סקר - דעה בקשר לדמות

SomeOne111

New member
../images/Emo41.gif סקר - דעה בקשר לדמות ../images/Emo41.gif

צירפתי פה תמונה מהמשחק עם המידע על הדמות שלי [אביר, רמה 16]. אני רוצה שתגידו לי מה דעתכם בקשר לאיך שהחלטתי להתחיל לפתח אותה ואם אני בכיוון הנכון לפתח דמות אביר בצורה הטובה ביותר, ואיך שאתם הייתם מפתחים את האביר שלכם. אני משתמש בשריון ברונזה, מכנסי ברונזה, מגפי עור +1, כפפות עור +1 וקדת עור +2, ונלחם עם double axe בכל יד. למישהו יש הצעות לציוד יותר טוב שאפשר לקנות לדמות? ומאיפה? בהתאם ליכולות של הדמות שלי כמובן.

SonatArcticA

New member
דפקת את הדמות שלך

בהתחלה צריך לעלות str בשביל הארמור והנשק ואז אם צריך AGI אתה מעלה בדיוק כמה שצריך לנשק, אבל ברמות האלה אתה לא צריך לעלות אנרג'י או ויטאליטי

SomeOne111

New member
לא העלתי Energy או Vitality

בכלל. העלתי רק Agility, בשביל שריון או מגפיים אני לא זוכר בדיוק, אולי העלתי קצת יותר. אבל העיקר שהעלתי הוא Strength.

SonatArcticA

New member
בעצם, לדיקיי שלי יש 25 ויט

אז אמ.. העלת 2 נקודות אולי עכשיו זה נראה קצת אבל כשתהיה רמה גבוהה יותר תתחרט על זה

ashkeloni

New member
למה שיתחרט על זה?

יש כאלה שאוהבים הרבה חיים, 2 נקודות לא ידפקו אותו

ashkeloni

New member
בינתיים אתה בסדר ../images/Emo13.gif

אני נראתי ככה ברמה עשרים--->
יותר מדי ויטאליטי לרמה כשחושבים על זה, אבל אני אישית תמיד אהבתי את החיים שיש לאביר שלי
נסה לא לגעת באנרגיה ובויטאליטי עד לרמות יותר גבוהות (נגיד 100+) אתה צריך כל נקודה אפשרית לכוח (ולאגיליטי גם, אבל הרבה פחות ממה שאתה צריך לכוח
)

SomeOne111

New member
בקיצור, כוח הכי חשוב

באנרג'י לא נגעתי בכלל, ויטאלתי מסתבר שהעלתי ב2 נקודות אבל בקטנה, את הרוב כמובן העלתי בכוח אבל הקדשתי קצת לאגיליטי כדי ללבוש מגנים מסויימים. פשוט חבל לי להרוס את הדמות עוד לפני שבקושי התחלתי לבנות אותה..

ashkeloni

New member
ממש לא ../images/Emo13.gif

כבר אמרתי שאני אוהב הרבה ויטאליטי
לדמות שלי יש משהו כמו 350 ויטאליטי

למעלה