בדיוק משהו נחמד. עכשיו כל מי שיקרא את ההודעה שלך והגיב לך כאן ישאל את עצמו אם את מתכוונת אליו, מה גם שכתבת ש"אני לא היחיד" - כלומר, כללת גם אותי בזה, אז לא טעיתי במיוחד... בכל מקרה, תשמעי, הוויכוח ההוא שלנו התחיל פשוט מחוסר הבנה של שנינו, ואז התפתח לסתם משהו מכוער ועכשיו שנינו לא יכולים לרדת מה"עצים" שבנינו לעצמנו כדי לא להביך את עצמנו. זה סתם הורס את כל הפורום, בייחוד עם ההערות של שנינו אחד כלפי השני, וממש חבל לדעתי. זה פורום נהדר בסה"כ. אני מבקש מהמנהלת למחוק את כל הוויכוח ההוא (אם אפשר, ואם את מסכימה, כמובן) ואת כל ההודעות המפגרות שכתבנו אחד לשני עם ההערות האלה, ובואי נתחיל מחדש
דווקא ממה שראיתי בקומונה את נראית אחלה... בכל מקרה, אני מצטער ומבקש סליחה על כל מה שכתבתי עלייך ומקווה שאת מקבלת את ההתנצלות

למעלה