בגריל

¥EleVatioN¥

New member
ואיי חלום מגניב!!../images/Emo129.gif

למה רק אני חולמת שאני רואה חתולים נדרסים/דורסת חתולים? בלע

EdisonGirl

New member
את לא היחידה שחתולים נכנסים לה >

לחלומות בצורה לא ממש סימפטית.. אני פעם חלמתי שאני נכנסת לטירה מוזרה כזו שחתולים היו תלויים בה מהתקרה בצורה מזוויעה..
חלקם מלאים בדם שהספיק כבר להתייבש, חלקם קצת מעוכים, חלקם כבר שלדים מצופים עור.. יש לי כל הזמן חלומות אימתניים כאלה, אבל אני דווקא נהנית לצפות בלילה בסרטי אימה חינם..
הם יותר מציאותיים, כי אני לוקחת ממש חלק פעיל בסרט..

אני רואה אותם נדרסים במציאות....

יום אחד ראיתי פעמיים ברצף חתולים נדרסים. אני בוכה מדברים כאלה. חתול זאת החיה הכי מדהימה בעיניי, ולראות את זה זה מעציב.

¥EleVatioN¥

New member
גמאני ראיתי../images/Emo129.gif

חתול קטן בגודל היד מול הבית שלי בגלל זה החלומות

Blade Of Fire

New member
חצי ../images/Emo32.gif אבל נגיד שנשים את זה פה

ישנו סרט פעולה-קומדיה חדש בשם "האחים גרים למבוגרים בלבד" (באנגלית- BROTHERS GRIMM) ולא חשוב כרגע על מה הסרט כי זה לא אקטואלי לפורום אבל המלתחה שם מאוד מאוד קשורה לפורום. הנה הקישור לאתר הסרט: http://www.miramax.com/thebrothersgrimm/ (יש שם פוסטרים וכאלו להתרשם מהם...) הסרט עצמו לא בדיוק עמוק וגותי אבל לפי הטריילר והתקציר הוא נראה נחמד ועוסק בכישוף ושדים וכל מיני כאלו....

יאפ!

אני אישית בעד דיזינגוף, שנוכל גם להסתובב וכאלה. מה דעתכם? ותודה לפונצית על רעיונה

Blade Of Fire

New member
קודם כל שיצא לאקרנים

שנראה איפה הוא מציג.. אחרי זה נראה איפה ובסוף מתי נוח לכולם... לא נשאר הרבה לחכות.. כבר ביום חמישי...

אני בעד לחכות קצת עם המפגשים...

מצטערת לקלקל את השמחה, אבל זה מוקדם מדי לטעמי למפגש... וגם תהיה לי קצת בעיה להגיע כי כרגע אני במצב שלא בדיוק מאפשר לי לבזבז כספים על נסיעות למרכז או בכלל... (יותר מדי בזבוזים, אז צריך לחכות שתיכנס המשכורת ונראה מה המצב..
) ו.. מה זה מפגש פורום בלי מנהלת?

Marble Arch

New member
../images/Emo45.gif

קודם כל אי אפשר להיפגש בלי חן. וחוצמזה הפורום לא מגובש עדיין בשיט, אני לא מכירה את האנשים פה ואני פה כל יום - אנשים כותבים ואין לי מושג מי הם ומה הם וכ'. קודם צריך שהפורום יקבל קצת אופי.

תודה על התמיכה../images/Emo45.gif... חחח ../images/Emo13.gif

ונכון- צריך גם שהפורום יתגבש קודם ויתפתח, ואז נדבר על מפגשים, ונארגן משהו בכיף אפילו... ולהזכירכם- הפורום כרגע בתקופת ניסיון... כך שצריך לחכות עם זה טיפה.

Just Angel

New member
../images/Emo45.gif יהיה מעולה ../images/Emo26.gif

יהיה ממש טוב לעשות את המפגש אחרי פתיחת החנות של דנה-כדי שכולם יוכלו גם להנות מהסרט, גם ממפגש הפורום וגם מהחנות החדשה שתיפתח

למעלה