" אלה משקאוצן מוקצפת "

x Marina x

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo162.gif" אלה משקאוצן מוקצפת "

היום שאחרי גמר "הדוגמניות" הביא את 4 הפיינליסטיות לחגוג עם איל מקיאג' ב'ספא קסום' ולהיזכר בכל כמויות הקונסילר שהדביקו להן לשקיות מתחת לעיניים כל העונה. וואלה! סלבס מעדיפה נטורל, ואם הן מלאות בקצף, אז בכלל. http://celebs.walla.co.il/?w=/3607/1266931 ועכשיו נשאלת השאלה - איפה סשה ? בצילומים ? נחה בבית ?

T_______T סשהה...../images/Emo118.gif

אני מניח שהקמפיין לקח לה את כל היום.. אבל
.. כ"כ רציתי לראות אותה.

Michal s3

New member
מפה :)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3532789,00.html היא אמרה בראיון כאן. אלמירה משקאוצן, כי אין לאן לברוח..

איזה חמודות הבנות!!../images/Emo118.gif

ריטה הצחיקה אותי
שרטוטות XDDD. וLOL על סשה - "מקום ראשון" - ס'חמודה D: כיף לראות אותן, אני אתגעגע
ומאיפה בא השיער של נטלי? תוספות? :O

x Marina x

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo162.gifהתמונה צולמה ממזמן לפני התוכנית

x Marina x

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo162.gifLOOOOOL . ../images/Emo6.gif

ראיתם את הפרצוף של צליל כשהן אמרו " הינו דאבל דא "

Michal s3

New member
הרגה אותי..

וואי, כשקלטתי את הפרצוף שלה זה היה קורע חח לא הבינה מה הן רוצות מהחיים שלה
וטוב שהן לא שגעו את אלה עם השם שלה.. והמראיינת מימין ממש דומה למריים טוקאן מכוכב נולד..אבל זו בטח רק אני חושבת ככה

x Marina x

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo162.gifבאמת דומה לה ! ../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

simplydot

New member
למה אמיתי? זה שם מלא, ואלה זה שם קיצור

חח, למה לדודו טופז קוראים "דוויד"?

לא ממש

אלמירה זה אלמירה [ אגב שם ,שמי שמבין עניין מייצג רפובליקה במזרח רוסיה - אינגושטיה או אוזבקיסטן ]. ואילו אלה הוא שם אירופאי יותר.

simplydot

New member
לא- הקיצור של אלמירה הוא אלה וזו לא רפובליקה

זה גם ערבי (נסיכה) וגם ספרדי לשניהם, כמו גם לשם הרוסי- הקיצור יכול להיות אלה, בין השאר את יודעת מה זה אלה? מה הפירוש של אלה? כי אלה זה גם קיצור לאלף שמות מלאים, כמו אלווירה, אליאנה וכיו"ב וכולם מחבר העמים.

חחחחחחחח איזו מצחיקולה

אף אחד לא טען שאלה זו רפובליקה ואגב אם כבר לדייק בעובדות אז נסיכה זה א-מ-י-ר-ה (תבדקי אם את לא מאמינה ) ולא אלמירה.

כן ממש

אלמירה משקאוצ'ן זה שם קווקאזי. אלמירה זה שם פרטי נפוץ מאוד בקווקאז, אבל משתמשים בשם המלא רק במסמכים רשמיים (זה נכון לגבי רוב השמות הפרטיים), ואילו ביום יום משתמשים ב"אלה". אף אחד לא יקרה לאחותו/ חברתו/ שכנתו "הי אלמירה". אומרים רק "אלה". ההשוואה בין דודי לדוד הייתה מאוד מדויקת.

בטוח ../images/Emo35.gif

שם משפחה קווקזי לעולם לא יסתיים בסיומת צ'אן הסיונות הקווקזיות הן יותר בכיוון של .......ייב . אבל נעזוב זה , עייפתי.

למעלה