שבוע מצוין

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifולא אמרת שלום?!../images/Emo2.gif

אני עובדת בגלידה ב"ש אז רוב הפעמים אני עובדת בדוכן בקניון.. מחר ומחרתיים אני לא עובדת אבל אולי שישי שבת אני אעבוד.. (עד כנסת שבת ומיציאת שבת..
).

מירוש 18

New member
לא ידעתי שאת שם, אם הייתי יודעת ההיתי באה

להגיד שלום אבל אני מבטיחה לך שפעם האבה שאני בקניון אני אבור ליד הגלידה לראות אם את שם

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאחלה! מצויין!../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

galitixd

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!

זה היה כזה מפדח! יאו! תאמיני לי אחרי זה אני נהייתי יותר אדומה XD ולא, לא בגלל ביישנות או משו-אני לא ביישנית בכלל.. אבל... זו הייתה שיחה מוזרה חחחחחחחחחחחחחחחחחח לא נכון מתאים לך כובע מצחיה
אני לא מאמינה איך זיהיתי אותך חחחחח כולה מתמונות! ד"א- גלידה אמריקאית זה הכייייייי אחי!!! אני מאוהבת בזה!! קיצור פגישה ראשונה מאגניבה! חחחח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifחחחחחח באמת?!../images/Emo6.gif

אה..כן.. טיפה מוזרה..XD לעע זה מכוער.. במיוחד כשכל השיער אסוף! באמת מגניב שזיהית אותי!
והרבה זמן גם לא העלתי תמונות אז זה ממש מוזר ומגניב! חח אבל יש שם גלידות כ"כ כ"כ טעימות למה דווקא אמריקאית?! יש שוקולד רוזמרי ושוקולד לבן עם אגוזי לוז ו..ו.. פנה קוטה.. ו.. מלא טעמים שאני לא מפסיקה לאכול במשמרת
תבואי שוב! חחח

galitixd

New member
חחחחחחחח כן P:

את אומרת שמכוער, אני לא
חחחחח כן!!!!! אוח.. כל הטעמים שם הכי טעימים שבעולם! פשוט כשאני אוכלת בארומה *אייס קפה עם גלידה (
)* אז אני שבעה קצת, אז כדי להשלים את הטעם המתוק אני אוכלת גלידה אמריקאית חחח ואל תדאגי, אני כל שני וחמישיי בקניון

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifעל טעם ועל ריח...../images/Emo3.gif

כן.. יותר מידי!! חחחח אהה.. גם אייס קפה יש בגלידה ב"ש.. אגב.. מממ..
אחלה.. אז אני אראה אותך מתישהו

galitixd

New member
אייס קפה עם גלידה מעל? ../images/Emo99.gif

אני חולה על זה! חחחח היום אני בקניון
וגם מחר חחחחחח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאמממ.. לא..../images/Emo9.gifזה לבד וזה לבד..חח

היום אני לא.. מחר אני אולי עובדת ואם אני לא עובדת יש בכל זאת מצב שאני אעבור שם.. את מנצלת את הסיילים הרצינים של ה"חזרה לשגרה" שיש בקניון..?

galitixd

New member
הא.. אז אייס קפה עם גלידה מעל(../images/Emo99.gif) שליטה!

חחחחחחחחחחחחחחחח.. ממש ממש במקרה אתמול הלכתי לקניון (טוב, לא מקרה לאחי יש יומולדת היום ואתמול לאבא שלי אז אני ואימא שלי רצינו לקנות להם מתנה) ופתאום ראיתי את כל המבצעים! אבל התייאשתי..
אינלי כוח לחפש, בקושי אפשר לזוז! חחח אבל קניתי בלוצ'י מכנס ממש יפה, וכמה ז'קטים בטוונטי פור סבן

shilgiah

New member
|דובי../images/Emo187.gifתתחדשי!!../images/Emo13.gif

לי לא היה זמן לקנות.. קניתי סתם סריג עם ריצ'רץ' מרנואר כי הייתי חייבת ורצתי חזרה לדוחן

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifדוכן**

אני תמיד כותבת את זה עם ח משום מה..

galitixd

New member
תתחדשי גמאת ../images/Emo3.gif

כן, באמת תקופה עמוסה.. ולא רק שאין זמן, אלא צפוף שמה ברמות מטורפות!!!!!!! ואיזה טמטום זה- סוף עונה.. סוף של איזה עונה בדיוק?

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifתכלס!

זה בעיקרון "יום חזרה לשגרה" (וזה היה שלושה ימים..) אז הם עשו סיילים.. אבל איזו עונה מעפנה היתה! מה זה החורף המזוייף הזה?! אני משתזפת בו יותר ממה שאני משתזפת בקיץ!!

galitixd

New member
"אני משתזפת בו יותר ממה שאני משתזפת בקיץ!!"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לגמרי נכון!!!!!!!!!! אהבתי
אבל תאכלס לא מזיקים הסיילים האלה :D

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifבאמת!! אני בשוק! חחח

היום שוב למדתי מתמטיקה מאחורי הגינה בשמש ואני כולי אדומה!
אני אחת שלא משתזפת אבל החורף הזה.. מה אני אגיד לך.
ובהחלט לא מזיק.. מקסימום לחורף הבא

galitixd

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

באמת היה חם.. שמש
אבל הקטע שיש רוח!!! למה צריך רוח, שיהיה גשם וזהו! צריך גשם, הגבול של הכנרת נמצא כבר לעד הקו השחור:\

שלומיתת

New member
חבר'ס!

מחר יש יום התרמה למח עצם! כל בני הכמעט 18 ומעלה [לפי מה שהבנתי- גם כאלה שימלאו להם עוד חודשיים ומטה 18 יכולים לבוא ולתת דגימת דם] שעוד לא נכנסו למאגר- תעשו טובה ובואו!

למעלה