תרומת ביצית וטיפולים

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo42.gif../images/Emo70.gifתרומת ביצית וטיפולים

תרומת ביצית וטיפולים
אני מתחילה בקרוב תהליך של תרומת ביצית מחו"ל וטיפולי IVF איני יודעת מה הסיכויים להצלחות הטיפולים הללו , אך קראתי שאתן ממש מומחיות כיוון שעברתן הרבה כאלה. מוכנות לתרום לי מידע בנושא? זיכרו שאני ממש רק מתחילה...וכמובן שעברתי בירורים לא ממש כייפים קודם להחלטה על האופציה לעיל.

לללו

New member
מחזקת את ידייך

תרומת ביצית וטיפולים
אני מתחילה בקרוב תהליך של תרומת ביצית מחו"ל וטיפולי IVF איני יודעת מה הסיכויים להצלחות הטיפולים הללו , אך קראתי שאתן ממש מומחיות כיוון שעברתן הרבה כאלה. מוכנות לתרום לי מידע בנושא? זיכרו שאני ממש רק מתחילה...וכמובן שעברתי בירורים לא ממש כייפים קודם להחלטה על האופציה לעיל.
מחזקת את ידייך
שלום לך. ובהצלחה. שמי הילה ואני פירסמתי כאן הודעה כי אני עורכת מחקר בנושא טיפולי פוריות ונשים. ממה שאני יודעת וזה ממש לא מדעי סיכויי הצלחת הטיפול בשימוש בביציות הוא בערך 15%-20%. אבל אני ממש לא בטוחה. בכל אופןהייתי ממש מעונינת לשוחח איתך ולתת לך כמה טיפים. ניתן להשיג אותי בטל´ 053961696

../images/Emo39.gifבנוגע למחקר

מחזקת את ידייך
שלום לך. ובהצלחה. שמי הילה ואני פירסמתי כאן הודעה כי אני עורכת מחקר בנושא טיפולי פוריות ונשים. ממה שאני יודעת וזה ממש לא מדעי סיכויי הצלחת הטיפול בשימוש בביציות הוא בערך 15%-20%. אבל אני ממש לא בטוחה. בכל אופןהייתי ממש מעונינת לשוחח איתך ולתת לך כמה טיפים. ניתן להשיג אותי בטל´ 053961696
בנוגע למחקר
תודה על דברי העידוד ובהחלט אצור קשר עימך. בנוגע למחקר אין לי שום בעיה להתראיין. גמרתי את כל הבדיקות המקדימות לIVF כעת אני בשלב אירגון התיק והמתנה לתורמת מחו"ל.

לללו

New member
רויטל תודה

בנוגע למחקר
תודה על דברי העידוד ובהחלט אצור קשר עימך. בנוגע למחקר אין לי שום בעיה להתראיין. גמרתי את כל הבדיקות המקדימות לIVF כעת אני בשלב אירגון התיק והמתנה לתורמת מחו"ל.
רויטל תודה
תודה לך על ההסכמה להשתתף, אני מבטיחה לך שגם את תהני מזה. זה לא סתם מחקר. בכל אופן הטלפון שלי 053961696 ושוב בהצלחה. דווקא עכשיו הייתי שמחה לדבר איתך, ואולי אפילו לתת לך כמה טיפים הילה

ברוכה הבאה, רויטל ובהצלחה

תרומת ביצית וטיפולים
בדרך החדשה. אם הגעת ל-IVF עם תרומת ביצית, סימן שעברת כבר כברת דרך וכפי שציינת, "בירורים לא ממש כייפים", שרובנו מכירות... צר לי, אבל אין לי כמעט שום ידע בנושא תרומת ביציות. לעיתים קרובות נשאלות שאלות בנושא גם כאן, גם בפורום פוריות וגם בפורום חד הוריות מבחירה, ואין הרבה תשובות. תנסי לבצע חיפוש בשני הפורומים הללו ואולי תמצאי יותר מידע. יש לי תחושה שדווקא את תוכלי לספק לנו מידע. גם ל-IVF אני די חדשה (בעוד כמה ימים הפעם הראשונה שלי). תוכלי למצוא די הרבה מידע על IVF בקישורים ובמאמרים של בפורום פוריות השכן. אנחנו כאן לעזור ולתמוך בך לאורך התהליך. נשמח אם תספרי קצת על עצמך, אם זה מתאים לך, כמובן. ושיהיה בהצלחה!

תודות ,בהצלחה

בדרך החדשה. אם הגעת ל-IVF עם תרומת ביצית, סימן שעברת כבר כברת דרך וכפי שציינת, "בירורים לא ממש כייפים", שרובנו מכירות... צר לי, אבל אין לי כמעט שום ידע בנושא תרומת ביציות. לעיתים קרובות נשאלות שאלות בנושא גם כאן, גם בפורום פוריות וגם בפורום חד הוריות מבחירה, ואין הרבה תשובות. תנסי לבצע חיפוש בשני הפורומים הללו ואולי תמצאי יותר מידע. יש לי תחושה שדווקא את תוכלי לספק לנו מידע. גם ל-IVF אני די חדשה (בעוד כמה ימים הפעם הראשונה שלי). תוכלי למצוא די הרבה מידע על IVF בקישורים ובמאמרים של בפורום פוריות השכן. אנחנו כאן לעזור ולתמוך בך לאורך התהליך. נשמח אם תספרי קצת על עצמך, אם זה מתאים לך, כמובן. ושיהיה בהצלחה!
תודות ,בהצלחה
תודה לך - רוצה עוד 1 ידעתי שהגעתי למקום הנכון- בהחלט מעודד לקרוא את ההודעה. מאחלת לך הצלחה בדרך החדשה- גם כן. בנוגע לתרומת ביציות, כבר ביצעתי את המחקר בעצמי. ישנם מס´ גופים המסייעים לנשים הזקוקות לתרומת ביציות ואני בחרתי בבי"ח אסף הרופא, על הפרוייקט אחראי פרופסור רונאל. עליו קיבלתי מידע שהוא מצוין בתחומו. קצת על עצמי- אני בת 36 ואם לשתי בנות גדולות תוך כדי נסיון להרות את השלישי לפני 6 שנים, גילו בשחלה שלי 3 ציסטות גדולות (שהתגלו כשפיריות), הרופא הבטיח שאין חשש וגם עם שחלה אחת אפשר להרות, זה בעיקרון נכון, אך אף אחד לא צפה שהשחלה השניה מנוונת. וכך שנה לאחר הניתוח נכנסתי למנופאוזה (גיל המעבר) . במהלך שנתיים ומחצה ביצעתי בירורים ונסיונות לגרוי השחלות עד שסופית התברר שלא ניתן לעשות כלום יותר. הייתי צריכה את הזמן לעכל ולהחליט על המשך הנסיונות להרות בעזרת תרומת ביצית. השנה החלטנו "ללכת על זה", לפני שיהיה מאוחר. כל התהליך יקר מאוד, בהתחשב בעובדה שלרוב לא מצליחים להרות בטיפול הראשון. נחיה ונראה מה יהיה.אני אופטימית ומקווה להמשיך להיות כזאת...

מצב
הנושא נעול.
למעלה