שרשור שאלות הכוונה 21-22/7/06

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 21-22/7/06../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

שרשור סוף השבוע 21-22/7/06

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
שרשור סוף השבוע 21-22/7/06

אוהד11

New member
מבת ים לצריפין קווים 144/404, הלו"ז

מבת-ים לצריפין-שער ראשון, יום ראשו
כמה שיותר מוקדם בבוקר, ויש אפשרות להיכנס עם האוטובוס לתוך צריפין, (בה"ד 12)??
באתר של אגד. ם מגיעים עד שער יפו או שער ירושלים.

ynon40

New member
אין משהו לשער ראשון?? גם

באתר של אגד. ם מגיעים עד שער יפו או שער ירושלים.
אין משהו לשער ראשון?? גם
אם יש צורך בהחלפה זה יהיה טוב. למשל קו 83, עם עוד קו ממרכז ראשון.

urilei

New member
קו 83

אין משהו לשער ראשון?? גם
אם יש צורך בהחלפה זה יהיה טוב. למשל קו 83, עם עוד קו ממרכז ראשון.
קו 83
עד שעה 08:30 נדמה לי ממשיך עד לשער ראשון בכל מקרה, קו 11 מגיע לשם כל היום וחופף בחלק גדול ממסלולו ל-83

ynon40

New member
תודה על העזרה. נ.ב. תוך כמה זמן הוא

קו 83
עד שעה 08:30 נדמה לי ממשיך עד לשער ראשון בכל מקרה, קו 11 מגיע לשם כל היום וחופף בחלק גדול ממסלולו ל-83
תודה על העזרה. נ.ב. תוך כמה זמן הוא
מגיעה בערך מבת-ים לשם?

שלום....

שלום....
מה הדרך ההכי טובה להגיע מב"ש למתן? תודה מראש לעונים

האם יש תחבורה ציבורית לטבריה?

שלום....
שלום לפורום ! אני מהדרום ומנסה לברר עבור תייר האם יש תחבורה ציבורית ממרכז הארץ לטבריה וכן סביב הכינרת בימים אלה או שגם שם הכל שבק? תודה מראש על ההכוונה.

ה2

New member
יש תחבורה מתל אביב ומירושלים לטבריה

שלום לפורום ! אני מהדרום ומנסה לברר עבור תייר האם יש תחבורה ציבורית ממרכז הארץ לטבריה וכן סביב הכינרת בימים אלה או שגם שם הכל שבק? תודה מראש על ההכוונה.
יש תחבורה מתל אביב ומירושלים לטבריה
כמו כן גם מחיפה. באשר לסובב כנרת יש לבדוק במודיעין אגד טבריה. זה משתנה בהתאם למצב ולפי הוראות כוחות הבטחון.

מבאר 7 למתן

שלום....
מבאר 7 למתן
רכבת מבאר שבע לכפר סבא, מתחנת הרכבת כפר סבא לתחנה מרכזית כפר סבא עם קו 2 ומתחנה מרכזית כפר סבא יש לך את קו 20 למתן. שים לב שקו 20 לא ממש תדיר (2 נסיעות ליום), לוח זמנים ניתן למצוא באתר אגד. נסיעה טובה.

חוץ מאגד....

מבאר 7 למתן
רכבת מבאר שבע לכפר סבא, מתחנת הרכבת כפר סבא לתחנה מרכזית כפר סבא עם קו 2 ומתחנה מרכזית כפר סבא יש לך את קו 20 למתן. שים לב שקו 20 לא ממש תדיר (2 נסיעות ליום), לוח זמנים ניתן למצוא באתר אגד. נסיעה טובה.
חוץ מאגד....
שום חברה אחרת לא מבצעת נסיעות למתן?

הקו קיים באותו המספר אצל קווים

בעבר היה את קו 83 של "דן", שהגיע
למתן מפ"ת. אם אני לא טועה, הקו הזה עבר לחברת "קווים" ויכול להיות שהוא עבר שינוי מספר.
הקו קיים באותו המספר אצל קווים
יוצא מת"מ פתח-תקוה ועובר דרך מחלף קסם שבו נמצאת תחנת הרכבת של ראש-העין. אני לא בטוח אם כל הנסיעות אכן נכנסות למתן (האתר של קווים קצת לא ברור בעניינים הללו). הלו"ז, אגב, נראה סביר (נסיעה כל שעה-שעתיים).

אורי404

New member
מיישובי השרון הדרומי.

מה זה מתן...?
מיישובי השרון הדרומי.
כרבע שעה בנסיעה במכונית מכפר סבא. ירחיב, מתן ונירית הם שלושה מושבים, שנמצאים סמוך זה לזה והם שוכנים סמוך לגדר, החוצצת בינם לבין הכפרים הפלסטיניים, כמו כפר חבלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה