כוכב נולד מתחילה היום

veredmp

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo44.gif כוכב נולד מתחילה היום ../images/Emo44.gif../images/Emo41.gif

היום תכנית האודישנים הראשונה
כמה מרגש
התכנית תשודר בערוץ 22 בין 21:00 ל-22:00 כל מה שיש לכם לומר על התכנית, שרשרו לכאן

מי שצופה שיהנה אני אראה באינטרנט שידור חוזר

של הפרק היום אני בהופעה של כנסיית השכל יחד עם חברה.אני סקרנית לדעת איך מירי תהיה שכשופטת האם תהיה סלחנית או ביקורתית והשילוב של מירי ומרגול בטוח יגרום הרבה צחוקים כי למרגול יש כל מיני משפטים הזויים ומירי גם מצחיקה שבא לה.

yafit1305

New member
מירי מדהימהההההההההההה

אני רוצה לשתף אתכם שלא ראיתי כוכב נולד מהעונה החמישית וחזרתי עכשיו לראות ומובטחת עונה מצויינת!

ofree15

New member
אני כל כך שמחה שהתחיל כבר!

התאהבתי בעגילים שלה.. אני חייבת לגלות מאיפה הם!! במיוחד זה עם הלב!! אני מקווה ללכת קצת לקהל השנה

veredmp

New member
היתה תכנית חביבה, אבל קצת קצרה, לא?

מירי, כצפוי, היתה מקסימה. היה כיף לראות. ולפינת השטחיות המתבקשת - באודישן שהיא ומרגול הגיעו למתמודד הביתה (מתנצלת, עדיין לא זוכרת שמות) היא נראתה מיליון דולר!

נכוןןן

היא פשוט מהממת בכלל בתוכנית ובעיקר באודישן הביתי! מירי היתה אחלה. היה באמת כיף לצפות. יותר משהיה קצר היה ממש קצת אודישנים.. צריך להתעסק יותר בתכלס ולא בכל הסיפורים מסביב.. זה נמאס.

בתור מומחה לכוכב,הרשי לי להסביר

פרקי האוגשנים,תמיד היו כשעה וכמה דקות....התכניות אולפן והלייב,זה כבר משהו אחר....יש מצב שיהיו פרקי אודשין שיהיו ארוכים יותר...כאילו חייב.אני מניח שיהיו כשישה פרקים כאלו....או יותר..מקווה שלא...

hilali1

New member
../images/Emo45.gif היא נראית נהדר../images/Emo70.gif

אהבתי את האביזרים - עגילים, טבעת וכו'!!

הפרק היה נחמד..יש משו שמפריע לי...מציגים

את מירי כהמעצבנת,הזו שמתרגשת ובלה בלה...ואת יאיר כהמצחיק...ומי שמכיר את מירי,יודע שהיא יכולה לקרוע בנאדם מצחוק....ובכל זאת שמו אותה,וכמובן כל שופט בסטטאוס מסוים...אני ממש מפחד שהיא תגיע למצב שבו הגיעה למשל חני נחמיאס בתכנית שהיה.."גריז"(אין לי מושג איך הגעתי לזה) אבל אין ספק שלהסתכל על מירי זה תענוג...ובתכניות הלייב,בלי עריכותת ובלי כלום,אני בטוח יהנה יותר...

היא מדהימה!!!!!!!!!!

היא כזאת אישה חמה וטובת לב... לא בא לה לפגוע והיא יודעת כמה המתמודדים באודישן מתרגשים.. היא כזה "אתה חמוד,ומתוק אבל..לא"..חחחחח מתה עליה:) היא לא יכולה לפגוע בזבוב...

ה 22

New member
עדיין לא ראיתי. אבל ב-רור לי שאני ../images/Emo15.gif

הולכת לראות כוכב נולד באופן קבוע בזכות שמירי שם :) דווקא כשאני רוצה לא להשתעבד/ להיות מכורה לכל מה שקשור בטלויזיה, שמים לי את מירי :) יופי באמת :)
וואי, התגעגעתי אלוקיםםםםםםם! :)

למעלה