אלבום על הכוונת

Oyster Girl

New member
../images/Emo27.gif אלבום על הכוונת ../images/Emo37.gif

טוב, אז כחלק מהפורומים הרבים בתפוז, גם אנחנו נפעיל את חברי הקהילה כמיטב המסורת הנהוגה כאן
המון תודה לATZA החכמה שליקטה את כל המשחקים המטופשים האלה רק בשביל שיהיה לנו פורום פעיל (
). כפי שאתם רואים, זה המשחק הראשון והוא יפתח פעם בשבוע עד שיגמרו לנו האלבומים
. האלבום הראשון שנתייחס אליו יהיה, מן הסתם, האלבום הראשון של חמי ושל איפה הילד, זמן סוכר. בשנת 1993, אחרי הרבה מאד נסיונות ותקוות, הוחתמו חברי להקת איפה הילד בהד ארצי, והקליטו את אלבומם הראשון. את התוצאה אתם מכירים (ואם לא אז כדאי שתכירו מהר לפני שאני אגלה
), אז קדימה לענות
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית:
אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק:
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה:
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :
הערות לסיום:

AmiTrigger

New member
../images/Emo13.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כמובן האם יש לך את הדיסק בבית:לא
אם לא, למה לא?למען האמת, רק בחודשים האחרונים התחלתי לשמוע חמי ואיפה הילד, בקרוב מאוד יהיה
השיר האהוב עלייך בדיסק: נפלת חזק שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:ציפור גן עדן השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:נפלת חזק למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים:כמובן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?כמובן ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :10 הערות לסיום: דיסק מעולה, האהוב עליי משל איפה הילד, שירים למופת. חוץ מציפור גן עדן כל השירים מעולים לדעתי.

A t z a

New member
מטופשים וגנובים כאחד../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

בכיף עכברוש.. האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כמעט האם יש לך את הדיסק בבית: הוא חסר לי
אני אשלים בקרוב. אם לא, למה לא? כי תמיד העדפתי לקנות אחרים שלהם?
השיר האהוב עלייך בדיסק: מממ כרגע אחד אלוהים שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: העצב שלה למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? כן ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : הערות לסיום: תגיבו כולכם על הפינה הזאת,לא להתעצל

אהלן ../images/Emo3.gif

האם אני מכיר את כל השירים?? בוודאי! האם יש לי את הדשיסק בבית? אתם רציניים
? כן, יש לי אותו השיר האהוב עלי-זה משתנה, אבל כעיקרון השמים הגבול, מה שעובר עלי ונפלת חזק :) שיר שאני פחות אוהב בדיסק? כולם טובים השיר שהכי הייתי רוצה לשמוע בהופעה-מה שעובר עלי והשמים הגבול, ובינתיים חמי סיפק את הסחורה :) שיר שבלי הדיסק לא הייתי מכיר-ציפור גן עדן אם הייתי ממליץ? איך אני אנסח את זה? כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ציון לדיסק: 8 (דיסק הכי טוב שאי פעם נעשה בעברית, אבל מה לעשות-זה לא 10 :() הערות לסיום: אל תשאלו מה שעובר עלי...

Chen Shesek

New member
../images/Emo9.gif

האם את מכירה את כל השירים בדיסק: כן! האם יש לך את הדיסק בבית: כן, קיבלתי מדודים שלי (אבל לא בתור מתנה אלא כי רציתי לקחת) השיר האהוב עלייך בדיסק: נפלת חזק
, מה שעובר עליי, אחד אלוהים. שיר שאת פחות אוהבת בדיסק: מסיבת התה של עליזה. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: נפלת חזק
השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכירה אותו כנראה: ציפור גן עדן האם היית ממליצה על הדיסק לאחרים: בטח! ציון לדיסק: 9.5 (
) הערות לסיום: דיסק מצוין!

