בגריל

Blade Of Fire

New member
מה זה משנה?

|סותר את המנהלת הכל יכולה|
טוב.. אז אנחנו סתם ארבעה אנשים שנפגשים מהפורום ומזמינים כל מי שרוצה לבוא מהפורום להצטרף אלינו.... מה זה משנה איך קוראים לזה ואם זה רשמי או לא? מה נחכה עם הסרט עד שגם את תוכלי? מה זה השטויות האלו? ואגב-קרו מפגשים שהיו בלי המנהל\ת.... לא חסר פורומים כאלו....

לא אמרתי לכם לא להיפגש... ../images/Emo4.gif

אבל מפגש גדול של כל הפורום זה עוד מוקדם מדי.

לא רק לטעמי...

יש עוד אנשים שחושבים כמוני... הפורום קיים סה"כ שבועיים וקצת ואתם מקדימים דברים. ז"א- אם בא לכם להיפגש- בכיף. לא פוסלת ולא אומרת לאף אחד מה לעשות, אבל מפגש המוני של כל הפורום יכול לחכות קצת... לא יקרה שום דבר. אני לא זוכרת אם היית בקומונה לפני שהיה לנו את הפורום, אבל כמה בנות ניסו לארגן מפגש כזה על סמך זה שהן יכולות להגיע, ובסוף הגיעו אליו אולי 5 אנשים, כי זה לא היה נוח לרוב...
בכל אופן- תעשו חיים..

smady by

New member
תראי...

אני מסכימה איתך בקטע של עדיף שנכחה לזמן התמאים שבו רובנו יכולים, אבל הקטע של הגיבוש נראה לי זניח- אפשר להתגבש הרבה יותר טוב במפגש... להכיר את האנשים שכותבים את ההודעות, לבלות יטפה, לראות את החנות החדשה של דנה, ללכת לסרט מעניין- זה לדעתי ממש יתרום להווי של הפורום, עם המון אנשים יוכלו להגיע... לדעתי אפשר לארגן את זה גם אחרי חודש שהפורום קיים (בכל זאת- הוא גם היה קומונה לפניי זה, והיתה קהילה שדיברה והכירה אחד את השני- פשוט צריך לבנות קהילה חדשה)

Blade Of Fire

New member
השאלה היא איפה לעשות את

המפגשסרט הזה... כלומר- אם זה יציג ברב-חן עזריאלי זה יהיה הכי נוח... אבל אם לא-צריך למצוא קניון אחר שנוח לרובנו אם לא לכולנו...

עוד ../images/Emo32.gif

אני רוצה להוסיף לחתימה גם אבל.. אני לא יודעת מה!! עזרה? בבקשה?P:

תבחרי חתימה מחתימות של חברים

אחרים בפורום
או שתפעילי קצת מהכישרון שלך כדי לחבר אחת ^_^

screwless

New member
משהו שחשבתי עליו בשבילך

אני יודע שהרבה כאן אוהבים את הרעיון שהם מתנהגים כמו עצמם, למרות הדעות השליליות של אחרים וחשבתי שבגלל שהכינוי שלך הוא "אנוכי ואני" אולי יתאים לך לחתימהף they don't me to be me but i will be me me and only me או שאם את כותבת שירה, הייתי ממליץ לך לשים בחתימה את אחד השירים הקצרים שלך, כמו שאני עשיתי, זה דרך טובה לחלוק את הרגשות הכי פנימים שלך עם העולם. מקווה שעזרתי

screwless

New member
אופס

החתימה צריכה להיות they don't *want* me to be me but i will be me me and only me

זה ממש יפה.

אוסיף. אבל התכוונתי ל... להוסיף לחתימה משהו שיגיד שאני בפורוםP: לכל מקריי זה ממש יפה ואוסיף!! תודה!!

screwless

New member
מה דעתך על:

"גם אני אוהבת להראות כמו ב1360, פורום אופנה אלטרנטיבית" או משהו בנוסח הזה אני בטוח שתוכלי לשמוע על משהו שישמע יותר טוב ממה שחרבשתי לך כרגע

למעלה