לקראת עדכון במשחק

gindis

New member
../images/Emo41.gif לקראת עדכון במשחק ../images/Emo41.gif

שחקן יקר, העדכון הבא יהיה בתאריך 1.7.2008 העדכון הנ"ל בא אחרי הרבה משובים ורצון של השחקנים לשפר את המשחק והחוויה שבו. (בגלל שהעדכון גדול וכל קבצי המערכת שונו, אם אתם נתקלים בבעיה, באג או כל דבר אחר שמפריע אנא דווחו לנו) * הגרפיקה במשחק שונתה והמסך האחורי מעכשיו יהיה שחור והלבן המסנוור שונה. * הוראות המשחק שונו ושופרו. * חדר התקיפה והמרכז ריגול שונו ונערכו כך שיהיה יותר קל להבין את פרטי הקרבות או המשימות לפני שאתם שולחים. * בסיס הנתונים שופר כך, שכל פעילות במשחק תדרוש פחות משאבי מערכת. * בדף הראשי של המשחק נוספה אפשרות לראות כמה זמן לחכות עד לתור הבא. * מעכשיו תקבלו 9 תורים על הלחיצה של 3 הפרסומות בכניסה במקום 3 תורים. * מספר ההצבעות לאתר שונה ל-15 במקום 21. * קישורים לברית או לבדיקת שחקן נוספו בהרבה מקומות במשחק כך שיהיה לכם יותר קל לדפדף ולמצוא פרטים. * אפשר להציע שוחד של עד 2,000,000,000 כסף באו"ם מעכשיו במקום 50,000,000. * האירועים במדינה שונו כך שלא תמיד תקבלו אותם אלא רק במקרים מסוימים במשחק ורק אם המדינה שלכם מגיעה לרמת כוח מסוימת. * שליחת מטוס ביון תראה מעכשיו את כל ספינות המשא עם המשאבים שלשלחו כסיוע במקום רק של אותה מדינה בלבד. כך שתוכלו לראות ולזהות מטרה ולשלוח כוח קומנדו להשתלט על המשאבים. * המחיר של מסיכות גז יהיה מעכשיו לפי כמות הכללית של האזרחים במדינה. כמות כללית = אזרחים + חיילים + מורדים. העלות 100 לכל מסיכת גז. * כדי להכניס יותר עניין וקושי אפשר מעכשיו לתקוף את כל המדינות בדירוג 1-100 במקום דירוגים 1-10 בלבד. * מבצעי הנושאות מטוסים והנושאות מסוקים שונו כך שמעכשיו ככול שיש לכם יותר נושאות מטוסים ונושאות מסוקים כך תוכלו לפגוע יותר באויב מרחוק. כל רמת טכנולוגיה של נושאת המטוסים או נושאת מסוקים תאפשר לך לשלוח 10 מטוסים\מסוקים לתקיפת מטרות בשטח האויב. כך שמעכשיו הנזק יהיה באחוזים במקום נזק קבוע. * בהרשמה נוסף תאריך לידה. * בבדיקת שחקן נוספו פרטים נוספים ואפשרויות נוספות. נשמח לתגובות לגבי העדכון. שיהיה בהצלחה לכולם ותודה על הרעיונות, צוות גינדיס

berko2

New member
לגבי המסיכות גז

לדעתי זה לא חכם שהמדינה מספקת מסכות גז למורדים. וגם לדעתי צריך לשנות את זה ככה שלא רק אחוז מסויים מהאזרחים נהרגים בתקיפה בליסטית, אלא גם אחוז מהמורדים.

gindis

New member
זה חלק מהקושי של המשחק.

אבל לגבי מורדים נהרגים אני אבדוק את זה.

itaiy

New member
עידכון נחמד, כמה הערות

* אפשר להציע שוחד של עד 2,000,000,000 כסף באו"ם מעכשיו במקום 50,000,000. זאת הגזמה מטורפת לדעתי! 2 מליארד זה מלא! לדעתי המצב כמו שהוא עכשיו הוא בסדר אבל אם אתה רוצה לעלות אז לא יותר מ200 מליון... חוץ מזה הרוב בסדר, עדכון טוב.

freesoul21

New member
כמה הערות ושאלות

2 מיליארד שוחד זה ממש מוגזם, אין שום צורך לשנות ממה שיש עכשיו(חוץ מאולי לעשות שהצבעות של כולם שוות לקול אחד בלבד), עם 2 מיליארד שוחד אין שום מצב לנצח הצעה ששמו על מדינת מאיה לדוגמא או מה שהיא שמה על מדינה חלשה כי היא יכולה להחזיק הרבה מאוד כסף פנוי ולשים שוחד של 2 מיליארד לעומת מדינה חלשה ששמו עליה הצעה. * האירועים במדינה שונו כך שלא תמיד תקבלו אותם אלא רק במקרים מסוימים במשחק ורק אם המדינה שלכם מגיעה לרמת כוח מסוימת. מה זה מקרה מסויים? ומה זה רמת כח מסויימת שצריך להגיע כדי לקבל אירועים? * המחיר של מסיכות גז יהיה מעכשיו לפי כמות הכללית של האזרחים במדינה. כמות כללית = אזרחים + חיילים + מורדים. העלות 100 לכל מסיכת גז. לא הבנתי את החישוב, האם התכוות שמסכת גז תעלה 100*כמות כללית? * כדי להכניס יותר עניין וקושי אפשר מעכשיו לתקוף את כל המדינות בדירוג 1-100 במקום דירוגים 1-10 בלבד. עדכון מעולההה, השאלה אם אני תוקף אותם תקיפה מוגבלת האם מדינת מאיה יכולה להחזיר לי רק תקיפה מוגבלת או שהיא תוכל לפתוח עלי כל חלון? * מבצעי הנושאות מטוסים והנושאות מסוקים שונו כך שמעכשיו ככול שיש לכם יותר נושאות מטוסים ונושאות מסוקים כך תוכלו לפגוע יותר באויב מרחוק. כל רמת טכנולוגיה של נושאת המטוסים או נושאת מסוקים תאפשר לך לשלוח 10 מטוסים\מסוקים לתקיפת מטרות בשטח האויב. כך שמעכשיו הנזק יהיה באחוזים במקום נזק קבוע אפשר פירוט מדוייק עבור כל תקיפה של נושאת מטוסים/מסוקים כמה אחוז מורידים ומה מורידים?