ירדן88

New member
../images/Emo188.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כמעט.. האם יש לך את הדיסק בבית:לא
אם לא, למה לא?שטאלה טובה
השיר האהוב עלייך בדיסק:מה שעובר עליי שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה:העצב שלה למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?כו ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : הערות לסיום:

אני אוהב לענות על שאלונים. אז כל הכבוד לATZA

זמן סוכר! האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: אכן. חלקם יותר וחלקם פחות... האם יש לך את הדיסק בבית: כן
אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: השמים הגבול
בעיקר אבל בהופעות... שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: כנפיים, אינך שומע השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: טוב כבר עניתי על זה.... "השמיים הגבול" למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: כל השירים שהם לא להיטים... "יושב בכורסא" , "קראתי את מכתבך", כנפיים אינך שומע" האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: בהחלט. דיסק מעולה
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8 הערות לסיום: המשיכו כך פורום יקר

../images/Emo9.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית:
אם לא, למה לא? שאלה טובה..אינלי מושג למה
השיר האהוב עלייך בדיסק: נפלת חזק שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: מה שעובר עליי השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: מסיבת התה של עליזה למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? חחח לאדעת נראה
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : הערות לסיום:

kyle

New member
אוקי.

האם אתה מכיר את כל השירים בדיסק: פחות או יותר. האם יש לך את הדיסק בבית: כן, מקורי! השיר האהוב עליך בדיסק: קשה לי להחליט בין "נפלת חזק" לבין "השמים הגבול". גם "מסיבת התה של עליזה מעולה", אחלה פסיכדליה.
השיר שאתה הכי פחות אוהב בדיסק: כנראה "קראתי את מכתבך". השיר שהכי תרצה לשמוע בהופעה חיה: ברור ש"אמריקה קרובה". השיר שללא הדיסק לא היית מכיר: שאלה מוזרה... כנראה שלא הייתי מכיר את רוב האלבום. האם היית ממליץ על הדיסק לאחרים: המלצתי, ואף הבאתי לכך שיקנו אותו. ציון לדיסק: 9. אמנם האלבום-שקשור-לחמי הכי אהוב עלי (היחיד שמתקרב אליו מהבחינה הזו הוא "שדים"), אבל הוא לא מושלם.

A t z a

New member
נו,אמרתי שזה גנוב../images/Emo80.gif

כלללללללללללללללל הקרדיט ליעפית על הפינה המהממת, תודה!

Ronushnush

New member
אני ערה ../images/Emo12.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: ז'ה האם יש לך את הדיסק בבית: כן אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק: אני באמת לא יודעת... כל פעם שיר אחר. כרגע ציפור גן עדן. שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: נו באמת, כל הדיסק פחות או יותר תפור על הופעות למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: כנפיים, אינך שומע ? האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: מה זאת אומרת, דיסק חובה. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 הערות לסיום: אני כ"כ הולכת לשמוע אותו בלופים עכשיו!

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן
האם יש לך את הדיסק בבית: ודאי! אם לא, למה לא? ....... השיר האהוב עלייך בדיסק: איפה הרוח ואחד אלוהים
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: מסיבת התה של עליזה, אבל זה רק כי הוא נורא איטי כזה..לפעמים יש לי מצב רוח אליו, לרוב לא.. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: איפה הרוח, העצב שלה..אבל אין הופעות
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: כל השירים שלא יצאו והפכו ללהיטים, וזה לא הרבה
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: כן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? .......... ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9
הערות לסיום: לכל החכמולוגים שאין להם את הדיסק
בדיסק סנטר הוא עולה מקסימום 39.9, אתם חייבים לקנות אותו, הוא הכרחי בכל בית!

Lady In Blues

New member
"וואו וואו וואו וואו, בואי איתי..." ../images/Emo79.gif

יש להגיד שאת הדיסק רכשתי רק היום (בעזרת האזהרה+המשלצה של מיכל
). אז זה שיפוט דיי בוסרי.
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: עכשיו כן
האם יש לך את הדיסק בבית: כן.
אם לא, למה לא? - - -
השיר האהוב עליך בדיסק: השיים הגבול
השיר שאת/ה הכי פחות אוהב/ת בדיסק: כרגע זה "כנפיים, אינך שומע"
השיר השכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: "מסיבת התה של עליזה"
למי שיש את הדיסק: השיר שאם לא היה לי את הדיסק לא הייתי מכיר אותו כנראה: " אמריקה קרובה."
האם היית ממליץ/צה על הדיסק לאחרים: יאפ. אני שוקלת לקנו תאותו כמתנת יום הולדת לחברה.
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עם עשר): 8.5
הערות לסיום: חמי ממש מצחיק בתמונה שבאלבום הדיסק

למעלה