פינות שבועיות-דרושים

Kawaii Me

New member
../images/Emo11.gifלא.../images/Emo11.gif ../images/Emo29.gif

זה כבר מעצבן נועם! הנהלת הפורומים בעצמה, פנים אל פנים, אמר לי שאין לפרסם דברים כאלה בשום אופן. לא רוצה לשמוע על זה עוד. תעשו לכם קומונה ותפרסמו בה..**** **** ** **** *** ****** וגם ** ***** **** ותסגרו אותה שאנשים תמימים לא יכנסו בטעות ויאושפזו באברבנל:(

ליסאן

New member
סיכום שבועי ../images/Emo41.gif

כלומר כל יום שישי/שבת יהיה מישהו שיסכם את כל הדברים החשובים שקרו בפורום השבוע וגם יגיד מי הצטרף למי היה יום הולדת מי הכי פעיל וכו'

Kawaii Me

New member
אם כבר אז>>> ../images/Emo29.gif

סיכום של פעם בשבועיים ביום שבת ^_^ כי לא כל שבוע יצטרפו חדשים ויהיו ימי הולדת וכו'.. את מקבלת על עצמך את האחריות לפתוח אחד כזה פעם בשבועיים ביום שבת? אם כן, התקבלת

De-Panther

New member
אבל עדיין אפשר כל..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שבוע כדי להזכיר הודעות מסוימות ושאר הודעות חשובות וכו' וכו' כי אחרת סתם יוצא סיכום ממש ממש ענקי שלאף אחד אין חשק לקרוא

De-Panther

New member
אחלה../images/Emo3.gif נראה לי אני|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אאמץ את זה אצלי

Kawaii Me

New member
גנב מסחרי שכמוך שלא תעז!! ../images/Emo29.gif

סתם נו...תעשה חיים. אבל תרשום תמיש למטה כל הזכויות שמורות לפורום נארוטו או שאני אדאג שיפטרו אותך

De-Panther

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אני אתפשר על|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

עדכון של שבוע ויום אצלי (נוו מה אני עצלן)

Kawaii Me

New member
אבל זה שונה אצלך..../images/Emo29.gif

כי אינויאשה יוצא כל יום, וזה גם בטלוויזיה. תאר לך מה היה קורה אם נארוטו היה משודר בארץ (חס וחלילה טפו טפו טפו שלא נדע שמע ישראל בס"ד רבי שמעון בר יוחאי וחז"ל) בטח הפורום היה עמוס במשוגעים :( והיה צריך עדכון כל שעה! יש הרבה שטוענים (אני נגד..בע +.+) שזה מזכיר את דרגון-בול-זי ודרגון-בול-בעע..ואולי זה באמת דומה לו באופן מעוות ביותר ^^' מה שאני מנסה להגיד הוא שדרגון מאוד מוצלח ואם נארוטו היה בארץ גם הוא היה מוצלח. הרבה יותר מאינויאשה מיהיהיהיהי D:

De-Panther

New member
../images/Emo3.gif לא ראיתי נארוטו|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

נכנסתי לכאן רק בגלל הקוספליי והתמונות וכל זה(כדי לתרום לעוף שחסר כאן
) בסופו של דבר הכל תלוי באיך מוכרים את זה... את דרגון בול מכרו בתור משהו לכל הילדים הקטנים... בגלל זה הרבה חושבים שזו סידרה נורא ילדותית... ובאמת יוצא שרוב האנשים שרואים את זה זה בעצם ילדים... אבל ערוץ הילדים יודע לשווק לילדים דברים... וככה יוצא שיש מלא מלא מלא קטנים שאוהבים דרגון בול ערוץ הילדים לא פונה לנוער... רוב הנוער שצופה בערוץ הילדים זה כי יש לו אחים קטנים... אני למשל סתם ככה לא אראה ערוץ הילדים... אבל האחים הקטנים כל הזמן מזכירים לי תוכניות וכאלה... או אם הם רואים משהו וזה נראה לי מעניין אני נשאר לצפות... ואמממ כן... לדעתי יש לך מזל שהפורום שלך לא מוצף כל כך
זה לפעמים ממש נוראי... נניח כשכמה אנשים שמים ספוילרים או סתם מדברים על דברים שאסור... זה יכול להיות ממש זיון שכל
אבל מסתדרים
בכל מקרה... לא אכפת לי איזו סידרה יותר תצליח... אני אוהב אינויאשה וזה מספיק לי

Kawaii Me

New member
כמה נקודות *...* ../images/Emo29.gif

ערוץ הילדים הוא לילדים לא נוע לכן מן הסתם הוא 'ערוץ הילדים' XD זה באמת סיוט שהפורום מוצץ..אני לא אוהבת לשרשר, כל המספרים וזה
זה הג'וב של עמרי (המנהל השני) אני מנהלת חברתית ^_^ ואינויאשה כן יפה, אחרי הכל אנימה ראשונה שלי, כ-בוד

למעלה