gindis

New member
תשובה

שלום רב, * השוחד הוגדל על מנת שמדינות חזקות יוכלו להציע שוחד יותר גדול למדינות חלשות, במציאות אין הגבלה ולדעתי בשביל 100 הצבעות אם החזק מוכן לאבד 200 מיליארד זה המון כסף וכוח. * האירועים במדינה שונו כך שמדינה חזקה לא תקבל הכפלת אדמה, או אם יש לך 365 תורים לא תקבל תורים וכו'...כך שתקבל אירוע לפי המדינה שלך והכוח שלה. * בדיוק 100*כמות כללית של אזרחים. מה שזה ייצור זה שיהיה יותר קשה לקנות מסיכות גז ויהיו יותר חיסולים ע"י נשק השמדה המונית. * זה בדיוק אותם חוקים כמו שיש היום מול דירוגים 1-10 רק שזה שונה לדירוגים 1-100 * אני ארשום כאשר זה יהיה מוכן. לבנתיים הקוד נבנה. בברכה, צוות גינדיס

freesoul21

New member
המחיר של מסכות גז ממש לא ישפיע

מדינה בכח 1 טריליון נגיד מחזיקה 50 מיליון אזרחים+10 מיליון מורדים+40 מיליון חיילים=100 מיליון(שזה המון אפילו למדינה בכח הזה) נכפול את זה ב100 נקבל 10 מיליארד בלבד!!!!!! שזה כלום למדינה בכח טריליון, ודבר נוסף המסכות נקנות פעם אחת בלבד זה לא כמו במפקד הצבאות שאחרי מספר שעות המסכות נגמרות ולכן צריך לקנות אותן שוב, פה במשחק אין ערך למחיר המסכות, כי אם מגיעים למצב שאין לך מסכות(מישהו הוריד לך אותם) אז רוב הסיכויים שאתה תושמד אז לא משנה המחיר שלהם. ולכן מחיר גבוה יותר של מסכות לא יגדיל את כמות ההשמדות במשחק, כי אף אחד לא יחשוב פעמיים לקנות מסכות או לא כי בכל מקרה המחיר לא כזה גבוה, וגם אם יקנה או לא יקנה עדיין לא בעיה להשמיד אותו, מדינה אחת כימית מורידה מסכות והשניה משמידה עם נשק ביולוגי או כימי. בגדול אני רוצה להגיד לך שלעדכון הזה של מסכות לא יהיה שום השפעה על המשחק, אפילו לא קטן.

thesharkman

New member
ערן מה זה מדינה חזקה?

ואתה חייב לסדר את בעיית האירועים הזאת אני כל היום מקבל אירועי אזחרים אין לי מקום בשבילהם

תישק

New member
שאלה

* האירועים במדינה שונו כך שמדינה חזקה לא תקבל הכפלת אדמה, או אם יש לך 365 תורים לא תקבל תורים וכו'...כך שתקבל אירוע לפי המדינה שלך והכוח שלה. אפשר יותר פירוט? מה זאת אומרת מדינה חזקה?

gindis

New member
תשובה

מדינה חזקה אומר שאם יש לך יותר מ25,000 אדמה לא תקבל הכפלה של אדמה או אם יש לך מעל 350 תורים לא תוכל לקבל אירוע של 50 תורים תוספת...

thesharkman

New member
ערן מה קורה במקרה כזה

אם יש לי 365 תורים ויש לי על כל האדמה שלי אזרחים - כלומר יש לי מקסימום אזרחים ומקסימום תורים איזה אירועים אני יכול לקבל?

thesharkman

New member
למה דווקא 25 אלף?

למה זה לא יכול להיות 50 אלף? ראבאק משהו כמו 90 אחוז מהמשחק אפילו אין להם רמה בעיור אתה גם מגביל אותם?

thesharkman

New member
שאלה על מתקפות הנושאות מטוסים

לא הבנתי את עניין האחוזים? כמה אחוזים זה הולך להיות? ונע להוסיף באחת המתקפות אפשרות להוריד צוללות

thesharkman

New member
נ.ב

אם אין הגבלה לכמות הנושאות מטוסים - מה שככה זה נראה אז מה זה משנה אם אני אשתמש ב 21 נושאות רמה 1 או 1 רמה 21?

gindis

New member
../images/Emo41.gif לקראת עדכון ../images/Emo41.gif

שחקן יקר, בגלל שנוספו הרבה שינויים ועדכונים נוספים הוחלט לדחות את העדכון בכמה ימים כדי לוודא את הפרטים. אנא המתינו בסבלנות להודעה שתצא בנושא. בברכה, צוות גינדיס

למעלה