שלום לכולם
וברוכים הבאים

• פותח הנושא 0r0r
  • פורסם בתאריך

M o n a L i s a

New member
../images/Emo41.gifשלום לכולם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifוברוכים הבאים

אני לובה בת 18 ועושה שירות לאומי!!! אני אהיה כאן בשביל כל מי שמעונין לעשות שירות לאומי ויש לו שאלות, מי שרוצה לחלוק את רשמיו מהשירות וסתם כל מי שמתעניין!!! אז מזל טוב!!! וקדימה בואו נשרשר....

יש לנו פורום..איזה כבוד..../images/Emo15.gif

אני בת 18 ועושה שירות לאומי שמחה לדעת שיש לנו פורום.. באו בהמוניכם..

efratreuveni

New member
שלום לך...

איזה מן שם זה? אבל בכל מקרה? את נהנת בשירות ? איפו את עושה? ספרי חוויות?

איזה יופי כבר ענו לי..../images/Emo15.gif

אני רואה שיש לך בעיה עם השם שלי.. ככה על ההתחלה..? לא יפה.. בכל מקרה אני עושה בנתניה.. לא תמיד נהנת.. את גם עושה שירות לאומי?

efratreuveni

New member
מה התלבות....

טוב אז ענו לך מה את מתלהבת מה אף פעם לא עונים לך? בכל מקרה למה את לא נהנת שם? גם לי יש קשיים אני עושה שירות עם עוד ילדה שהיא קצת רחמנית ואני מנסה לעבוד על זה שמידת הרחמנות שלה תפחת..... מקווה שזה יעזור מתי שהוא....

כן! אני מתלהבת!

זה פורום חדש..ולא תזיק גם לך קצת התלהבות.. וגם קצת רחמנות..לא תזיק..

efratreuveni

New member
את חושבת...

בסדר אבל כמה אפשר להיות רחמנים זה כבר מוגזם........ והינה אני מתלהבת.............. טובבבבבבבב

המממ

New member
../images/Emo49.gif על הפורום החדש!

אני עשיתי שנתיים שירות לאומי, היום אני כבר אחרי, אבל אני מוכנה לחלוק כל מיני חוויות ולספר שטויות מנסיוני הדל. ועם זאת, עדיין לשמור על מסתוריותי. וזה באמת רעיון מצוין לפורום! שיהיה בהצלחה
לילה טוב ושקט שיהיה לנו!

M o n a L i s a

New member
שלום לך....../images/Emo6.gif

אשמח אם תשתף אותנו...תכתוב את רשמייך וחוויותך ואני אוסיף את זה להודעות המומלצות כדי שכולם יוכלו לקרוא ולהתעניין!! ברוך הבא

המממ

New member
הי! ../images/Emo13.gif קודם כל אני בת...

דבר שני, אני אשמח אם תשאלי אותי כמה שאלות מכוונות כדי שאדע בדיוק על מה לכתוב. בשמחה אשתף אתכם... יש לי יותר מדי סיפורים על התקופה הזו של חיי...

גם אני במקום השירות..../images/Emo15.gif

אני נכנסת לכאן בהפסקה הגדולה שיש לי.. אני יכולה לפעמים גם באמצע העבודה אם לא עמוס מידיי אז אני כאן בימים רגילים 12 עד 4 ובסופש בערבים

amiak

New member
גם אני בשירות :) השירות שלי עם מחשב

אז אני פה כל היום :) רק בערב אני בדירת שירות אז אין אינטרנט...

למעלה