סיכום שבועי חורפי

black_magic

New member
בטח אני אסלח לו..

אני לא אחת ששומרת טינה אייני, אין לי בעיה לפתוח דף חדש איתך.. רק תוריד פרופיל בבקשה, לפעמים אתה נשמע שחצן משו.. וזה לא משהו שאני אוהבת..

אייני

New member
וול, האמת שזה דיי נכון../images/Emo3.gif

כשאני מתחיל להתווכח עם מישהו אני מתחיל לכתוב בשפה גבוהה (וכל מיני שטויות כאלה
) וזה נשמע שחצני לפעמים... פשוט אל תקחי את הוויכוחים שלי ברצינות ממש... הבעיה היא שאי אפשר לראות הבעות פנים או לשמוע נימות קול כשכותבים, ככה שאי אפשר ממש לדעת איך בדיוק הבנאדם השני מנסה להישמע ואז יש אי הבנות וזה...

nickey

New member
וול וול

צריך לדעת מתי להשתמש בשפה גבוהה, היא נועדה להעשרת הידע, השפה ובמיוחד בשיחה, בין אם בכתב ובין אם בוורבאליות. אך זה כלל וכלל לא נבון להשתמש בה כדי להשפיל אחרים, שכן דבר מסוג זה עשוי ועלול לגרום לנחיתות רבה מצידם מאחר וכנראה חסר להם אוצר המילים הזה שרובנו חוטאים וקוראים לו "עברית של שבת", או שאין להם די כלים בכדי להבין אותה. זהו, נגמר עוד פרק של "בלי סודות". ברצינות, דבר בשפת העם

black_magic

New member
צ'חרקה אהובתייי...

מתגעגעים אליך בצפון! נו את כבר יודעת :) הפורום ירוץ עם האנשים הנכונים ולצערי יש פה כמה לא נכונים.. לא נורא, יהיה בסדר :p תתפסי שיזוף גם בשבילי ;) מואהאהאה

אייני

New member
היא לא מדברת עלייך חבוב, זה בסדר

מכך שזאת לא ההודעה היחידה שלה בה היא מנסה להעליב אותי אני יכול רק להסיק כי היא חושבת שארד לרמה הנמוכה שלה ואעליב אותה, כמו אותם ילדים קטנים שלא סבלתי ביסודי. לא שיערתי לעצמי שאפילו אנשים מבוגרים ממני יכולים להתנהג בילדותיות שכזו. נו, כנראה שגם אני הייתי תמים. בכל מקרה, מכיוון שההתנהגות דומה, אנהג כפי שאני תמיד נוהג עם ילדים קטנים - אתעלם, ואני ממליץ גם לך לנהוג כמוני. אין זו אשמתה, עוד כמה שנים אולי היא תתבגר, אני מניח שיש כאלה שזה מגיע אליהם מאוחר מאוד

למעלה