ג'קו ושרי התארחו עכשיו בערוץ 24

שונית 7

New member
../images/Emo41.gifג'קו ושרי התארחו עכשיו בערוץ 24

בתכנית של מיכל אמדורסקי לקראת המופע היום ושרו שיר של אלטון ..וג'קו דיבר גם על ירמי ועל הדיסק השני... ראיתי רק את הסוף..יש מצב לש. חוזר ..תשימו לב.

נדמה לי שזה היה השידור החוזר

בדיוק עברתי בסלון כשאמא שלי העבירה לערוץ 24 וטשמעתי שהיא אמרה תודה לג'קו בתוכנית כל מה שרציתם לדעת עם מיכל אמדורסקי. היה כתוב שזה ש.ח אולי יהיה באתר 24

לא ראיתי אבל במופע זה היה

אם אני לא טועה השיר:sorry seems to be the hardest word אם מישהו ראה ויכול לאמת..

הייתי במופע "אהבה משותפת"..תשמעו

זה מופע יפה ומושקע..שירי עבר בגירסאות עבריות כשאליעוז רבין מנחה שתירגם את כל השירים מציג כל שיר ואת הסיפור מאחוריו..ג'קו שר חלק בדואט עם שרי, חלק סולו וחלק שרי שרה לבד. היו שירים שממש צלצלו לי מוכר מהנגינה הראשונה וחלק קצת פחות, מי שגדל עליהם בשנים האלו (כמו רוב הקהל בעצם.. שהיה די בעניינים:))התחבר אליהם אפילו מאוד.. בין השירים היו של אלטון ג'ון, להקת קווין, סטיבי וונדר,טינה טרנר ועוד.. היה מרגש למשל כשג'קו שר סולו את " יידשע מאמא" הידוע שהפך ל"אמא אוהבת".. מוקדש ללא מילים לאמא שלו שישבה בקהל..(ואולי בעצם גם לסבתא שזיהיתי מהקליפים של כוכב נולד,(כולם זוכרים את המשפט ? "תקבל את האוטו האדום"
|) ובעיקר שאפו לסבתא שגיע מפרגנת בהופעה של הנכד כשאפשר
) בעיקרון רציתי לנסות את המצלמה הדנדשה שלי אז הקלטתי שיר אחד,כשאני אלמד לתפעל אותה קצת אני אנסה ואעלה.. ג'קו אמר לנו שהמופע ירוץ בעוד הרבה מקומות בע"ה .. ת"א, רעננה ועוד כאלו ...כך שמי שמעוניינים- תלכו ואולי תצרפו גם בני משפחה שגם אוהבים את הסגנון...בכיףף ובהצלחה!

שונית 7

New member
שמים תודה רבה על העדכון והדיווח

אני מחכה להועה בתל אביב ..אין לי שום זפק שאהנה ..נכון שהמופע פונה אולי יותר למבוגרים כביכול אבל יש גם לא מעט צעירים שאוהבים את השירים האלה ובמיוחד מאזיני 99 FM למיניהם..כך שאולי כנקודה למחשבה אולי כדאי לעשות שם וברשת גימל סוג של פירסום ופרומושן

שונית 7

New member
תיקונים: ספק והתחנה 88FM

ולא 99FM ..כמובן שאין תחנה כזאת.. מצטערת על הטעויות שנובעות מחוסר ריכוז כמו עם המופע על שרי שכתבתי בטעות עלי באבא ..מה שקורה שמסיבה כלשהי אני חושבת על דבר אחד וכותבצ על אחר...סורי..

שמיים, תודה רבה!

תודה רבה על הפירוט, נשמע מעניין ויפה. אני ממש אוהבת את הרעיון של המופע. שירי אהבה מתורגמים, עם הצגה של כל שיר, זה מיוחד ומקורי. מחכה לשיר מהמצלמה החדשה :)....

../images/Emo202.gif ../images/Emo92.gif הנה הקטע שצילמתי מהמופע---

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3450235 הקטע הזה עשה לי בעיות..צילמתי כנראה במצב hd ובמצלמה זה נראה מעולה ומדוייק ,הבעיה זו ההעלאה זה הפך לי לקובץ אחר mts ולהמיר ולכווץ אותו זו חתיכת עבודה..בסוף הפך לי למכווץ פחות איכותי לצערי, שרי וג'קו נראים ארוכים מהרגיל
טוב,סורי העיקר יש סאונד טוב חחח ליל"ט

Nova5

New member
../images/Emo51.gif על המאמץ ועל ההשקעה, שמיים

דווקא יצא די טוב ומשקף

שונית 7

New member
../images/Emo207.gifפאפארצ'י יל ג'קו: ג'קו והג'ק

לפני כמה ימים מצאתי פאפארצ'י חיובי בסה"כ על ג'קו..חוץ מהעובדה שנתקע עם האוטו שזה לא נעים בסה"כ הכתבונת חיובית עם תמונות נחצדות...נהג שעזר לו להתניע ומעריצות שניגשו אליו ואירחו לו לחברה קבלו:

למעלה