שרשור הנעליים הגדול

T z L i L a

New member
...

אני יודעת בצומת בילו על חנות שמוכרת רוקט-דוג.. ליד המתחם של האוכל,יש חנות נעלים בשדרה הזו יש חנות שמוכרת רוקט-דוג

psycho maiden

New member
../images/Emo3.gif

ALLSTAR [אגב אם מישהו יודע איפה ניתן להשיג אותן בארץ אני אשמח =) ]

UnderTown

New member
מאוהב

אולסטאר זו חברה מעולה. לאחרונה הרבה פרחות קלטו את החברה, והתחילו ללבוש גם

גם אני חייבת לדעת איפה משיגים אותן

לאחותי יש יום הולדת שבוע הבא והיא מתה לכאלה וחשבתי להפתיע אותה
אבל הבנתי שאין אותן בארץ, נכון?

../images/Emo99.gif אוהבת...

אגב, כשהייתי אצל דנה, שאלתי אם יהיו נעלי מכשפה, וממה שהבנתי, הן הוכלות להזמין המון נעליים, אז כנראה שיהיו. (הלוואי...)

tzimisce

New member
היו לי

בדיוק כאלה , קניתי אותם לפני בערך 5 שנים בניו יורק בחנות בשם trash and vaudvill נראה לי שכבר אין להם אותם אבל יש להם המון נעליים מגניבות אחרות .

Marble Arch

New member
שמעו סיפור נעליים קצת עצוב.

לפני כשבוע וחצי הזמנתי מהוט טופיק את הנעליים המקסימות האלה (הן שייכות לחברת T.U.K שיש להם איזה קטע עם חתולים.. באתר שלהם אין את הנעליים האלה בדיוק אלא נעליים דומות עם חתולים גם. חבל כי אצלם זה יותר זול ובלי משלוח. אבל זה לא נורא כי הזמנתי ג'קט של Lip Service באותה הזדמנות.), בכל מקרה התאהבתי בהן לגמרי, הסתבכתי עם עצמי בעניין המידות שם ובסוף החלטתי משום מה, שמאחר והנעליים שייכות לחברת T.U.K- הנעליים יהיו במידות של בריטניה. הזמנתי 6. 6 בבריטניה זה 38 של ישראל. 6 בארה"ב זה 4 בבריטניה - 36 בישראל. הנעליים הגיעו ובמציאות הן אף יותר מדהימות מאשר בתמונה. פשוט התאהבתי בהן. רק מה, כמעט נעקרו לי האצבעות. 36 זה ממש קטן, הנעליים לא מעור, ומאחר והן יציקה- אי אפשר להרחיב אותם. התקשרתי להוט טופיק וייבבתי שזה קטנטן, בזכות הנציג הבנתי למה התבלבלתי (וזאת עצה לכל מי שאי פעם קונה נעליים בהוט טופיק ומנסה להסתמך על המידות שם - המידות האירופאיות זה לא המידות שלנו. הסיניות הרבה יותר קרובות.) ובושרתי כי הנעליים האלה קיימות רק במידה 11 - בערך 43 בישראל. בסופו של דבר הזמנתי אותן בשחור וזה אמור להגיע בעוד כשבוע (כל הסיפור קרה אתמול, היום בבוקר כבר שלחתי בחזרה את הנעליים). ובכן, אני מבואסת - כי אלה נעלי החלומות שלי! ממש! אין לכן מושג כמה שהן יפות וכמה שהן אני! ושחור יהיה הרבה יותר מדוכא. מצד שני - הן חמודות, שיקיות, שחור הולך עם הכל ובחורף אפשר ללכת עם גרביים מגניבות!!! ועכשיו אני מתפללת שהמידה שהזמנתי בסדר. טפו טפו טפו.

מדהימות.../images/Emo99.gif

למרות שיותר אהבתי את השחורות.. כמה הם עלו לך? כולל משלוח והכל?

psycho maiden

New member
../images/Emo7.gif

לא נורא הכל לטובה..
דווקא השחורות יותר יפות , כמה הן עלו לך?

Marble Arch

New member
הייתן צריכות לראות את האדומות,

פנים מול פנים כדי להבין כמה הן יפות. הנעליים עצמן היו ממש זולות - 39 דולר, אבל קניתי גם ג'קט ושרשרת ונוסף לזה משלוח ומכס אז יצא איזה 500 שקל כל הסיפור. לא משהו רציני אבל גם הרבה זיוני שכל מסביב (ועוד עם ההחלפה והכל..). טוב, תחזיקו אצבעות שהנעליים יגיעו בסדר והכל יהיה כמו שצריך.

למעלה