ברוכים הבאים לפורום ניקלבאק

../images/Emo41.gif ברוכים הבאים לפורום ניקלבאק../images/Emo41.gif

אז זהו זה! הגיע זמנו לפתיחת הפורום גם ללהקה הזו.... ניקלבאק - להקת רוק מצליחה מאוד שמגיעה הישר מקנדה,זכתה ב2006 בשלושה פרסי ביבלבורד אמריקאים [אלבום הרוק של השנה,להקת השנה,Hot 100 Artist Duo], בפרסי המוזיקה האמריקאי זכתה הלהקה באלבום הפופ/רוק הטוב ביותר של 2006, ובכללי זכתה הלהקה ב18 פרסים נחשבים מאוד בעולם המוזיקה. עם מכירות כלליות של למעלה מ25 מיליון עותקים בכל העולם. אני גל
בן 16 מירושלים, מעריץ של ניקלבאק, ואני אהיה המנהל שלכם. הפורום הזה בעצם התחיל כבר את דרכו בתור קומונה שנפתחה ב10 לאפריל, והמשיכה עד נקודה זו להתפתח ולהתקדם, ואף זכתה להיות במומלצים של הקומונות. אנו נמשיך במתכונת של הבאת חדשות, תמונות, דיונים וכל מה שקשור ללהקה בפורום, ואני מקווה שמרחב הגולשים שהיו בקומונה יישאר ויתרחב ונהפוך לקהילה גדולה ותומכת ללהקה ניקלבאק. אני מבקש מכם לפני שאתם כותבים לשים לב לתקנון הפורומים, ולשמור על החוקים בו: שמרו על אווירה נעימה בפורום, המנעו מקללות, המנעו מפרסום קבצים/הורדות לא חוקיות, שמרו על הסדר בפורום וכו'. אני מאחל לכם המשך גלישה נעימה בפורום, ומי ייתן ושיהיה לנו פורום מוצלח עם קהילה חברותית, ושהלהקה תמשיך להפציץ במוסיקה טובה
שלכם המנהל הטרי, גל.

FavO r i Tes

New member
יאי! מזל טוב לנו ../images/Emo13.gif

הרבה בהצלחה לפורום ולגל'וש המנהל

ואאא באמת הגיע הזמן, מזל טוב ../images/Emo13.gif

בדיוק היום גלשתי בקומונה ושאלתי את עצמי מתי ייפתח הפורום. שיהיה בהצלחה

yrutoo

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

והרבה בהצלחה גם לך גלוש
כל הכבוד!

revengen

New member
מזל טובבבב :]]] תתחדשו !!

ותתחדש גם אתה גל :] חברה שתדעו שהוא מנהל פצצה חחחחח

aMJel

New member
גל, מזל טוב על הפורום החדש../images/Emo70.gif

ובהצלחה ממני יוסי המושחר של מייקל XD

shelly bongiovi

New member
בשעה טובה ומוצלחת/tapuzforum/images/emo13.gif

המון מזל טוב על פתיחת הפורום לאחת הלהקות הטובות ביותר בעולם. שיהיה בהצלחה ושהפורום רק יגדל ויפרח. חיבוקים-שלי/tapuzforum/images/emo140.gif

shlomihaim1

New member
יאללה גל, בהצלחה

קודם כל אני שמח על הפורום ובמיוחד על מי שמנהל אותו. סבבה לראות איך כבר בהתחלה הפורום מתנהל בצורה כייפית ונעימה. המון מצלחה ואני בטוח שנראה ונשמע עוד המון דברים טובים. אוהב אותך אחי, מומו מירושלים

HOT4Umichael

New member
מזל טווווווווווווווב גלוש'../images/Emo70.gif

סופסוף פורום ניקלבקקקקקקקק (האהאאהא) שיהיה הרבה בהצלחה לך לפורום וללהקה הפצצתית הזאת :) חולעלייך.. נטלי

הדרקולה

New member
מזל טוב!

חיכיתי שיהיה פורום כזה. להקה נהדרת! אני לא יודעת אם אני אשתתך יותר מדי בפורום כי אני לא מכירה אותם מספיק, אבל אני ממש שמחה שיש ללהקה הזאת סוף סוף פורום.

danielle23

New member
מזל טוב!!../images/Emo9.gif

והמון בהצלחה..
סוף סוף! להקה מעולה!

למעלה