מד"א- היתיעצות

PHOTOTAXIS

New member
../images/Emo210.gif מד"א- היתיעצות../images/Emo210.gif

אהלן אנשים, אני חושב על לקחת קורס חובשים במד"א, במטרה לעבוד כחובש. זאת, כחלק מתהליך של שינוי מיקצועי/קריירה. הייתי שמח להיעזר בניסיון המיקצועי שלכם על מנת לברר: 1 ) במידה ושילמתי על הקורס, האם יש אפשרות להתחיל ישר לעבוד תמורת משכורת? 2 ) סליחה על הבורות, האם ניתן להתגבר על הפחד ממחטים במהך הקורס? אני באמת מאמין שאני יכול להיות חובש טוב. אני בוגר תואר ראשון במדעי החיים ויש לי גישה טובה לאנשים ויכולת להישאר רגוע במצבי לחץ. אז מה אתם אומרים, תנו לי כיוון?
תודה רבה.

afiksambol

New member
קבלה לעבודה כחובש במד"א

תלויה בצורך בעובדים באותה נקודת זמן (דבר שמשתנה במהירות מקצה לקצה) ובתקני עובדים פנויים (משתנה באותה מהירות בערך...). בגדול, לא חסרים עובדים, שנכנסו לעבוד מייד לאחר סיום הקורס. לגבי הפחד ממחטים, זה תלוי בעיקר בך וביכולת שלך להתגבר על פחדים ומעצורים. בהצלחה בכל מקרה...

שקוף 101

New member
שלום לך...

1. יש אפשרות לעבור קורס בוקר (קרוב לחודש ...) ולהתחיל לעבוד לאחר מכן, אם איני טועה תדרש למסק השתלמויות בתחילה. 2. כמדריך ראיתי לא מעט חניכים שחששו מכל העניין של פתיחת וריד ושימוש במחטים אך רובם ככולם עברו את זה והשד לא כזה נורא. 3. אני מקווה שבררת היטב מהם התנאים הכלכליים/סוציאליים במד"א ומהי המשכורת לפני שאתה מבצע הסבה לתפקיד מסוג זה. 4. בהמשך ל 3 , אין לי מושג במה אתה עוסק כיום, אך העבודה כנהג אמבולנס במד"א או בכל חברת אמבולנסים אחרת דורשת לא פעם מאמץ פיזי בהורדת חולה מביתו ללא מעלית ועוד... 5. מצד שני עבודה זו מעניקה פעמים רבות סיפוק שלא מוצאים בעבודות אחרות... רצוי שתברר את כל הפרטים הנ"ל אצל מס' נהגי אמבולנס כיום ולאחר מכן תוכל להגיע להחלטה האם זהו הכיוון שלך בהמשך.. בכ"א בהצלחה בהמשך הדרך...

PHOTOTAXIS

New member
אחי, אתה חזק. תודה ../images/Emo210.gif

לגבי המאמץ הפיזי, אני לא מודאג. סעיף 5 מאד מדבר אליי, אני מחפש את זה. תוכל אולי להאיר את עיניי באשר לתנאים הכלכליים/סוציאליים? אפשרי גם במסרים אם לא נהוג לחשוף את המידע המבוקש
שוב, המון תודה, אני מעריך את זה.

0545675650

New member
לך על זה

לא... אתה חייב לסיים את הקורס ורק אז תוכל אולי להתחיל לעבוד, מד"א בצימצוצים נוראיים ואני חושב שהם לא מקבלים בשלב הזה עובדים חדשים , ניתן להתגבר על הפחד ממחטים , זה תלוי בך ואך ורק בך , היום הפחד הוא יותר מלהדקר מאשר לדקור.

למעלה