ביקורת טלוויזיה - הדוגמניות 2

l o v e l i n

New member
../images/Emo41.gif ביקורת טלוויזיה - הדוגמניות 2

נתחיל בזה שההערות המעליבות של השופטים עושים בעיקר צחוק מעצמם, ובמקומם הייתי מתחנן שלא ישדרו את השטויות שהם אמרו. ואגב בטי, בלי להעליב, היפופוטם נראה הרבה יותר נחמד וחברותי ממך. עוד לפני שראיתי את התוכנית מור רימי היתה בעיני הבחורה היפה ביותר על הסט, אחרי התוכנית יש אצלי אפילו הרבה יותר הערכה אליה: היא היחידה שהעמידה את ההפקה במקום, בהחלט שיום הצילומים הזה היה יכול להסתיים באישפוז עם דלקת קרום המוח, והבינה שבהפקות טלוויזיה מהסוג הזה, מסוגלים לסכן באמת את החיים שלה, כל עוד יש להם ביטוח שמכסה גם מקרי מוות. היא גם היחידה שהיה לה את השכל והאומץ להגיד להפקה שצילום של בחורה בלי שיער ואם כובע יוצא סקסי ונשי בערך כמו גבר. דווקא מצלם האופנה הייתי מצפה לזה, אבל אותו עניינה בעיקר האופציה לשלישיה. וכמה עלה ניתוח הסיליקון, לצערינו לא אופי ולא מוח זה משהו שאפשר להשתיל עם יש לך כסף. תסלחו לי אבל ממש אהבתי את ניראל, נכון היא ערביה, אבל לטובת כולנו עדיף שהיא תגיע לגמר, אחרת יהיו מליון אזרחים בישראל שירגישו ובצדק שהם מקופחים, צריך להצדיע לה שלמרות שהיא ערבייה וזה ממש מסוכן בחברה שלה לחשוב אפילו על תחום כמו דוגמנות שהיא הגיעה לתוכנית. לא מי שאתם חושבים תגיע לגמר ותנצח כי בריאליטי תמיד רוצים בסוף טוויסט, ליאת בלו וליאת בן רשי היו בטוחות שהן מגיעות לגמר וזוכות, בגמר דווקא ויקטוריה לקחה להם את התואר, בהדוגמניות 2 נקווה שזאת הולכת להיות ניראל. לסיום הודעה של מחלקת אבידות ומציאות: מישהו יודע לאן נעלמה ויקטוריה מאז שהיא זכתה בתואר "הדוגמנית הבאה של המדינה"?

זה ממכר

New member
אשכרה איזה ביקורת ואיזה נעלים

מה שכתבת זה בכלל דעת יחיד נקרא לזה נריאל חושבת שהיא מקופחת וראו ועוד איך ראו שכולן מנסות להתחבר והיא פשוט לא רוצה ומעדיפה לחשוב שבכלל שהיא ערביה אז שונאים אותה אז שתחפש מי ינענע אותה בקשר למור היא סתם ילדה מפונקת שחשה העמידה את ההפקה על מקומם?! זה תחרות אין דבר כזה להעמיד את ההפקה במקום השאירו אותו רק בשביל המשחק של הילדה המפונקת כמו שיש בכל טירונות את הליצן גם פה יש את הילדה המפונקת מי זה היה בדוגמנית 1? זה תחרות וההפקה לא צריכים אותה ככה שהיא לא עושה להם טובות לא העמידה אפחד במקום תאמיני לי כל מקום שמכבד את עצמו לא היה לוקח סיכונים מיותרים על דברים כאלו וזה לא צחוק ועובדה שיש דוגמניות שמצלמות כמו שהצלם המכוער הזה אמר לא סתם משלמים להן

למעלה