חוויה מוזיקאלית מדהימה המלאה באהבה משותפת:

שונית 7

New member
../images/Emo41.gifחוויה מוזיקאלית מדהימה המלאה באהבה משותפת:

מישהו שהיה במופע משתף בביקורת חיובית...לא בטוחה לגמרי שזאת לא ביקורת מטעם אבל גם אם כן נשמע אמין ונעים לקרוא: חוויה מוסיקלית מדהימה המלאה ב....." אהבה משותפת " מאת: ד.הלוי הרבה זמן שאני חושב ושואל את עצמי מתי כבר יעלה על הבמות מופע אהבה מרגש עם שירי האהבה הגדולים ביותר של הזמרים המוכשרים ביותר בעולם ,עם תרגום מבריק לעברית ועם מבצעים מושלמים? והנה סוף סוף וממש במקרה , זה קרה . סיפורי מתחיל באותו היום שזוג חברים הזמינו אותי ואת זוגתי הידועים באהבתנו הגדולה אחד לשניה ולהפך , למופע שנקרא : " אהבה משותפת " בתיאטרון גבעתיים. את המופע פתח וליווה לאורכו , באינפורמציה מתובלת בהומור , הסופר התמלילן והמתרגם המוכשר אליעוז רבין המוכר מאוד בזכות להיטים שכתב כמו " אין לי אהבה " של שימי תבורי " זה טוב זה טוב " של שלישיית " שוקולד מנטה מסטיק " " זה הרגע לאהוב " של הזמרת שרי שעוד נחזור אליה בהמשך ועוד רבים וטובים. אליעוז סיפר לקהל שנאספו שירי האהבה הגדולים מכל הזמנים של זמרים כמו ליאונרד כהן , סטינג , סרג' למה , טינה טרנר ועוד שתורגמו על ידו למופע אהבה מוזיקלי שתיכף נראה , הוא גם סיפר לקהל שנבחרו זמר וזמרת להוביל את המופע . האחת זו הזמרת הוותיקה שרי שאיתה הוא עובד שנים רבות והשני הוא הזמר ג'קו אייזנברג שזוקף לזכותו בעברו זכייה במקום הראשון ב - " כוכב נולד " . המופע התחיל רגוע , שיר שקט ולאט לאט התחיל להתחמם. הזמרת שרי שבמבט ראשון נראתה קצת עייפה התחילה להתעורר יחד עם קצב המופע כשהשיא שלה היה הביצוע המדהים לשיר "חולה עליך " שהלחין וכתב הגאון המוסיקלי הצרפתי סרג' למה לאשתו אהובתו ואליעוז רבין תרגם אותו לעברית. שיא אמרתי ? גאונות מילה יותר מתאימה.גאונות של ביצוע. שרי נכנסה לתוך השיר והביאה ביצוע של מיליון דולר שלאחריו כל הקהל עמד על רגליו והריע לה דקות ארוכות. גם ג'קו אייזנברג היה מרגש מאוד בביצועיו הפרטיים ובביצועים המשותפים עם שרי. אין לי ספק שבקרוב כשכל האולמות שיארחו את המופע יהיו מלאים בקהל כשרונו יתגלה להמונים וג'קו אייזנברג יהיה כוכב גדול. המופע היה מדהים והוא מתאים לכל מי שיש בליבו אהבה ולמי אין ? וועדי עובדים מוזמנים לפנק עם המון אהבה את העובדים אותם הם מייצגים עם המופע "אהבה משותפת " ולשתף אותם בחוויה תרבותית נעימה ומפנקת. את המופע ביים בהמון כישרון וחן :שוקי וגנר ואי אפשר לסיים מבלי להזכיר את שמות חברי הצוות המוסיקלי שמלווים את המופע במקצועיות רבה : ניהול מוסיקלי וקלידים :עדן רבין כלי הקשה:רועי אוליאל בס:יונתן מיימון גיטרה:לי רבין . אגב, בקהל הרב שהגיע זיהיתי את הזמר עוזי פוקס ואת עורך הדין בני דון יחיא

איזו ביקורת "מלטפת"../images/Emo13.gif נחמד מאוד.. תודה

אני רצה לי ממסיבת חנוכה אחת לשניה..אז רצתי
ביי

Nova5

New member
תודה, שונית

"ביקורת" בהחלט מלטפת... אני אישית התרשמתי שלשרי היה קצת קשה לעמוד ברמה וויקאלית שג'קו הפגין.... אבל היא בקלות ממשלימה את הפער בכריזמה ובסקסיותטיפה מוגזמת ... אבל אסור לשפוט אחרי קטע אחד מצולם בנאמנות על ידי שמיים - צריך לראות את כל המופע אשמח לראות אתו כשיגיע לאזור הצפון (ולא אתנגד אם וועד העובדים יפנק אותי עם המון אהבה וישתף אותי בחוויה תרבותית נעימה ומפנקת ...
) שיהיה בהצלחה

למעלה